Jump to content
Dogomania

Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)


Szarotka

Recommended Posts

Patrzylam na mapie i od Katowic nie jest daleko. Ja nie przewaznie nie mam samochodu, ale mam przyjaciolke kolo Strzelec Opolskich i czesto ja jestem w Krakowie to przyjezdza po mnie, to moze troche zboczyc z trasy. 

Ja sie tak przyzwyczailam do  watku Henia, ze mam nadzieje, ze bedziemy kontynuowac :)

Link to comment
Share on other sites

Jest prosba z watku Kseni o przeniesienie deklaracji z Henia na Ksenie. Ksenia w sumie tez ma b. dramatyczne zycie i przydalaby sie jej jakas zmiana. 

Potrzebujemy pomocy !!!

 

Czesc osob na watku wie co i jak..... i tylko biedna Ksenia na tym ucierpiala.. dalej siedzi w hotelu i nic sie nie dzieje...

Link to comment
Share on other sites

W nocy Henio miał koszmara. Koło 1:30 w nocy moja mam wstała, bo poszczekiwał cichutko i przebierał łapkami aż sam się obudził. Posiedziała przy nim chwile i zasnął.
Zmiana jego zachowania dziś przerosła oczekiwania chyba wszystkich::P
Poległa gumowa piłka - generalnie czuję, że ilość gumowych zabawek w ciągu miesiąca będzie dość znaczna:P on je kocha.
Była jedna śmieszna sytuacja kiedy rozwalił piłkę, przestała piszczeć i moja mama leżąc na łóżku puściła filmik, który nagrałam jak się nią bawił (kiedy piszczała) a Henio wskoczył na łóżko i szukał źródła pisku. Miałyśmy oczy jak 5 złotych.
Do mojego taty ciągle dystans , ale już mniejszy. Jak rano tata otworzył lodówkę to Henio od razu podszedł żeby uszczkąć trochę kiełbaski. Potem jak siadł do stołu podszedł się pogłaskać.
Kiedy się położy i nawet lekko się go dotyka momentalnie się uspokaja, zamyka oczy i drzemie. Na spacerach to pies ideał.
Sam podkłada głowę pod rękę do głaskania. Same zobaczycie na zdjęciach zmianę miny :P
Nawet sam z legowiska miśka wyciągnął i się bawił. Dziś też już merdał ogonem jak się bawił i jak weszłam do rodziców do mieszkania.Mam filmy, ale nie wiem czy tutaj da się wrzucić:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Henio miał pierwszy sprawdzian - zostal sam z moim tata na noc (mama mila nocke w szpitalu ). Szukał po domu damskiego perwiastka,ale od mojego taty nir stronil - glaskal sie i podchodzil kiedy ojciec cos jadl. Taty sposgrzezenie jest takie,ze Henio jest najszczesliwszy kiedy ja i mama obie jestesmy w domu. Mame ma jako opiekunke ja jestem od glaskania i zabawy. Kiedy wyszlam troche sie wyciszyl.Wczoraj wieczorem kiedy mnie juz nie bylo brat i moj maz pojechali do mamy z kwiatkami. Byla w piwnicy takzr chwile byl w mieszkaniu z dwoma facetami. Zaczal poszukiwanie mojej mamy po pokojach ale jak juz wrovila dal sie im glaskac i ppdchodzil. Generalnie dobrze,ze mimo wszystko dajemy mu z mama poczucie bezpieczenstwa. Mysle,ze z czasem tez co do mezczyzn zmniejszy dystans. 

Po pracy napisze cos wiecej. Pozdrowionka !

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Tak potwornie się bałam że Henia w końcu ktoś adoptuje i słuch po nim zaginie. A tu proszę relacja i fotorelacja. Normalnie brak słów uznania. Oczywiście z czasem się pogodzimy że Heniuś już nie jest nasz i przestaniemy być take nachalne i zaborcze ....... no może od czasu do czasu tylko;)  zawstydzony1.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Zostało nam po Heniu 465 zł. Wiem, że Ksenia bardzo potrzebuje wsparcia, oczywiście powinna dostać pieniążki. Ale ja zapytam skromnie, czy choć parę groszy nie można by przeznaczyć na onkową staruszkę? , która jest teraz w hotelu u Murki i czeka na operacje wielkiego guza. Operacja odbędzie się w Lublinie.  Troszkę pieniążków juz uzbierałam, ale koszty będą bardzo duze :(

 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, handzia napisał:

Zostało nam po Heniu 465 zł. Wiem, że Ksenia bardzo potrzebuje wsparcia, oczywiście powinna dostać pieniążki. Ale ja zapytam skromnie, czy choć parę groszy nie można by przeznaczyć na onkową staruszkę? , która jest teraz w hotelu u Murki i czeka na operacje wielkiego guza. Operacja odbędzie się w Lublinie.  Troszkę pieniążków juz uzbierałam, ale koszty będą bardzo duze :(

 

Są na tym wątku osoby które bardzo ciężko pracowały dla dobra Henia. Moim zdaniem Handzia  zasłużyła sobie na 50% funduszu i nie muszę pisać dlaczego..MS jeśli ma jakiegoś podopiecznego do leczenia to też.Robienie ogłoszeń (opłacała za swoje pieniążki wyróżnienia) nic nas nie kosztowało ani czasu ani pieniędzy a jest pracochłonne, zaczęłam robić to wiem.

Można fundusz podzielić np. na 50%+25%+25%.

To jest tylko propozycja.

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, handzia napisał:
O 1.08.2011o09:29, zuzka napisał:
O 9.09.2011o11:23, zuzka napisał:

Wpłyneły wpłaty od ;

ALDRUMKA - 20 zł IX
INGRID44 - 20 zł IX
andegawenka - 50 zł IX

Bardzo dziękuję images?q=tbn:ANd9GcRy-3sJF-V865Z1SW_Qp0u

Zrobiłam przelew dla Funi za hotelik Henia 200 zł

Nie andegawenko, to za dużo. Jakby 100 zł udał się dla Miszy uzyskać to bedzie super :)

Ile lat tyrałaś na kasie? Od śmierci Zuzki [']

Link to comment
Share on other sites

Robiłam to dla Henia :) Naprawdę wystarczy tyle co napisałam :) Trzeba podzielić sprawiedliwie , oczywiście jeśli dziewczyny się zgodza, bo to one i Ty tez oczywiście wpłacałyście grube pieniażki dla Heniusia :)

Kazda z nas ma gdzieś tam psiaczka, któremu chciałaby pomóc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...