Jump to content
Dogomania

Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)


Szarotka

Recommended Posts

16 godzin temu, Ingrid44 napisał:

Moze Kasia sie wypowie czy sa u nich kleszcze.

Te obroze sa bardzo szkodliwe na dluzsza mete. Przydalby sie Heniowi odpoczynek od tych pestycydow.

 mam teraz pod opieką sunię onkę, miala kilka kleszczy, i od razu babeszjoza :( co gorsze?... chemia z obroży czy babeszjoza? są tabletki Bravecto, podobno super na kleszcze, ale czy bezpieczne? wg wetów tak, ale czy naprawdę? ja nie do końca wierzę, nie ma nic za darmo... 110 zł na 3 miesiące. strasznie drogo...

Link to comment
Share on other sites

Wszystkie zabezbieczenia przed kleszczami as szkodliwe. Ja Musiałam sie dowiedzieć wszystkiego na ten temat bo mój piesio ma problemy z systemem obronnosciowym i nie może mieć ani obroży ani żadnych tabletek wiec chodzimy tam gdzie nie ma kleszczy. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, handzia napisał:

No niestety, są niezdrowe...

Ale musimy wybrać mniejsze zło, bo kleszcze szybciej zabijają :( u nas nie ma miejsc bez kleszczy :( jest tego paskudztwa multum :(

A leczenie boreliozy kosztuje 600 zł.

A tu kleszcze w Kanadzie :

Fragment artykułu :"W Kanadzie sa miejsca gdzie ryzyko zakazenia jest duze, ale jednoczesnie nie
ma takich miejsc w ktorych kleszczy by nie bylo. Nasi skrzydlaci przyjaciele
transportują kleszcze gdzie popadnie." http://forum.gazeta.pl/forum/w,26140,60221067,60221067,Oswiadczenie_prasowe_w_Kanadzie.html

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, funia napisał:

Przepraszam ,ze dopiero dzisiaj ale miałam goracy dzień .

Ogłaszam wszem i wobec ze Henryczek od godz 16 nie jest już psem bezdomnym !!!!!!!!!!!!!!!

Za mało danych by się cieszyć . Funia gadaj jak na spowiedzi bo w czwartek będę w Zamościu i nie ręczę za siebie ;)

Link to comment
Share on other sites

Długo pisać ,ale opowiem w skrocie .

Znajomi Kasi z dt stracili psa .Kasia wraz z mezem zaproponowała Henia .Ludzie przyjechali zapoznac się z nim i podjęli natychmiastową decyzje .Henio pojechał z nimi już do domu .Oczarował ich .Umowa została spisana .Kasia zrobi niebawem poadopcyjna .Są w kontakcie telefonicznym .Dodam jeszcze ,ze ludzie Ci sąsiaduja swoim letniskowym domem z Kasią .Mam nadzieję ,ze nic nie przekręciłąm .REsztę napisze Kasia jak znajdzie chwilkę .

Link to comment
Share on other sites

O to oni są bardzo fajni! Ale to mi przykro, bo to znaczy, że stracili Małą... Ona była urocza! Ludzie są ponoć cudni, często przyjeżdżają w pobliże Kasi i mają też kota, to Henio nie będzie sam. Tak czułam, że Kasia bardzo Henia lubi i będzie się starać mu znaleźć miejscówkę! :)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, funia napisał:

Długo pisać ,ale opowiem w skrocie .

Znajomi Kasi z dt stracili psa .Kasia wraz z mezem zaproponowała Henia .Ludzie przyjechali zapoznac się z nim i podjęli natychmiastową decyzje .Henio pojechał z nimi już do domu .Oczarował ich .Umowa została spisana .Kasia zrobi niebawem poadopcyjna .Są w kontakcie telefonicznym .Dodam jeszcze ,ze ludzie Ci sąsiaduja swoim letniskowym domem z Kasią .Mam nadzieję ,ze nic nie przekręciłąm .REsztę napisze Kasia jak znajdzie chwilkę .

Wow oczom nie wierze ..... czy wiadomo gdzie Henio teraz jest, jakie okolice ?? chcialam go odwiedzic jak bede w Polsce :) tak dlugo nie moglysmy znalezc domu a taka wiadomosc tak nagle. 

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Bjuta napisał:

O to oni są bardzo fajni! Ale to mi przykro, bo to znaczy, że stracili Małą... Ona była urocza! Ludzie są ponoć cudni, często przyjeżdżają w pobliże Kasi i mają też kota, to Henio nie będzie sam. Tak czułam, że Kasia bardzo Henia lubi i będzie się starać mu znaleźć miejscówkę! :)

Bjuta Mała żyje i ma się świetnie :-) Henia adoptowali nasi drudzy sąsiedzi. 

7 godzin temu, Szarotka napisał:

Wow oczom nie wierze ..... czy wiadomo gdzie Henio teraz jest, jakie okolice ?? chcialam go odwiedzic jak bede w Polsce :) tak dlugo nie moglysmy znalezc domu a taka wiadomosc tak nagle. 

Spokojnie będziesz mogła go odwiedzić bo Heniu mieszka teraz ok 80 km od nas - w Świętochłowicach. Ale bardzo regularnie będzie przyjeżdżał "do nas" bo Henia adoptowali nasi sąsiedzi. Maja działkę rekreacyjną 50 m od nas :-)Od wiosny do jesieni są tu praktycznie w każdy weekend także będziemy go mieć na oku :-)

Henio jest na razie troszkę zdezorientowany i raczej omija p.Roberta ( bo on taki duży facet z donośnym głosem). Ale ma apetyt i wczoraj załatwił od razu gumowego, piszczącego kurczaka :-) Oczywiście kanapa i łóżko jest do jego dyspozycji :-)

 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, andegawenka napisał:

To jako to tak, Heniuś już nie jest nasz?tak po prostu? Handziu czuję się okropnie sorry.gif

Ja mam tak samo, niby fajnie, że nalazł dobry dom, bo o to nam chodziło, ale z drugiej strony jakiś taki żal w sercu troszkę ściska...bo do tej pory był nasz, byłyśmy potrzebne i opiekowałyśmy się nim...a teraz już ktoś inny przejmuje tą pałeczkę...doskwiera nam coś w stylu syndromu opuszczonego gniazda ;) no cóż jesteśmy babami i to chyba wszystko tłumaczy ;) za bardzo przeżywamy wszystko :)

Jak to mówią...za babą nie nadążysz hahahha

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...