Jump to content
Dogomania

Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)


Szarotka

Recommended Posts

Widać, że Heniek smutny, posiwiał już i nie lśni tak, jak w momencie opuszczenia hoteliku...
W tym kojcu taka bida z niego...

Bynajmniej ja nie po to płaciłam deklaracje, by teraz siedział tam, zamknięty.

Porozmawiajcie z p. Beatką, skoro im tak ciężko, to zabierając im Henia trochę ich odciążymy, może by chciała oddać też małego pimpka.
On szybko znajdzie nowy domek, a Heniek nie czułby się tak samotnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']WIecie co ....MOzna wszystko ,karmic ,szczepić ,leczyć i uczyć ich ze ciagle ,,głupie ciocie ,,
Przyjada i zapłaca .
Koszt paliwa w obydwie strony to 70 zł ....Zobaczcie jak to drogo wychodzi .
Ja staję na głowie aby wyrwac się tam bo schodzi nam 4 godziny z pobytem tam .....
Musimy zrobic tak by było jak najlepiej ...Jutro zdam relację z rozmowy z Beatka ..Heniek na pewno przezyje rozstanie z nia ....On kocha ja tak jak kochał mnie ,,,,
Wiem tez ,ze jest w strasznym dole .
WIecie kazdemu dzisiaj cięzko nawet tym co pracuja...ale u nich mieszka 6 osób i nikt nie pracuje ....
[B]Teściowa ma emeryturę z której żyja wszyscy [/B]....[/QUOTE]

są takie miejsc w polsce że ludzie są chętni do pracy a pracy nie ma.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']Wczoraj nie wyszedł z budy na noc ...Boje się ,ze moze jakis chory jest .Poleciłam aby dokładnie go obejrzała .
Teraz na cito trzeba robic mu ogłoszenia .Moze uda nam się go wyadoptować prosto z tamtego domu ....[/QUOTE]

funiu, masz możliwość wzięcia ich obu do siebie??

Link to comment
Share on other sites

Dam znac koło godz.18 .Ale zastanawiam się czy moze najpierw Henia a za jakis czas Puszka bo to bedzie spory wydatek ....
A moze małego ogłaszać z tamtego miejsca? Tylko nic o nim nie wiemy .,,,,Podobno ma zadatki kąsliwego ...Wetka mówiła jak na zabieg był wozony do niej ....

Pomyślmy razem ....Aby wyszło dobrze,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']Wczoraj nie wyszedł z budy na noc ...Boje się ,ze moze jakis chory jest .Poleciłam aby dokładnie go obejrzała .
Teraz na cito trzeba robic mu ogłoszenia .Moze uda nam się go wyadoptować prosto z tamtego domu ....[/QUOTE]

Może nie jest chory fizycznie,tylko przeżywa Wasz odjazd; może miał nadzieję,że go zabierzecie ze sobą...:-(:-( .

Nie piszesz o szczegółach rozmowy z p.Beatą,bo pewnie nie chcesz jeszcze raz przeżywać tego,co usłyszałaś,ale ogólnie sytuacja jest beznadziejna. Pomocy potrzebują oba psy,tylko co z nimi zrobić:roll::roll:.Ja nie mogę zadeklarować na dzień dzisiejszy żadnej kwoty,mogę jedynie zdobyć jakieś fanty na bazarek.

Edited by ala123
Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']Dam znac koło godz.18 .Ale zastanawiam się czy moze najpierw Henia a za jakis czas Puszka bo to bedzie spory wydatek ....
A moze małego ogłaszać z tamtego miejsca? Tylko nic o nim nie wiemy .,,,,Podobno ma zadatki kąsliwego ...Wetka mówiła jak na zabieg był wozony do niej ....

Pomyślmy razem ....Aby wyszło dobrze,[/QUOTE]

ale one się znają, razem byłoby im raźniej.
mogłyby u Ciebie być w jednym boksie.
wiem, że to są koszty... ale skoro p. Beatka tak powiedziała, że oba brać na już...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akrum']ale one się znają, razem byłoby im raźniej.
mogłyby u Ciebie być w jednym boksie.
wiem, że to są koszty... ale skoro p. Beatka tak powiedziała, że oba brać na już...[/QUOTE]
Nie wytrzymałam i zadzwoniłam do funi. Dowiedziałam się,że P.Beata powiedziała,że tego drugiego pieska wzięła,aby go uratować - miał być zabity jako szczeniak! Jest tępiona przez rodzinę za te psy,nikt do nich nawet nie zagląda oprócz niej, są traktowane jako darmozjady,bo nie szczekają:angryy::angryy:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ala123']Nie wytrzymałam i zadzwoniłam do funi. Dowiedziałam się,że P.Beata powiedziała,że tego drugiego pieska wzięła,aby go uratować - miał być zabity jako szczeniak! Jest tępiona przez rodzinę za te psy,nikt do nich nawet nie zagląda oprócz niej, są traktowane jako darmozjady,bo nie szczekają:angryy::angryy:.[/QUOTE]

...i bedą brali nastepne, aż trafią na szczekającego...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ala123']Nie wytrzymałam i zadzwoniłam do funi. Dowiedziałam się,że P.Beata powiedziała,że tego drugiego pieska wzięła,aby go uratować - miał być zabity jako szczeniak! Jest tępiona przez rodzinę za te psy,nikt do nich nawet nie zagląda oprócz niej, są traktowane jako darmozjady,bo nie szczekają:angryy::angryy:.[/QUOTE]

Dokładnie tak jest .....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']Przetrawiłam polską wieś i wszelkie inne okolicznosci. Jestem gotowa na przywitanie u Funi Henia. Handziu konto mam:)[/QUOTE]

a ja nr konta nie mam, wykasowałam, nie myślałam że będzie jeszcze potrzebne... :shake:

ale co, zabieramy oba, tak?
ja myślę, że to jest jedyne słuszne rozwiązanie w tej sytuacji.

biały szybko znajdzie dom, jest młody, biały, kudłaty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']Rozmawiałam .....
Prosze tylko nie proście mnie o szczególy ....Napisze tak Pani Baatka to człowiek wsród nieludzi....
[B]Obydwa psy są do natychmiastowego zabrania ....[/B]
[/QUOTE]

z tego zrozumiałam, że do zabrania są oba, na cito.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...