Jump to content
Dogomania

Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)


Szarotka

Recommended Posts

Cioteczki, jeżeli mogę wtrącić słówko.Nie ma brzydkich psów, są tylko zaniedbane i pozbawione miziania i miłości człowieka.
Każdy ratowany przez nas psiak zasługuje na lepszy byt, jak miał dotychczas, ale nigdy, nigdy nie na łańcuch ! lub do kojca z którego wyjdzie raz na jakiś czas..Znam taki przypadek, gdzie pies siedzi w kojcu 3x4 i nigdy nie był wypuszczany aby pobiegać.Mieszkałam na wsi,widziałam wiele.Szok !
Wybaczcie, nie wszyscy gospodarze są bezduszni i traktują zwierzaki przedmiotowo, ale chciało by się aby Henio znalazł dobry domek i był bezpieczny i kochany.
CiotkaE

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka']Dostalam wlasnie pw., ze jestem niedelkatna bo stale pisze, ze nam pieniadze przepadly itp. Tak jak bym chciala te pieniadze co najmniej dla siebie.[/QUOTE]

Szarotko, moze te pieniądze nie przepadly ale faktem jest, ze na razie ich nie ma. Moim zdaniem, tylko bezpośredni kontakt z Rodzina zmarlej Zuzki pomoze wyjaśnić sprawę. Nie widzę w tym nic niedelikatnego i nietaktownego. Możliwe jest, że rodzina nie ma na razie dostepu do konta, jesli nie byli jego wspólwlascicielami. Moja znajoma po smierci męza znalazla sie w takim polozeniu.
W calej zaistnialej sytuacji nie ma niczyjej winy, poprostu zrządzenie losu.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny na watku poświęconym Zuzce Olena24 proponuje, żeby pozostalą kaske podzielić między Oczke, Kamę i Henia.
Ja tez pozwolilam sobie o to poprosić. Bo w końcu Henio tez jest w pewnym sensie sierotką po Zuzce.:-(
To tez tam koniecznie zajrzyjcie i poprzyjcie Henia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Dziewczyny na watku poświęconym Zuzce Olena24 proponuje, żeby pozostalą kaske podzielić między Oczke, Kamę i Henia.
Ja tez pozwolilam sobie o to poprosić. Bo w końcu Henio tez jest w pewnym sensie sierotką po Zuzce.:-(
To tez tam koniecznie zajrzyjcie i poprzyjcie Henia.[/QUOTE]

Wszystkie jesteśmy na tamtym wątku...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basiek8']wysłałam Heniowi moją stałą deklarację na X 50 zł.
Może ktoś napisać jak z finansami Henia, czy ma długi i ile, ile jest deklaracji stałych?[/QUOTE]
Lista deklarujących jest na pierwszej stronie. Na razie na moim koncie dla Henia jest 10 zł...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']Tak .Wrzesień jest opłącony .Podarowałam też karmę .Od pazdziernika ruszamy na czysto 300 zł z moją karmą.[/QUOTE]

Funiu, nie śledzilam wczesniej watku Henia, nie sposob być na wszystkich wątkach. Trafilam tu z wątku Kamusi i dowiedzialamsie o jego trudnej sytuacji. Dlatego wydaje mi się ze kwotę z wątku Zuzki trzeba rownież podzielić na Heniutka. Tym bardziejm, ze Kamusia ma w perspektywie ds a Oczka jest w bezpłatnym dt za pokryciem kosztow karmy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']Dziękujemy za obecnośc i zainteresowanie barb;)[/QUOTE]

Musicie na wątku poświęconym Zuzce solidarnie występować o "dzialke" dla Henia.

Poszkodowane sa też psiaki na ktore deklaracje wplacala Szarotka za pośrednictwem Zuzki.

Niestety we wszystkim namieszal zly los :-(

No i trzeba chuchać i dmuchać na heniowy bazarek ;)

Link to comment
Share on other sites

dzisiaj o 16 przyjezdają do mnie Ci ludzie z Ulhówka( powiat Tomaszów Lubelski ) zobaczyć Henia i LUnę .
POtrzeba kogoś do spr.domu w Ulhówku .To jest 70km w jedną strone .Z rozmowy wynika że bardzo sa zdecydowani a ja bez wizyty nie wydam przecież psa ....
PS.Opiszę wrażenia wieczorem

Link to comment
Share on other sites

a nie lepiej wydać psiaki jeśli okażą się w porządku i zrobić zaraz wizytę POadopcyjną? Jeśli zgodzą się podpisać umowę, w której należy zastrzec, że pozwalają zbadać dobrobyt psiaków i zapewnić im godziwe warunki to dlaczego nie wydać? Przecież na wizycie sprawdza się przede wszystkim ludzi i warunki, a to można zbadać i potem i ewentualnie psiaki odebrać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rodzice Maciusia :)']a nie lepiej wydać psiaki jeśli okażą się w porządku i zrobić zaraz wizytę POadopcyjną? Jeśli zgodzą się podpisać umowę, w której należy zastrzec, że pozwalają zbadać dobrobyt psiaków i zapewnić im godziwe warunki to dlaczego nie wydać? Przecież na wizycie sprawdza się przede wszystkim ludzi i warunki, a to można zbadać i potem i ewentualnie psiaki odebrać.[/QUOTE]

Funiu, ja myslę tak jak rodzice Maciusia.
Jeśli ludzie podpiszą umowę, wydadzą Ci sie ok, to wydalam bym psiaki. Przeciez zdarza sie, że pozytywne przejście pa nie zawsze jest gwarancja udanej adopcji.
Przeciez potem jak najszybciej mozna przeprowadzić wizytę poadopcyjną.

Link to comment
Share on other sites

Uważam ,.ze kierujecie się w tej chwili emocjami ( wiem ,ze to wasze pieniądze) .
Henio ma być wzięty dlatego ,ze LUna bedzie się przy nim leppiej czuła a ona wróciła już dwa rzy z adopcji.Po prostu toleruje tylko nas ....I toi jest ten ból ,
Boje się wydać psa na wieś 70 km ode mnie bez sprawdzenia gdzie ten pies faktycznie bedzie mieszkał i jak mieszkał .....
WIem ,ze nikt z Zamościa mi nie pomoze ( no oprócz osób ,które po prostu nie maja jak)i jak oś pójdzie nie tak zostanę z tym sama .A to nie jest 15 minut drogi .
I

Link to comment
Share on other sites

Wplace Heniowi jutro ile dam rady. Musze przyznac, ze troche sie zniechecilam ta cala historia z deklaracjami:roll::roll:
I do tego mam jeszcze baRrdzo wolny internet, co tez jest troche problematyczne.
Mimo wszystko dobrze by bylo znalezc kogos do sprawdzenia potencjalnego domu, bo tu chodzi o Lune, ktora juz miala zwroty z adopcji. Gdyby obydwa poszly do domu to nawet lepiej bo byloby im razniej. Mam tylko wielka nadzieje, ze dom by sie z nami kontaktowal, zeby bylo blizej to bym zaraz sama tam pojechala.
Ciesze sie, ze Olena zaproponowala Henia, bo mnie prawdepowiedziawszy troche skrzydla opadly, mialam wrazenie, ze to, ze walcze o psie pieniadze sie nie podoba.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...