Jump to content
Dogomania

KOCHANA sunia szuka tylko DOBREGO domu-pilnie!


posokow

Recommended Posts

  • Replies 169
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ambird prosze podaj mi na prov nr telefonu do Mariusza , bo zmieniłam aparat (bateria mi w drugim padła) i nie zapisał mi się jego numer, a miałam mu wysłać mój adres gdzie mieszkam :) a w ogóle to mam nadzieję , że tą lalkę zatacham jakoś do domu ...

Link to comment
Share on other sites

Guest ambird

Marta, jakbym mieszkała blisko, to za rękę bym potrzymała :D

Kasiu, wysłałam sms'a :cool3:

No dziś wielki dzień dla dziewczynki :multi:
Czekam na wieści :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Dobra, mała wyciągnięta ze schronu. Zafundowałam jej i sobie spacerek w zamieci ze schroniska do domu. Wszystko wąchała, wszystko oglądała, jest wylękniona ale do ogarnięcia :) Jak się przekona do ludzia to jest super, ale nie pozwala za bardzo majstrować przy sobie. U weta potrafi dziabnąć , więc przyda się kaganiec, dziś została zaczipowana i tak była zestresowana , ze się posikała ze stresu bidna. Do auta wsiadła bez problemu ;)

Teraz o jej zdrowiu: wet zaleca karmę Royal Canin Inestinal. Jest chuda, bo
- może mieć nietolerancję pokarmową
- problemy z trzustką,
na pewno nie jest jej chudość wywołana żadnymi bakteriami

Dziś miała rozwolnienie , w związku z czym dostała Raphidexen (?), to jest jakiś steryd , który działa przeciwzapalnie przez 48 h.

Link to comment
Share on other sites

Ambird nie ma za co :)

Ja też czekam na wieści nie cierpliwie. Aha,i wszystkie papiery są na mnie. Zapomniałam napisać , że mała nie ma książeczki szczepień, w ogóle jest nie zaszczepiona, bo była w złym stanie i nie mogli tego zrobić , takie dostałam inf...

Link to comment
Share on other sites

Witam :)

Psiaki się w miarę akceptują, ale "bójki" jeszcze występują. Mojra zdąrzyła mi już ochrzcić mieszkanie - wczoraj wieczorem siusiu wprost na dywan mimo, że wcześniej jeszcze spacerowaliśmy wszyscy z Mariuszem - nie chciała się załatwić na dworzu. Dziś juz byłyśmy na dwóch spacerkach i również nic. Czy psiak podczas pobytu w schronisku, podczas spaceru ze schroniska do Kasi załatwiał się na dworzu ?
Obudziła mnie o szóstej wesoło machajac ogonkiem, teraz siedzi w oknie i obserwuje :) Je bardzo ładnie, nawet nie było chwili zastanowienia i wybrzydzenia.

Link to comment
Share on other sites

Mój pies do samiec. Bardzo ugodowy pies, chętny do zabawy. Sunia zaatakowała go wczoraj gdy ją odbierałam, domyślam się, że to strach. Za każdym razem kiedy Zefir do niej podchodził było to samo.
Teraz jest ok, dziś nawet się chwile pobawiły.
Ale podczas spacerów wszystko się zmienia, mimo iż w domu juz się dobrze dogadują to na spacerach zaczyna się wszystko od nowa.

Link to comment
Share on other sites

Mojka tak naprawdę jest wesołym psiakiem. Biega po domu, macha ogonem, przychodzi żeby ją kiziać. Pracujemy nad dotykiem stopniowo, póki co nie daje się smyrać po zadku. Z drugim psem już się dogadują, czasem nawet sunia zaczyna zabawę.
Mojra ma problemy z wypróżnianiem - dziś dorwała ją biegunka. Ucze ją zachowania czystości w domu. Dziś pierwszy raz załatwiła się na dworze. Apetyt na szóstkę !
Lękliwa jest ale w stosunków do psów z zewnątrz. Boi się nawet szczekania innego psa - być może dlatego była taka lękliwa w schronisku. Bo w stosunku do ludzi wszystko jest ok :) Kiedy przychodzą goście nieśmiało ale wesoło ich wita :)

Link to comment
Share on other sites

yuki, orientujesz się może jak było z wypróżnianiem się suni w schronisku ? W piątek i sobote kupka była wporządku, jednak dzisiaj cały dzień biegunka. Pisałaś, że w piątek sunka dostała srodek na biegunke ktory działa 48h, wiec jego działanie skonczyło sie dzisiaj - stąd może te biegunki. A jak było w schronisku ? Kupka normalna czy luźna ?
Nie wiem czy jest to wina nowej karmy, czy problem zdrowotny - np. tak jak pisałaś nietolerancja pokarmowa badź problemy z trzustką.

Link to comment
Share on other sites

w schronisku dostała steryd , który działa 48 h. Zadzwonię dziś do schroniska i się wypytam jak było wcześniej , ale z tego co pamiętamto w miarę normalnie. Czym ją teraz karmicie? wiem , że na biegunke jest dobra marchewka z ryżem.

Link to comment
Share on other sites

Przez weekend jadła suchą karme - Brit Care. Dzisiaj miała zostać odrobaczona, ale z racji rzadkiej kupki trzeba to przełożyć. Martwi mnie to, że sunia naprawdę dużo pije a siku nie zrobiła od soboty !! Ostatnia kupke robiła wczoraj o 14, to również nie za często, co jest nie proporcjonalne do tego ile je. Dzisiaj jedziemy do weterynarza, w sobote nam powiedział, że jakby występowała biegunka mamy podawac ryż z marchwią. Póki co jest na głodku, zobaczymy co powie dziś wet.
Yuki prosze się dowiedz się jak było z kupkami wcześniej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...