Jump to content
Dogomania

moja suczka gwałci drugą suczkę, dlaczego?


tristan

Recommended Posts

[quote name='grygy']No dokładnie, moja Tolka ma dyzurnego, pluszowego miska -Maltańczyka i jest w nim zakochana po uszy :evil_lol: Więc to normalna sprawa :p[/quote]

U mnie Herbina ,,gwałciła" pluszową małpę, więc ją zabrałam, ale teraz córka Herbiny ,,gwałci" swoją mamę, ale jej nie moge zabrać :placz: Po pierwszej cieczce Mgiełka uspokoiła się nieco i teraz wystarczy powiedzieć do niej ,,złaź"", a już wie o co chodzi i daje spokój. Zresztą napastuje matkę tylko w czasie zabawy z aportem i to tylko w domu :roll:

Link to comment
Share on other sites

nie wydaje mi się, ze jest to objaw zbliżajacej sie cieczki, bo moja TOlka cieczki nie ma a miśkiem dalej nie wzgardzi:roll: :roll:

[b]Julitko[/b] haha no widzisz , to moja Tolka tu jkaieś nowe rasy tworzyć chce :evil_lol: Wiesz miłosć Ci wszystko wybaczy :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Mam podobny problem z moją prawie 6-o miesięczną yoreczką. Już od czwartego miesiąca "atakuje" w podobny sposób moją lub syna rękę !! Naturalnie karcimy ją za to ostrym "nie wolno" ale niestety czasami zapomina się-dziewczyna. Zauważyłam,że takie zachowanie pojawia się podczas zabawy,kiedy Frotka się bardzo pobudzi.....i być może faktycznie chodzi tu o temperament psiaków, bo moja sunia jest niesamowicie szalona:evil_lol: . Czasami żartuję, że mała ma zaburzenia osobowości-nie jest to jedyne "męskie zachowanie" w jej wydaniu:roll: na spacerkach czsami siusia jak na suczkę nie przystaje, podnosi nóżkę do góry....istna komediantka! Mam tylko nadzieję,że jej to przejdzie i zacznie się zachowywać jak na DAMĘ przystało.
Pozdrawiamy AURELIA i Frotka

Link to comment
Share on other sites

W wieku kilku miesięcy takie zachowania są, jakby to rzec, dość naturalne.
Paromiesięczny yorczek to odpowiednik ludzkiego nastolatka, ktoremu hmmm "wszystko się kojarzy" :lol: .

W tym wieku ruchy kopulacyjne na człowieku niekoniecznie muszą świadczyć o DOMINACJI, raczej o lekkiej nadpobudliwości.
Na ogół to przechodzi...

Natomiast niekoniecznie karciłabym za te zachowania - lepiej szybko podsunąć psu cośdo roboty, na przyklad zająć go zabawką, szarpaczkiem, piłeczką... w zależności od tego co piesek lubi.

Ważne jest jedno - są to zachowania naturalne. To my dorabiamy do tego ideologię - że brzydkie, że coś z tym trzeba zrobić... itd.
Często też reagujemy niewspółmiernie nerwowo - właśnie dlatego, że wydaje nam się to nieładne, odrażające, krępujące itd.

:shake:

Link to comment
Share on other sites

Berek a jak sunia kopuluje ze starszym pieskiem w domu? To tez uznawac za nastolatkowe wybryki czy ustalaja sobie uklady? Z ciekawosci pytam bo moja sunia woli gryzc Tofika po łapach ostatnio, ale mam takiego osobnika na osiedlu (na szczescie yorka, wiec maly problem bo takiego amanta łatwo sie pozbyc) ktory kazdego chce zdemoralizowac ( w ucho, oko lub obojetnie jaka czesc ciala) i tak ciekawa byłam :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daga_i_Oskar'][B][COLOR=purple]Luki,[/COLOR][/B]

[B][COLOR=purple]czy ja dobrze widze, a moze mi sie juz TROI w oczach ![/COLOR][/B]
[B][COLOR=purple]Założyles ten sam temat trzy razy ![/COLOR][/B][/quote]

to raz
dwa-jakby przeczytal chocby ten temat od poczatku - juz znałby odpowiedz

Link to comment
Share on other sites

a jednak moja jedna sunia dostała cieczkę, jej pierwsza cieczka - teraz nie chce się bawić z tą druga i jest jakby w innym świecie:lol: . Druga nadal gwałci co popadnie, przypuszczam jednak że to dlatego że jest nadmiernie pobudliwa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...