Jump to content
Dogomania

Foczka, Kajtek i Nurek - dostały swoją szansę, pomóżmy im ją wykorzystać!!


Kuna

Recommended Posts

[quote name='psi']zaglądam i odświeżam wątek :)[/QUOTE]

Tym razem ja odświeżę...
Niespełna miesiąc temu pożegnaliśmy Nurka. Postanowił zakończyć już swoją wędrówkę i położyć sędziwy łeb na gałązkach sosnowych. Foczka bardzo to przeżyła, zaczęła wpadać w depresję, dlatego postanowiliśmy, że zamieszka z nami w domu. Początkowo bardzo się jej to nie podobało. Za każdym razem, gdy otwierałam drzwi, wybiegała z domu i goniła pod furtkę wybiegu. Potrafiła tam siedzieć pół dnia czekając na okazję wsmyknięcia się na wybieg... Do domu przynosiłam ją na rękach. Na szczęście mamy już ten okres za sobą :) Wie, że teraz w domu ma swoje miejsce, śpi przy łóżku, jak najprawdziwszy corgi stróżuje i chyba zaczyna być szczęśliwa :)

Kajtek, już od dłuższego czau mieszka z Nelie, kiedyś towarzyszką Dariana. Jest im dobrze razem, trzpiotka Nelka potrafi rozbawić każdego psa, więc udało się jej to z ponurakiem Kajtkiem :) Postaram się w jakimś bliskim czasie wstawić nowe fotki :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Foczka zawsze zostanie mi w sercu :) poznałyśmy się w schronie a potem próbowałam ją od Ciebie Kuna wysępić ale ,że mieszkałam w wieżowcu nie zgodziłaś się teraz to w pełni rozumiem,gdyby miała ciut dłuższe łapki pewnie chodzenie po schodach nie było by problemem ..... mimo to mam do niej sentyment :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...