Jump to content
Dogomania

Syberian Husky Problem!!!


marcinmyszak

Recommended Posts

[quote name='HUSKYTEAM']Stary, no way! Ja juz mam wykupiony karnet na wyłączność ;-)[/quote]
Wrrrrrrr! :lol: A wyłączność można zawsze podzielić za odpowiednią opłatą:lol:. Ponadto niech sama zainteresowana sie wypowie...



Paulinka a propos sołtysa to może wy się weżcie i jego na sznurek ? Tak całą wsią, ekipa z DGM tez przyjedzie...:mad:
Jeśli to sprawdzone info oczywiście, dawaj namiary gdzie i kiedy i jedziemy:razz:

Link to comment
Share on other sites

Dobrze Jacek niech ci będzie...
Będziesz jeszcze coś chciał, złapiemy się...:lol:
Z reszta zima się powoli kończy to i kurs chodzenia z futrem po lodzie nie będzie mi potrzebny, bo i tak do pszyszłego roku wyszedłbym z wprawy!:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

No więc w sprawie tego psiura na sznurku, udałam się w celach zwiadowczych i okazało się, że to nie sołtys a były sołtys ma tego psa no ale reszta to prawda niestety :mad: . Szczęśliwiej to chyba wygladają psy w schroniskach, on był taki wyraźnie smutny i zagubiony, aż się serce krajało... I nie wiem co zrobić, zawiadomiłabym TOZ, ale wtedy oni od razu domyślą się, że to ja. Mi to by było wszystko jedno i tak już niedługo tu mnie nie będzie ale tu mieszka moja cała rodzina a wiecie jak to ludzie na wsi. To trzeba by oplanować plan :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HUSKYTEAM']Nie "różne", ale przede wszystkim "fajne", zawsze mylisz ;-) Temat zboczył na jakieś niekynologiczne tory czy tylko mi się wydaje :-) ?[/quote]


Wydaje ci się:lol:
HT ja myślę że jednak Miśce chodziło o wspólne spacerowanie/trenowanie z psami :lol:, wiesz wiosna i te sprawy.:lol::lol: Mogłoby być miło...


Paulinka nie wiem za bardzo co poradzic, ale ja bym sie jednak skłaniał do pomysłu z TOZem. Porób jakieś zdjęcia(kompromitujące byłego sołtyska,, albo cóś).
Albo no nie wiem na razie, ale pomyslę...
Huskyteam co powiesz na to?

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE] HT ja myślę że jednak Miśce chodziło o wspólne spacerowanie/trenowanie z psami[/QUOTE]
Trzeba by spytac tą Miśkę, co jej po głowie chodzi i będzie po problemie ;-) Miśka, no jak to jest w końcu?

A odnośnie traktowania psów przez ludzi: no niestety tak jest, że więkość osób niebędących sympatykami danej rasy czy psiej dyscypliny traktuje psy przedmiotowo. Wystarczy przejść się każda wiochą (mogę używać tego słowa, bo sam takową zasiedlam i jestem z tego bardzo dumny ;-) i zobaczyć, w jakich warunkach żyją. Wiem, że porównywanie do gorszych nie jest dobre, ale takie są realnia. Sznurek, łańcuch i buda. Jedyną metodą jest chyba uświadamianie, ale to wymaga chęci i czasu. Wszelka metoda typu kablowanie/donoszenie może spokutkować tym, że w odwecie za problemy tacy ludzie podrzucą trutkę Twoim psom. A przecież nie upilnujesz ich 24 h na dobę...
Ja się w takich kwestiach boję coś radzić - straty mogą przewyższyć zyski, a w grę wchodzi zdrowie Twoich psów.

Link to comment
Share on other sites

a może by tak podrzucić do skrzynki na listy ulotkę o rasie husky
Może były sołtys po przeczytaniu tego zastanowi się nad traktowaniem swojego psa, może myśli że skoro duży znaczy stróżujący!!
Nie wiem czy to dobry pomysł ale zawsze jakiś :)

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem co mam zrobić bo jednak HUSKYTEAM ma troche racji bo ludzie bywają okropni ale z drugiej strony nie mogę tak tego zostawić, a zwykła rozmowa nic nie da bo po pierwsze to ja się nie potrafię słowem odezwać do człowieka którego nie znam tym bardziej jeżeli chodzi o zwrócenie uwagi :oops: a po drugie to nie wiem czy to coś wogóle by dało...

Link to comment
Share on other sites

Paulinka18, a może ktoś jeszcze z DGM jest z twojej okolicy? Skoro obawiasz się wziąć na siebie ten problem, to może ktoś mógłby Cię wesprzeć?..Wiadomo, że w małych miejscowościach w sposób specyficzny traktuje się psy :roll: i w sumie wcale się nie dziwię, że się obawiasz.. Ale może napisać jakiś donos...sama nie wiem.. Jeżeli pójdziesz zrobić zdjęcia to z całą pewnością zwrócisz na siebie uwagę i będzie wiadomo, że masz z tym coś wspólnego...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HUSKYTEAM']
Wszelka metoda typu kablowanie/donoszenie może spokutkować tym, że w odwecie za problemy tacy ludzie podrzucą trutkę Twoim psom. A przecież nie upilnujesz ich 24 h na dobę...
Ja się w takich kwestiach boję coś radzić - straty mogą przewyższyć zyski, a w grę wchodzi zdrowie Twoich psów.[/quote]

Niestety, ubolewam nad tym ale HT ma rację:placz:
Co nie znaczy że chętnie bym temu sołtyskowi zaplikował soczystego , jak to się w pewnych kręgach mówi- kopaswdupas!:diabloti:
Nie znam tego gostka, ale moze na początku jednak warto by było coś mu spróbować wyjaśnić, tak na spokojnie. Może okaze się człowiekiem rozumnym i przemyśli swoje postępowanie?
Kurczę, ciężko powiedziec...

Link to comment
Share on other sites

  • 14 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...