Jump to content
Dogomania

WhiteWolf Nord Salmon Gold Edition


bubek

Recommended Posts

Czy dla starszego psa z alergią na zboża i kurczaka będzie odpowiednia karma?
Odkąd dowiedzieliśmy się o alergii nie możemy znaleźć odpowiedniej karmy która by mu odpowiadała. Od Acany przez orijen, royal canin itd.
Poszukujemy karmy po której nie będzie miał ani objawów alergicznych ani problemów jelitowych i będzie chętnie ją jadł :mad:

czy byłaby szansa dostania jakieś próbki z pokarmem?

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 168
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Wielkości granulek są podobnej wielkości, różnią się kształtem - poniżej wrzucamy zdjęcie poglądowe (z 20-groszówką) ;)

[IMG]http://behemot.com.pl/granulki_small.jpg[/IMG]

W większej rozdzielczości można je zobaczyć klikając na miniaturkę zdjęcia w naszym sklepie [URL="http://www.free-dog.pl"]www.free-dog.pl[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Orijen nie smakuje, Biomil nie pasuje, na Hill'sa nie chciał nawet rzucić okiem (a schronisko dostało jakieś 40 kilogramów karmy) i oczywiście korzystamy z dobrodziejstw BARFu. Z tym, że wyjeżdżam, a moja mama uznała, że ona wolałaby jednak wrócić do suchej karmy. Widziałam u mojej znajomej White Wolfa i bardzo spodobały mi się granulki i ich zapach.
Ale nie mam pojęcia, która karma byłaby najlepsza dla długowłosego owczarka niemieckiego (więc potrzebujemy coś na sierść), ruchliwego wyjątkowo (przydałyby się składniki na wzmocnienie stawów) i wyjątkowego niejadka. Moglibyście coś doradzić?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marz']Orijen nie smakuje, Biomil nie pasuje, na Hill'sa nie chciał nawet rzucić okiem (a schronisko dostało jakieś 40 kilogramów karmy) i oczywiście korzystamy z dobrodziejstw BARFu. Z tym, że wyjeżdżam, a moja mama uznała, że ona wolałaby jednak wrócić do suchej karmy. Widziałam u mojej znajomej White Wolfa i bardzo spodobały mi się granulki i ich zapach.
Ale nie mam pojęcia, która karma byłaby najlepsza dla długowłosego owczarka niemieckiego (więc potrzebujemy coś na sierść), ruchliwego wyjątkowo (przydałyby się składniki na wzmocnienie stawów) i wyjątkowego niejadka. Moglibyście coś doradzić?[/QUOTE]

Hmmm... psiak ma konkretne wymagania :cool3: i słusznie :smile:
Najwięcej mięsa w suchej masie jest w White Wolf Wild Forest (64%). W Nord Salmon - 54%. Nasze psy wcinają zamiennie obydwie karmy i obydwie trafiły w ich gusta. Jednak jeżeli psiak jest niejadkiem, to proponuję skorzystać z możliwości zamówienia 1kg karmy na próbę (29zł plus 10zł kurier). Możemy zmieszać po 500gram każdej z karm. To powinno dać szybką odpowiedź, która z karm będzie dla psa atrakcyjniejsza ;-)
Zarówno Wild Forest jak i Nord Salmon mają dodatek w postaci glukozaminy, chondroityny i MSM, jednak w przypadku dużych ras dobrze byłoby zastosować dodatkowo suplementy z tymi składnikami. Co do sierści, to odpowiedni stosunek Omega 3 do Omega 6 w karmie powinien sprostać wymaganiom owczarka długowłosego :smile:

Jak będą jeszcze jakieś pytania, to napisz do nas na adres [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Przyszłam pochwalić :) Od dwóch tygodni mamy White Wolf Wild Forest i może nie rzuca się na karmę, ale (z pewnym widocznym ociąganiem się) zje :)
Ale jak worek będzie się miał ku końcowi, to chętnie skorzystamy z próbki Nord Salmon, może ta bardziej mu zasmakuje.

P.S. Wysyłacie też paczki do Londynu? Bo mi by się przydało, za jakieś parę miesięcy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marz']Przyszłam pochwalić :) Od dwóch tygodni mamy White Wolf Wild Forest i może nie rzuca się na karmę, ale (z pewnym widocznym ociąganiem się) zje :)
Ale jak worek będzie się miał ku końcowi, to chętnie skorzystamy z próbki Nord Salmon, może ta bardziej mu zasmakuje. [/QUOTE]

No to chyba jak na wyjątkowego niejadka to całkiem nieźle, prawda? :D Pewnie najchętniej zjadłby Duck&Peas - psiaki bardzo lubią tę karmę.

[quote name='Marz']P.S. Wysyłacie też paczki do Londynu? Bo mi by się przydało, za jakieś parę miesięcy ;)[/QUOTE]

Ło matko! My możemy wysłać wszędzie, gorzej z kosztami takiej wysyłki :)

Następny raz przy zamówieniu prosimy w uwagach dodać, że jesteś z dogo (dogomaniacy to swojaki i dla nas specjalna grupa klientów) i nie zapomnij o nicku! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Witokret'] Duck&Peas - psiaki bardzo lubią tę karmę.



)[/QUOTE]
Ta karma życie mi uratowała !!!Po tych wszystkich kąmbinacjach co ja robiłam(jest oddzielny temat nie bede przypominać)
pies je już miesiąc i daje duży plus nie zamierzam nic zmieniać !!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[FONT=Courier New][B]i mój niejadek pochłania juz 3 miesiąc[/B][/FONT] [B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]White Wolfa[/COLOR] [FONT=Franklin Gothic Medium]i też jestem BARDZO ZADOWOLONA !!! tylko że je kaczke :evil_lol:[/FONT]
[/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

Baaardzo nas cieszą takie opinie :). Nasze psiaki wcinają White Wolfa już od ok. 2 lat i może nie wypada już chwalić skoro zaczęło się sprzedawać ;) ale mimo wszystko napiszę: to jedyna karma, którą mogę karmić wszystkie 4, różnej maści, postury i wieku psy :)

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][FONT=Comic Sans MS]do[B]staliśmy w bonusie śliczny kubek z wilkiem! z White wolfa ! :loveu: niestety radość się skończyła gdy się okazało, że jest w 4 częściach buuu :placz: Ale i tak miło dostawać takie niespodziewajki :lol: Kaczka akicie smakuje, oooj smakuje. Do tego w kaczce rozsmakowała się też cziłała hihi i york :evil_lol:[/B][/FONT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Oficjalnie Shasta zakończyła pierwszy worek WW Nord Salmon. Ma piękną sierść jest pełna energii a znajomi pytają czy to na pewno ten sam pies, który przyjechał ze schroniska. Teraz jagnięcina, a potem... Może kaczka jednak? Dziewczyny coś doradzą :) Polecamy, no Shasta poleca :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...