Jump to content
Dogomania

WhiteWolf Nord Salmon Gold Edition


bubek

Recommended Posts

Ze sklepami stacjonarnymi wszystko się zgadza. Im się nie chce. Później jest płacz że internet ich wykańcza. Zastanawiający jest fakt, że karma dostępna jest tylko w jednym sklepie internetowym. W to to już nie uwierzę że nie są zainteresowani wprowadzeniem karmy do oferty. Przecież im więcej sklepów internetowych będzie miało WW tym łatwiej będzie ją znaleźć.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 168
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

motylek1007 - na moim worku Wite Wolfa data ważności jest tuż przy zgrzewie worka, nadrukowana.

mój Elf zjadł z wielkim apetytem duży worek karmy z łososiem, teraz zaczynamy Dish of Fish. ciut jakby mniej mu przypasował, choć owszem, je.
jako następną weźmiemy Wild Forest; ważne że tam też jest łosoś, bo psisko Elfisko jest istnym fanatykiem ryb, na wszelkie kaczkowe, strusiowe czy inne patrzy z obrzydzeniem.

u nas White Wolf sprawdził sie bardzo ładnie, podobnie jak Wolfsblut wcześniej. przeszliśmy na White Wolfa ze względu na wielkość granulek - w Wolfsblucie były mniejsze i Elf je łykał, te większe z White Wolfa ładnie gryzie przed połknięciem. poza tym zero problemów z qpami (na każdej karmie, od 3 lat, robi 3-4 kupy dziennie - widać taka jego uroda) :P

pozdrawiamy :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Hej, jeśli post nie na miejscu, to proszę dać znać, usunę.

Przestawiłam psa na mięso. Został mi jeden worek tej karmy WhiteWolf Nord Salmon 12 kg. Oryginalnie zamknięty. Może ktoś chciałby odkupić? W internecie kosztuje 200 zł, odsprzedam za 150 zł + wysyłka. 

Pozdrawiam

edit/

Karma już sprzedana. 

Edited by SpokoLoko
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...