Jump to content
Dogomania

Śląskie oddziały ZKwP


Nanami

Recommended Posts

Mam do Was prośbe ludziki :Help_2: Moja koleżanka kupiła sobie sunieczke młoda ON-ka z metryczką, mieszka w D. Górniczej i teraz myśli, do którego oddziału ZKwP sie zapisac. Jest totalnym laikiem w sprawie wystaw, wystawiania, hodowli, wiec bardzo liczy na jakiś przyjazny początującym i z miłą atmosferą oddział. Bo wiadomo, rózne mamy oddziały w Polsce... Więc prosiłabym o osobiste rady, który oddział jest przyjazny? :)

Link to comment
Share on other sites

Szkoda:( Może w Chorzowie jest lepiej?
Ja nie mam rasowego psa, ale kiedyś chciałabym zdawać egzamin PT, więc będę musiała się do ZK i tak zapisać. Może w takiej sytuacji to nie ma zbyt dużego znaczenia, do którego oddziału będę należeć?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szamanka']I też jesteś zapisana w Będzinie?
Bo ja w sumie zastanawiałam się nad Bytomiem właśnie, ale widzę że Bytom rządzi w Będzinie...:roll:[/quote]


osobiście jestem z Bytomia,ale pytaliście mnie o zdanie to napisałam Będzin.
Jestem szczera niekiedy do bólu:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Trochę OT, ale wybaczcie.
Byłam członkiem rybnickiego oddziału przez kilka lat, zaczynałam przygodę z psem w wieku 13 lat, więc traktowali mnie jak gówniarę(przepraszam za słowo).Nie udzielałam się czynnie, głównie płaciłam składki i zaliczyłam szkolenie PT i PO z Negrą.
Jak byłam na studiach, zapomniałam o ZK, inne miasto, brak czasu.
Prawie rok temu poszłam do oddziału zapytać czy mogłabym jakoś pomagać przy rybnickiej wystawie w październiku. Jakaś ok 20-letnia panienka potraktowała mnie jak gówniarę (mam 26), zbyła mnie "proszę pytać później" i zajęła sie rozmową z koleżanką.
Było mi bardzo przykro, kocham psy, chciałabym się jakoś udzielać w Związku, w przyszłości będę mieć znowu rodowodowego psa, chcę go szkolić, wystawiać itp. A tu takie "zamknięte" środowisko, nieprzyjazne.
Czyli widze trzeba do Będzina:eviltong: pozdrawiam:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem zadowolona z Katowic, wprawdzie nie należę tam całe życie tylko krótki czas, ale zawsze mogę wszystko załatwić (mimo, że mam 18 ), Panie są bardzo uprzejme, często żartują i są pomocne.
Również zostałam miło przyjęta jak w październiku, jeszcze jako 17latka, zgłosiłam się na ochotnika na sekretarza na wystawie, którą organizuje ten oddział w marcu tego roku i przyjęto mnie po krótkiej rozmowie, mimo, że jeszcze wtedy nie byłam członkiem ZK.
Na razie się nie przejechałam na oddziale, jak dla mnie - bardzo przyjemna atmosfera.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

jA jestem członkiem w Zabrzu. Zdziwiło mnie to, że Pani sekretarka (?) nie była w stanie odpowiedzieć na moje pytanie. A mianowicie chodziło mi o datę egzaminów PT w tym roku i wiedziałam,że to będzie na wiosne i jesień. Dowiedziałam sie tylko, że szkolenie trwa 3 miesiące i zaraz po tym będzie egzamin.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witajcie, ja właśnie dzis zapisałam się do oddziału rybnickiego i... po pierwsze to panienka zdziwiła sie po co sie zapisuje jak nie chce wyrabiac rodowodu, ale na szczeście przyszla jakaś fajniejsz babka i pogadałysmy na temat szkoleń na śląsku, zawodow PT itp. Faktycznie sekcja szkolenia działa przed wystawa i egzaminami, ale ....Bluerat może to zmienimy???:multi:
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mada28']Witajcie, ja właśnie dzis zapisałam się do oddziału rybnickiego i... pogadałysmy na temat szkoleń na śląsku, zawodow PT itp. Faktycznie sekcja szkolenia działa przed wystawa i egzaminami, ale ....Bluerat może to zmienimy???:multi:
pozdrawiam[/quote]

hm...przyznam szczerze, że jak byłam na studiach i miałam krucho z kasą, to nie płaciłam składek więc na razie nie jestem w ogóle członkiem związku:oops:
Na razie nie planuję w ogóle psa, a tamte odwiedziny w zk r-k wyjątkowo skutecznie zniechęciły mnie do zapisywania się na nowo. Za to rozmawiałam telefonicznie z p.Mielimąką, wiele osób [klientów lecznicy] wypowiada się o nim bardzo pozytywnie, w rozmowie zrobił na mnie bdb wrażenie. Gdybym miała auto, to pojeździłabym pooglądać jak szkoli. Szkolenie to moja pasja:)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ja się zbieram,zeby skontataktować sie z p. Mielimąką. Przegapilam egzamin PT. Teraz pewnie nic sie nie dzieje, ale od września trzebaby zacząć cos robić???? Może PTT w Rybniku?
Czy ktos tu się szkolił?
upalnie pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...