Jump to content
Dogomania

Śląskie oddziały ZKwP


Nanami

Recommended Posts

Ja jestem od kilku lat czyli od czasu powstania w oddziale będzińskim ZKwP i złego słowa nie powiem. Kiedyś byłem w Katowicach ale to nie to co Będzin... W Będzinie jestem zaakceptowany a w Katowicach byłem 5 kołem u wozu... Szkoda gadać... W Będzinie zawsze jest każdy mile widziany i chętny do pomocy. A przygotowania do przyszłorocznej wystawy już tuż tuż... W Będzinie można sie odnaleźć jeśli się tylko chce coś dobrego zrobić zarówno dla miasta jak i oddziału...

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Nie rozumiem tego co to znaczy lepszy oddział czy gorszy. Ja nic nie załatwiam w oddziale -sprawy wystaw są poza oddziałem ,rodowód się raz wyrabia, do szczeniorów łaski nie robią bo muszą przyjechać , jedynie o tytuły się zwracamy czy przydomki a to też łaski nie robią bo muszą w stosownym czasie wyłsać papiery. Mam to gdzieś czy są mili czy nie przychodzę i mam być załatwiony i zawsze tak jest.

Link to comment
Share on other sites

rozwiń proszę swoje twierdzenie: ''wystawy są poza oddziałem...''

przecież to Oddział organizuje wystawy i każdy kto tylko może przychodzi pomagać!! nic się samo nie robi w Oddziale.... trzeba posprawdzać wyciągi bankowe, zaznaczyć kto już ma opłacone i komu numerki wysłać z potwierdzeniem a komu zatrzymać... zakopertować wszystko i zaadresować, wysłać .. przygotować karty ocen i skład katalogu, dyplomy i medale aby nikomu nic nie brakło na ringach... podzielić to wszystko i ułożyć zgodnie z planem sędziowania, przygotować rezerwę....

roboty od groma i ciut!! nie rozumiem co znaczy ''poza oddziałem'' ?? samo się to robi??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...