Jump to content
Dogomania

Strylizacja bardzo żywiołowej suni? prośba o poradę


Anetka83

Recommended Posts

Witam:)
Pierwszy raz mam do czynienie z czymś takim jak cieczka... moja druga sunia trafiła do mnie ze schronu już wysterylizowna....
Dlatgeo prosze o poradę...
Oboje z TZ-tem zastanawiamy się kiedy najlepiej sterylizowac naszą młodszą pociechę. Tydzien temu Shira dosatała pierwszą cieczke...
i Cały czas bylismy za tym aby zrobic zabieg zaraz jak tylko będzie można.

otóż wiem że po zabiegu psiak niestety musi byc pilnowany, nie moze biegac, wyskakiwac na tapczan... po prostu nie moze miec zbytniego wysiłku...

[B]I tu pojawia sie pytanie.[/B].. jak upilnowac takiego małego wariata.... dodam że Shira to istny żywioł. Shira nie umie normalnie chodzic tylko biega, skacze i podskakuje.... nie wyobrażam sobie aby przez te 2 tygodnie tak nie robiła... Shira ma prawie 11 m-cy... jest szczeniakiem z niespożytą ilością energii...
Może poczekac jeszcze troche... aż to "ADHD" jej troszkę przejdzie?:roll:
Po prostu boję się o nią i nie chciałabym aby cokolwiek jej po zabiegu groziło :oops:

Macie jakies doswiadczenia z takim tematem? będę wdzieczna za każdą radę :oops:

Link to comment
Share on other sites

3 tygodnie temu moja 11-miesięczna sunia - również wulkan energii - została wysterylizowana. Po zabiegu przez parę dni snuła się jak cień, wszyscy się strasznie martwiliśmy czy wszystko ok. Niunia spała właściwie cały czas, nie chciała wychodzić na dwór, o wskakiwaniu gdziekolwiek nie było mowy, była spokojna do bólu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...