Jump to content
Dogomania

ZA TM [*] ...:(Jankowice Rudzkie /znaleziona sunia AST - ma dom!


Alicja

Recommended Posts

Kochane, problem jest w tym, że aby zdobyć fotki, to muszę osobiście udać się do Pani Asi. Moja praca nie zawsze mi pozwala zaplanować sobie takie wyjście, a nawet jak zaplanuję, to wszystko w jednej chwili może nie wypalić. A Pani Asia może się ze mną spotkać tylko w czwartki, bo też pracuje.
A fotek nie chciała mi przesłać ostatnio na maila, tylko przekazała mi je osobiście :) Może Wy ją o to poprosicie?

A z resztą, dawno się nie widziałyśmy, to jutro do p.Asi zadzwonię i się umówimy na przyszły tydzień ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 165
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Asiaczek']Oj, wiadomo, jak to jest w czasem... Ja tez jestem ostatnio w permanentnym niedoczasie...
Ale poczekamy na fotki suczki spokojnie, bo wiemy, że ma tam dobrze.
PPzdr.[/QUOTE]

Mam kontakt z panem, któremu wyadoptowałam amstaffa ze szczecińskiego schroniska - to dobry kolega p.Asi, pracują obok siebie, więc mam świeże info - Ishi ma się wspaniale i jest rozpieszczana na maksa - ma nie tylko dobrze, nawet trochę chyba za dobrze :evil_lol:;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnieszka32']Pani Asia zapewne śpi w wannie, bo tylko tam psy nie wchodzą :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

A tak na poważnie, to z miłą chęcią spotkam się z tymi rozpieszczonymi psiakami :loveu: i z samą Asią ;)[/QUOTE]

jeśli z przyjemnością to nie będę cie odwodzić od pomysłu spotkanka

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

[quote name='chalimala']jestem w ciężkim szoku...alicja mi napisała...ja piernicze!biedna Asia :( straciła psinke :( rozmwaiałam z hodowczynią Flexa (bonza) Ishi się zaczadziła :( ja sobie tego nawet nie chce wyobrażać... (*) Asia zdrowiej szybko!!!!trzymamy kciuki![/QUOTE]

dzięki Martyn za kontakt ...

Może to źle zabrzmi , ale ulżyło mi jak dowiedziałam sie , ze Ishi sie zaczadziła :( a nie spaliła ...ta śmierć jej nie bolała ( boli to że zginęła :() ...po prostu się zasypia i nie można sie obudzić :(
Asi i Bonzusiowi cóż można teraz życzyć ...tylko tego by szybko doszli do zdrowia ...bo smutku nie da się zabrać :(


[CENTER]
[IMG]http://i717.photobucket.com/albums/ww172/adikwiat/rozne/inay430h.gif[/IMG]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 7 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...