Jump to content
Dogomania

LADY w typie Saluki znalazła swój raj na ziemi:):):)


Tola

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='__Lara']Lady ma 5 obserwatorów na allegro, i co????[/QUOTE]
Dzisiaj zadzwonila pani z Sosnowca; mieszka w bloku z 2 synami (jeden prawie dorosły), mają 9 letniego mix sznaucera średniego.
Pani konkretna, zainteresowana; miala porozmawiac z tym starszym synem i zadzwonic ok 14.
Nie zadzwonila:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Skończyło się allegro Lady. A co z tamtym domkiem?[/QUOTE]

Domek z Sosnowca nie odezwał się.
Jestem po rozmowach z rodziną z Krakowa; są zdecydowani na Lady pod warunkiem, ze sunia zaakceptuje ich dwie córki.
Pani była zainteresowana Lady juz po pierwszych ogloszeniach, pomimo, ze oboje z mezem szukali raczej psa, nie suki.
Ale Lady bardzo się im podobala.
Pani wycofała się jednak, bo mąż nie był zdecydowany do konca.
Teraz ponownie trafili na ogloszenie Lady i odczytali to jako ...przeznaczenie.
Rodzina mieszka w Krakowie, jest w trakcie budowy domu gdzieś w górach, przeprowadzają się po wakacjach. Mają dwie corki - chyba 4 i 6 lat...
Ustalilismy, ze mój TZ i zadra pojadą w czwartek do Krakowa razem z Lady; poznają rodzinę i chyba spróbujemy.
Ze wszystkich dzwoniących osób to jest najbardziej konkretna propozycja adopcji Lady.
Tak więc na razie wstrzymajmy się z kolejnym allegro.
Jest mi bardzo cięzko to pisac, juz płaczę, bo nie wyobrazam sobie rozstania.
Wiem tez jak cięzko będzie Lady, bo uwaza dom zadry za swój.
Ale Lady powinna miec swoją własną rodzinę, o to staramy sie przeciez od początku.
Mam nadzieję, ze to dobry wybór.
Bądzcie z nami i z Lady.
Proszę o trzymanie kciuków.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zadra']trudno będzie mi się rozstać z Lady.Bardzo się do mnie przywiązała a ja do niej.Jest ukochaną i mądra suczką.Rodzina,ktora ja zaadoptuje musi być wyjatkowa.[/QUOTE]
No wiesz :cool3:, zawsze mozesz nie oddać :evil_lol:,
ale rozumiem Cię, człowiek przywiązuje się widząc wdzięczność stworzenia, które w jego oczach wychodzi ze skorupy, następuje poprawa i wszystko to cieszy, ale taka kolej rzeczy. Myślę, że Lady miała i tak mnóstwo szczęścia i za to Wam wszystkim [COLOR=Red][B]wielkie dzięki[/B][/COLOR] :loveu:

Link to comment
Share on other sites

proszę przestać ,nikt nie robi tutaj niczego dla pochwał,mamy wrażliwe serducha i koniec ,przecież jak można to wszyscy pomagają -koniec tematu -to wątek Lady i trzeba się cieszyć że jedzie do domku :),została przecież Cloe a są następne bidule w schronie i u Rodziców Maciusia -widziałyście ?sznupek i maluszek z chorą łapką (dla mnie Finiuś w myślach)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...