Jump to content
Dogomania

Niewidomy Mietek - Miecio już szczęśliwy w Szwecji - dziękujemy!


fergilka

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Czy do mnie już nikt nie zagląda.:shake: Gdzie te cioteczki, które tak o mnie walczyły? O dom chociażby tymczasowy, ale walczyły. Pamiętajcie kochane, że kojec w stajni to rozwiązanie tymczasowe, ja dalej szukam swojej nogi.[/B]
[B]Proszę nie zapomnijcie o mnie.[/B]
[U]Wasz Mietek.[/U]

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam cały czas, tylko musiało mi zejść ciśnienie po wczorajszym dniu:diabloti:
Właśnie szykuje bazarek dla Miecia, tyle nie wiem jakie ceny ustalać, już raz powrzucałam opisy i zdjęcia i mnie z dogo wywaliło (bo długo to trwało) a jak się zalogowałam drugi raz to wszystko mi się zatraciło, robię od nowa:angryy:...i chyba zrobię dwa bazarki, można jednocześnie dwa bazarki na te same psy??

zrobimy bazarki dla Miecia i Enigmy:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Witam cioteczki!
Wyjeżdżam na szkolenie do Wisły, u Mieczysława będę dopiero w czwartek. Dyżury u Miecia rozpisane, karma zostawiona, niestety nie będzie fotek.
Proszę dobre duszyczki o podnoszenie naszego brata mniejszego.
Cały czas jestem pod kom.
Ps. Mieczysławowi kupa zaczyna trzymać się kupu.

Link to comment
Share on other sites

Dobra uwaga, podrzucajcie cioteczki bazarek dla Miecia i Enigmy :loveu: proszę o wyrozumiałość, to mój pierwszy bazarek, jego przygotowanie trwało jakieś dwie godzinki :diabloti:

a właściwie popierdułka, a nie bazarek, ale ja się dopiero rozgrzewam;)

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/183595-A-WIAT-TOREBEK-Kolorowe-listonoszki-dla-niewidomego-Mietka-i-Enigmy-do-19-04?p=14476353#post14476353[/URL]

coś mam zmienić, dopisać czy coś ??

Link to comment
Share on other sites

Jestem juz tez. Z moim bazarkiem bardzo slabo...Juz w zasadzie sie skonczyl ale nie wiem, czy to wina zdjec, ktore tak slabo sie otwieraly??;/ Jak tylko dziewczyny przesla pieniadze to wplace conieco ale bedzie tego bardzo malo...Moze ktos wystawi mi w dobrym programie jeszcze raz ten bazarek aby zdjecia szybko sie otwieraly?? Rzeczy sa fajne, ale nie widac ich...Juz zmniejszylam je do rozm 400/300 i dalej nic...;/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nemko']Jestem juz tez. Z moim bazarkiem bardzo slabo...Juz w zasadzie sie skonczyl ale nie wiem, czy to wina zdjec, ktore tak slabo sie otwieraly??;/ Jak tylko dziewczyny przesla pieniadze to wplace conieco ale bedzie tego bardzo malo...Moze ktos wystawi mi w dobrym programie jeszcze raz ten bazarek aby zdjecia szybko sie otwieraly?? Rzeczy sa fajne, ale nie widac ich...Juz zmniejszylam je do rozm 400/300 i dalej nic...;/[/QUOTE]

Nawet nie wiedziałam, że jest bazarek dla Miecia:-( zdjęcia są ok moim zdaniem, i szybko mi się otwierają,tylko kupujących brakuje :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cudak']A jak z ogłoszeniami u Miecia? Trzeba go rozreklamować ;) Jest piękny, ktoś na pewno się w nim zakocha :loveu:[/QUOTE]

podrzućcie cioteczki ten bazarek ogłoszeniowy 40 ogłoszeń za 20zł czy jakos tak było, ale zgubiłam wątek :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agiza']Mam parę drobiazgów na bazarek dla Miecia. Kto z organizujących bazarek mógłby wpaść do związku kynologicznego w czwartek między 18.30 a 20 i odebrać? Al. Jana Pawła II 44.[/QUOTE]

Mogłabym odebrać fanty, codziennie po pracy od 15:30 lub w okolicach tej godziny ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agiza']Ja w czwartek akurat będę w związku dlatego napisałam o tym terminie. Na jakiej ulicy pracujesz i od której- ja do 16 .[/QUOTE]

Pracuje na Mickiewicza od 7:30, mogę podjechać przed pracą lub w okolicach godziny 16-tej w dowolne miejsce w centrum.

Link to comment
Share on other sites

Ja mieszkam na Jagiellońskiej przy górce a około 7 jestem z psiutami na spacerku w parku noakowskiego. Dzisiaj odbiorę od Wujka jakieś drobiazgi z biżuterii Cioci to może jutro rano w parku? Na Jagiellońskiej są teraz takie korki że szok, na noakowskiego jest trochę lepiej. Na dogo będę wieczorkiem to daj znać co bardziej Tobie pasuje. Mizianka dla Miecia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agiza']Ja mieszkam na Jagiellońskiej przy górce a około 7 jestem z psiutami na spacerku w parku noakowskiego. Dzisiaj odbiorę od Wujka jakieś drobiazgi z biżuterii Cioci to może jutro rano w parku? Na Jagiellońskiej są teraz takie korki że szok, na noakowskiego jest trochę lepiej. Na dogo będę wieczorkiem to daj znać co bardziej Tobie pasuje. Mizianka dla Miecia.[/QUOTE]

Pasuje mi jutro rano, byłabym tak 7:10. Tylko gdzie ten park noakowskiego?? Jagiellońską w stronę witkiewicza? gdzieś przed szlabanem :hmmmm: ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...