Jump to content
Dogomania

PILNE!- znaleziony młody piękny przyjacielski rudy ON w Lublinie


outsi

Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzięki, Ciucik! Dane wysłane.
Sytuacja u nas jest generalnie trudna. Młody jest na "kwarantannie", intensywnie go teraz odrobaczamy, po czym będą szczepienia.
Na pewno jest mu u nas lepiej niż w schronie, bo kilka razy dziennie jest na spacerze i dodatkowo schodzi się do niego, ale mimo wszystko - nie możemy z nim przecież zamieszkać w tym garażu. Młodego rozpiera energia i nudzi się tam bardzo.
Musi być izolowany od naszych psów, które robią pod drzwiami do garażu awantury, on się odszczekuje i jest cyrk.
Bardzo pilnie szukamy domu!

Link to comment
Share on other sites

Współczuję,szkoda ,że tylko tak mogę pomóc.
Dałam go dzisiaj na: cafeanimal.pl,[url]www.adopcje.pl,www.przygarnijzwierzaka.pl,www.psy.pl[/url].
Jutro będę dalej ogłaszać.Porozsyłałam do znajomych ale mało optymistycznie to widzę..Mogę mu też jutro zrobić Allegro.Co o tym myślisz?Młody ,piekny pies napewno znajdzie dom tylko tego czasu mało.

Link to comment
Share on other sites

Współczuję,szkoda ,że tylko tak mogę pomóc.
Dałam go dzisiaj na: cafeanimal.pl,[URL="http://www.adopcje.pl,www.przygarnijzwierzaka.pl,www.psy.pl"]www.adopcje.pl,www.przygarnijzwierzaka.pl,www.psy.pl[/URL].
Jutro będę dalej ogłaszać.Porozsyłałam do znajomych ale mało optymistycznie to widzę..Mogę mu też jutro zrobić Allegro.Co o tym myślisz?Młody ,piekny pies napewno znajdzie dom tylko tego czasu mało.

Link to comment
Share on other sites

Kurcze co robić z bestią....
Zrobiłam mu nowe wyróżnione allegro, ze zmianą treści i imienia.Jakbyś mogla zrobić nowe zdjęcia, bo te może się opatrzyły?
A moze jakby go ciachnąć to zyskałby na potencjalnej atrakcyjności ?Sama nie wiem, jutro siądę i odnowię ogłoszenia.
Moze go porozwieszać gdzieś tablicowo w mieście?
Strasznie trudno jak widac o dom nawet takiemu psu.

Link to comment
Share on other sites

Ciucik, odpisałam...
Bardzo jesteśmy Ci wdzięczni za wsparcie - jesteś cudowna!

Stresuję się dość mocno, bo w weekend wyjeżdżam na 10 dni za granicę i sam mąż zostanie z psami. Zawsze się wymieniamy ze spacerami, a teraz sprawa się skomplikuje.
Na razie wciąż szukamy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='outsi']Prosimy o trzymanie kciuków. Jutro rano na jedziemy na bardzo obiecującą rozmowę.... Oby pozory tym razem nie zmyliły...[/QUOTE]
Młody znalazł Dom.Outsi gratuluję!!!
Mam w związku z tym "wolne" wyróżnione Allegro i chętnie umieszczę tam jakiegoś psa,czekam z na zgłosznie z opsem i zdjeciami.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...