Jump to content
Dogomania

Kolejny samoyed w schronisku


kingula

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Dorothee, wiem że pies był. Zgłosiła się do mnie osoba chętna go zaadoptować, ale spławiono ją w schronisku. Tak to niestety bywa na Paluchu... Jak tam zadzwonisz też Cię spławią... Najlepiej napisz do Kory,ona jest tam wolontariuszką.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Dzień dobry!
Odnośnie tego psiaka , ja zdjęcie tego psa widziałam już wcześniej jak trafił na kwarantanne był podpiany jako mieszaniec ale mnie to nie zmyliło ponieważ sama mam samoyeda4 lata (rodowód). Jak tylko zobaczyłam zdjęcie samka to zadzwoniłam ale się okazało że musi tam byc do zakończenia tej procedury. Zdjęcie jeśli pamięc mnie nie myli było gorszej jakości. Po jakimś czasie sie ponownie skontaktowałam z schroniskiem i tam udzielono mi info że pies był tam jakieś 4 mies i nikt nim sie nie interesował ale w końcu ktoś podobno go wyadoptował. A jak byłam na szkoleniu groomerskim to znowu nadażyła sie okazja i musiałam sie z nimi skontaktowac i okazało sie że tam pracuje meżczyna który kiedyś pracował w schronisku w Gdyni, wiec bardzo sie zdziwiłam jaki ten świat mały. A więc reasumując jesli nikt nie wprowadził mnie w bład tego psa nie powinno tam byc.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...