Jump to content
Dogomania

Galeria Pączusia <3


Connected

Recommended Posts

właśnie mamy w planie zapuszczanie ;)
no to fajnie masz że nie lubisz , przynajmniej nie kusi . Jak byłam mała to jadłam z raz na tydzień albo i na miesiąc małą paczkę i starczało mi , a teraz too uch hahaa . Kiedys właśnie rodzice mi nie pozwalali bo uczulenie na to miałaaam

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 974
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Connected']dziewczyny , co to jakiś podstęp ? :lol: haha nie dam się skusić , też się muszę wziąć za jakąś dietkę :p[/QUOTE]
Weronika, a ja Ci proponować nic nie będe, jak już to budyń, wpieramy sie nawzajem ;) mogę zaproponować budyń :razz: czekoladowy lub waniliowy mam :cool3:
[QUOTE=Connected;15552579
a ja popcorn sobie zroobie chyba :eviltong: a potem budyń , a co! :diabloti: :cool1:[/QUOTE]
budyń ok, popcorn be :p myślałam że dłużej wytrzymasz :evil_lol: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Ale tu smaków narobiłyście paskudy jedne, aż mi też się coś zjeść zachciało, ale akurat nic nie mam w domu na co bym miała ochotę. A tak zaczął za mną łazić kebab albo taki hot-dog ze Statoila :evil_lol:

[URL]http://i52.tinypic.com/zx9s3k.jpg[/URL] ale fajnie tu wyszedł, tak dumnie :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gucci13']to będziemy zapuszczać razem:lol:
[/QUOTE]
ok :cool3:
[quote name='agamewa']Tylko uważajcie bo to się może skończyć tak...[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/10/10_8_10.gif[/IMG][/QUOTE]

Aga to mnie pocieszyłaaaś :mad: hehe :evil_lol:


Cześć dziewczyny, mykam na spacerek z tatą i Pączem :lol: jak kogoś jeszcze nie odwiedziłam to przepraszam , zajrzę wieczorkiem :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='megi82']cześć
wpadam z rewizytą
ślę pozdrowienia wieczorną porą...u mnie zimno i deszczowo[/QUOTE]

Hej ;)
ja również pozdrawiam :lol:
u mnie dość chłodno ale słoneczko świeci, jak wyszłam rano z Pączem to palce mi zesztywniały :evil_lol:


Dziewczyny mam pytanie , może takie banalne ale jestem ciekawa jak to u was wygląda :eviltong: wasze pieski też tak sobie osikują włosy ?:roll: bo u nas krótka jest ta firanka a on nawet na udkach potrafi się osiusiać.. nie wiem co to będzie jak będą długie włoski .. trzeba go pucować bo każdym spacerku :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Connected']Dziewczyny mam pytanie , może takie banalne ale jestem ciekawa jak to u was wygląda :eviltong: wasze pieski też tak sobie osikują włosy ?:roll: bo u nas krótka jest ta firanka a on nawet na udkach potrafi się osiusiać.. nie wiem co to będzie jak będą długie włoski .. trzeba go pucować bo każdym spacerku :shake:[/QUOTE]

mam ten sam problem z Jazz'em.. ma osiusiane włoski na firance zawsze.. i potem mi śmierdzi siuśkami .. :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Connected']Dziewczyny mam pytanie , może takie banalne ale jestem ciekawa jak to u was wygląda :eviltong: wasze pieski też tak sobie osikują włosy ?:roll: bo u nas krótka jest ta firanka a on nawet na udkach potrafi się osiusiać.. nie wiem co to będzie jak będą długie włoski .. trzeba go pucować bo każdym spacerku :shake:[/QUOTE]

My to mieliśmy zawsze osiusiane włoski na brzuszku, trzeba było przemywać, bo niezbyt to było higieniczne- osikany pies śpiący w moim łóżku :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiniaaa']My to mieliśmy zawsze osiusiane włoski na brzuszku, trzeba było przemywać, bo niezbyt to było higieniczne- osikany pies śpiący w moim łóżku :p[/QUOTE]
nie higieniczne , ale również niezbyt przyjemnie pachnie, on to musi każdy krzaczek , latarnię, słupek itp oblać.. potem cały brzuch, firanka po bokach i ostatnio nogi są obsiusiane .. :(

[quote name='Absolultely Spotless']Jesteśmy!:multi:

Boski piesio ;**
Pzdr.[/QUOTE]

witamy w naszej galeri, dzięki za odwiedziny ;)

[quote name='Gucci13']Gucci do dzisiaj osikuje się, nawet na łapy sobie sika:shake: mieliśmy taką opaske, ale przepadła:evil_lol:[/QUOTE]
a można gdzieś na necie taką opaskę dostać ? jak to wygląda ? bo nie słyszałam jeszcze :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...