Jump to content
Dogomania

Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(


DORA1020

Recommended Posts

staram się, ale komp mi wysiada... wszystko znika! Wyniki nie są dobre. Zrobiono; usg, krew i mocz. Dostał Barni antybiotyk, dalej ma dost kreon. Bardzo długo był badany. Na usg widoczne dziwne zmiany ; do końca nie wiadomo, czy to powiększona śledziona, czy wielki guz- oglądało to 4 wetów. Jeżeli po lekach ta zmiana nie zmaleje, trzeba bedzie do brzuszka zajrzeć chirurgicznie. Badania kosztowały 120zł; usg gratis, reszta z upustem. Dziękujemy panie doktorze!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='psanatorium']staram się, ale komp mi wysiada... wszystko znika! Wyniki nie są dobre. Zrobiono; usg, krew i mocz. Dostał Barni antybiotyk, dalej ma dost kreon. Bardzo długo był badany. Na usg widoczne dziwne zmiany ; do końca nie wiadomo, czy to powiększona śledziona, czy wielki guz- oglądało to 4 wetów. Jeżeli po lekach ta zmiana nie zmaleje, trzeba bedzie do brzuszka zajrzeć chirurgicznie. Badania kosztowały 120zł; usg gratis, reszta z upustem. Dziękujemy panie doktorze![/QUOTE]

Biedny Barniś :shake:
Trzymam kciuki, żeby leki pomogły i obeszło się bez interwencji chirurgicznej :modla:

[B]Barni[/B], przecież jesteś jednym z twardzieli na dogo
Co to za chorowanie ...???
Musisz walczyć !!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Tak bardzo sie ciesze, ze Barnis zdrowieje ! Wierze, ze na pewno nie był to guz, lecz silny stan zapalny, ktory udało sie zahamowac !
Musi byc dobrze ![/QUOTE]

Obyś była prorokiem Belu :)
Miziaki dla chłopaka :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[B]Wpłaty na czerwiec 2012[/B]

29.05. - Dorot131 - 20 zł
1.06. - ala123 - 50 zł
5.06, - malibo57 - 25 zł
8.06. - Livka - 10 zł
11.06 - lider 2105 - 25 zł
13.06. - aga21 - 10 zł
29.06. - Tymotea - 50 zł
29.06. - bela51 - 10 zł
Razem - 200 zł

[B]Wpłaty na lipiec 2012[/B]
26.06. - Dorot 131 - 20 zł
5.07 - ala123 - 50 zł
5.07. Dorot 131 - 20 zł
6.07. - agat21 - 10 zł
9.07.- malibo57 - 25 zł

Barnaba dostał tez prezent od Alla Chrzanowska - Kreon 10000 - 20 kapsułek.
Wszystkim bardzo serdecznie dziekujemy !:loveu:

Zostały tez poniesione nieprzewidziane wydatki w zwiazku z chorobą Barniego - wizyta u weterynarza - 120 zł oraz leki 45,31 zł
Zakupiłam tez opakowanie Kreonu10000 - 50 kapsułek za 39,90 zł.
Dzisiaj zaktualizuje post rozliczniowy na pierwszej stronie, ale juz teraz widac, ze finanse Barnaby mocno sie kurcza, gdyby ktos mógł pomyslec o bazarku dla chłopaka ...Bardzo prosze.

Edited by bela51
Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']A jak sie czuje Barnaba dzisiaj? Ciągle jest poprawa ?
Na zdjeciu widac, ze bardzo schudł...[/QUOTE]
Barni w świetnym humorze:-) Gdybym, w czasie jego kryzysu, zbliżył się tak do niego jak dzisiaj to pewnie głowę by mi odgryzł:-)

Wczoraj był warzony. Faktycznie - niestety wyszło mniej, ale nie ma tragedii. Wiesz ile dokładnie schudł? Całe 900 g :-)

Link to comment
Share on other sites

Poniewaz w pierwszych ogłoszeniach był podany nr kontaktowy do mnie - wciąz aktualizuję niektóre ogłoszenia, min na tablicy.
Dzisiaj zadzwonił dom z Poznania z zapytaniem o Barniego - wysyłam nr tel na pv.
Barniemu życzę duzo zdrowia!
Byc moze wkrótce szczęscie usmiechnie się i do niego; jego kolega ze schronu i z hoteliku Baj ma juz swoja domowa przystan i ludzi do kochania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola']Byc moze wkrótce szczęscie usmiechnie się i do niego; jego kolega ze schronu i z hoteliku Baj ma juz swoja domowa przystan i ludzi do kochania.[/QUOTE]
Nawet nigdy nie zwróciłem uwagi, że one z tego samego schroniska:-)

[quote name='bela51']A kiedy jedziecie do kontroli ?[/QUOTE]
Prawdopodobnie w piątek. "Prawdopodobnie" bo warunkiem jest żeby mógł jechać razem z amstafką (ma zabieg), ale nie powinno być problemów:-)

Trzymam kciuki za potencjalny domek w Poznaniu:-)

Barni bardzo żywy od paru dni i całe szczęście:-)

[IMG]http://img72.imageshack.us/img72/9507/sdc10672u.jpg[/IMG]

[IMG]http://img823.imageshack.us/img823/4723/sdc10679a.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Kochany Barnis. Nawet nie wiem, czy chce aby domek "wypalił". Bo bede sie o niego ciągle martwic, a u Was wiem, ze jest bezpieczny.[/QUOTE]
Chociaż psanatorium byłoby hotelem najlepszym na świecie to jednak pozostanie hotelem, a nie domem z człowiekiem, do którego będzie mógł podejść 24 h / dobę... "Wystarczy" dobrze wybrać dom. W dużym uproszczeniu:-)

Link to comment
Share on other sites

Na razie domek nie zadzwonił, ale czekamy. Rozmawiałam dzisiaj z doktorem Barniego, nie spodziewał się tak szybkiej poprawy. Po konkretnych badaniach dobrze dobrano leki. Krwiomocz był nagły i bardzo silny, Barni leżał i nawet głowy nie chciał podnosić. Po lekach już następnego dnia objawy zniknęły, a psiak znowu fika. Cyborg po prostu- jak mój mężulo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...