Jump to content
Dogomania

BOKSER PELE- warto było czekac:) ma swietny dom!!! (foty str 115!!!!)


mosii

Recommended Posts

Nie chodzi o to że ktoś wpłacił na moje konto, chcę tylko żeby ktoś potwierdziła na forum, że pieniążki dotarły tam gdzie trzeba, bo Monika zrobiła ze mnie na forum mordercę psów i nie chcę żeby jeszcze teraz ktoś posądził mnie o kradzież. To tyle. I kochana, publiczne wypowiedzi są ważne, czytają je setki tysięcy ludzi i dobrze by było gdyby wiedzieli jaka jest prawda i że są tacy ludzie gdzieś tam na forum zrzeszeni, co pomagają zwierzętom- wspólnie. Tym bardziej że pomoc dla tego jednego psa liczyć można już w tysiącach a nie setkach.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przepraszam za zamieszanie ale -jak zwykle w biegu- przelałem pieniądze na to samo konto co w zeszłym miesiącu (też dla Pelego)
Dziękuje za przekazanie ich do właściwej osoby.
Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam za bałagan.
Mamy nadzieję, że uda się znaleźć mu dobry dom.
Dobrze, że ma taką dobrą opiekę
Pozdrawiam
Maciek

Link to comment
Share on other sites

Jeśli tak rzeczywiście jest to przekaż mu ode mnie ;) że na pewno nie będzie tego żałował ale jak ma okazję być w innym dobrym domu to niech nie zwleka!!
Kurcze, aż dziw bierze, że nikt go nie chce- takiej cudownej psinki:hmmmm: To naprawdę niepojęte...

p.s. będę wyganiac rodziców czym prędziej :P

Link to comment
Share on other sites

Wysłałam zdjęcia pelego do krakowskiej gazety Wyborczej gdzie w kazdy poniedziałek mamy mo zliwosc zamieszczać 3 zdjecia naszych psów z krótkim opisem. dałam numer twój mosi który mi wysłałaś na pw. Może sie uda. czytelnicy wyborczej interesuja się glównie rasowymi psami.

Link to comment
Share on other sites

Własnie przed chwila Aga opowiadała o Pele w krakowskim programie "Kundel bury..." było pokazane jego zdjęcie - rozesmianymi oczami patrzył z ekranu. Czekamy - moze teraz ma szanę? Moze trafi do Krakowa ?
Dzięki Aga G.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...