Jump to content
Dogomania

Prosta Instr. Obsługi Psa- wreszcie ruszyliśmy :) !!!


Guciek

Recommended Posts

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pomysł takiej obługi psa jest super i nie tylko dla ludzi którzy adoptują po raz pierwszy psa.
Mieszkając z rodzicami mieliśmy Kube i teraz Gonza, obecnie mieszkam we Wrocławiu i przygarnełam Cherry (dzięki pomocy Dogomaniaków). W trakcie studiów mieszkałam z koleżanką mającą Samojeda i miałam ok 2 lata opieki nad tym psem chcąc nie chcąc. I powiem Wam iż każdy pies jest innym indywidualnym przypadkiem i każdego inaczej traktowałam.
Gonzo został wzięty ze schroniska ale mając 6 tyg więc nie ma żadnych "złych nalotów" przeszłości.
Cherry 6 mies w schronisku 2 miesiące ze mną - miałam wiele pytań (mam) i znalazłam odpowiedz tu na Dogomani - to forum jest dla mnie takim przewodnikiem. Próbujemy oswoić Cherry bez popełniania błędów - choć się zdarzyły i będą zdarzać, człowiek jest przecież omylny.
Pomoc ze strony dogomaniaków pozwala te błędy zminimalizować i je naprawiać. Przy każdym psie powstawały różne pytania i powstają, mam nadziej ze ta instrukcja pomoże początkującym właścicielom i tym juz będącym.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Czytam instrukcję i doszłam do odrobaczania czosnkiem z mlekiem i chciałabym zapytać co myślą o tej metodzie weterynarze-bo mnie weterynarz objechał z góry na dół za zamiar podania psu cebuli/czosnku - niedawno chyba w "Moim psie" był artykuł na ten temat ale głowy nie dam. A jeśli chodzi o mleko to nie jest tak jak u ludzi-że tylko młode zwierzęta wytwarzają jakiś tam enzym który trawi mleko a później zanika i to mleko jest nie trawione? I że każdy powinien pożywać tylko mleko własnego gatunku (cielak od krowy, szczeniak od suczki itd)?

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=24457"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=24457[/URL]

Tu jest o cebuli i czosnku.A z mlekiem racja,z wiekiem psy przestają produkować enzym,który umożliwia jego trawienie.Niektóre po mleku dostają biegunki.Są takie,które piją mleko bez sensacji żołądkowych,ale więcej pożytku przyniesie psu biały półtłusty ser.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja niestety nie znam dawek,wiem tyle co i wy,ale mam dobrą wiadomość.
A mianowicie-polecam stronkę każdemu i są zachwyceni,powiedzieli mi też,że będą rozpowszechniać wśród swoich znajomych-a troch ich jest ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Witam. Szkolmy ludzi pracujacych w schroniskach. To też przynisie efekty. Adopcja bedzie trafna , przemyslana. Poprawi się zaufanie do schronisk. Bo ludzie Adoptujacy psa beda mieli do czynienia z fachowcami. Oczywiscie, że mozna taką instrukcje spisać. [URL]http://www.schronisko.infocomp.pl[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...