Jump to content
Dogomania

Prosta Instr. Obsługi Psa- wreszcie ruszyliśmy :) !!!


Guciek

Recommended Posts

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Świetna stronka - wreszcie jest jedno miejsce gdzie mozna skierować każdego kto myśli o kupnie psa, nie trzeba przeszukać całego neta by znaleźć to co nas interesuje. Do tego fajnie napisane - prosto, jasno i zrozumiale. Szczere gratulacje dla autorów i pomysłodawców :multi:

Link to comment
Share on other sites

Mam pewne zastrzerzenia co do klasyfikacji karm na tej stronie.
Według mnie napewno nie może być przy Purinie Dog Chow - dobra.
Ta karma jest porównywalna do Pedigree więc lepiej nic przy nie nie pisać.
Zresztą ja bym nic przy karmach nie pisała, bo jest to sprawa indywidualna. Imo Eukanuba najlepsza nie jest.
To tylko taka moja mała sugestia. Ogólnie fajny pomysł ze stronką ;)

Link to comment
Share on other sites

Stronka o.k.,ale trochę pokrytykowałam.Wysłałam sugestię pod:-Kontakt.Mam nadzieje ,że działa i dojdzie.Jak wam brakuje artyk.to można przepisać coś z ksiązki "Szczęśliwy pies" Doroty Sumińskiej.To taka krótka i treściwa łopatologia dla początkujących.

Link to comment
Share on other sites

Mała uwaga do strony i informacji na niej zawartej. W miejscu gdzie są pytania i odpowiedzi na tak lub nie. Jedno z pytan o spacery musicie zmienic dziewczyny. Jest tam zawarta informacja, ze psu wystarczy jeden dłuższy spacer. Ktos całkiem nie w temacie może nie wziąść pod uwage, że chodzi o spacer- wybieganie i może psa raz dziennie wyprowadzac na sik&kup. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...