Jump to content
Dogomania

Prosta Instr. Obsługi Psa- wreszcie ruszyliśmy :) !!!


Guciek

Recommended Posts

[url]http://abckota.republika.pl/index.html[/url]

marinella z miau stworzyła bardzo pozyteczną stronę,jaka jest IOK-Instrukcja Obsługi Kota :)
Zebrała tam wszystkie podstawowe informacje dla kociarzy. Zresztą sami zobaczcie.

Myślicie, że psia wersja takiej strony zdała by "egzamin" ? Może warto podjąć się zadania i stworzyć Instrukcję Obsługi Psa? ;-) Warto by było ja przedstawiać ludziom, którzy są chętni do adopcji psiaka...nie każdy wie, jak sie z psem obchodzić!
Proszę o Wasze komentarze co do tego pomysłu! :p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Wszystkich zainteresowanych pomocą w tworzeniu tej stronki proszę o kontakt na PM lub pod email [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Potrzebuje rzetelnych materiałow na temat zdrowia psa, akcesoriow, rodowodu, sterylizacji i zywieniu, wszystko o domach tymczasowych i adopcjach...
Byloby fajnie gdybysmy wspolnie utworzyli ta stronke...Prace nad nią są już rozpoczete ...Za kazda pomoc z gory dziekuje...
Mamy szanse przedstawienia osobom zainteresowanym czym jest opieka nad psem i jaka to ogromna odpowiedzialnosc...wiec nie ociagajcie sie i pomozcie ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Już wróciłam ze szpitala.
Ludzie, czemu nie chcecie nam pomóc? Przecież to dla dobra psów! Im więcej osób będzie wiedziało co, gdzie, jak i kiedy tym lepiej. Może uda nam się wspólnymi dogomaniackimi siłami choć w jakimś odsetku uświadomić polskie społeczeństwo! Czy to się nie liczy? Proszę Was, pomóżcie!!!!!!!!!!

Ja tym czasem zabieram sie za art. o wyprawce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gucio']
Ludzie, czemu nie chcecie nam pomóc? Przecież to dla dobra psów! Im więcej osób będzie wiedziało co, gdzie, jak i kiedy tym lepiej. Może uda nam się wspólnymi dogomaniackimi siłami choć w jakimś odsetku uświadomić polskie społeczeństwo! Czy to się nie liczy? Proszę Was, pomóżcie!!!!!!!!!!

Ja tym czasem zabieram sie za art. o wyprawce.[/quote]

Hej !!!
Właśnie znalazłam ten topik,przeczytałam z uwagą-stronka extra! i ja jestem jak najbardziej za-może troche spóźnione,ale zawsze-

[B]Gucio [/B]jeśli masz coś o wyprawce to prosze prześlij mi linka na pw bo choć naczytałam sie już troche tych artykułów i książek nie tylko o boksiach to i tak czuje braki :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gucio']Aga, no wreszcie jakiś odzew :)
[/quote]


chhmmmmmmm:crazyeye::confused::confused::confused: Jak to wreszcie jakiś odzew ??? Czyżbyś Guciu na mnie czekał/a tzn na moją odpowiedź ???

Tak,mam to wszystko,a jak nie mam to mam w najbliższych planach kupna :bigcool::bigcool::bigcool::Cool!::Cool!::Cool!:

[COLOR=Blue][SIZE=3][B]Bardzo dziękuję za odpowiedź na pw[/B][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...