Jump to content
Dogomania

Cieczka


Lakers

Recommended Posts

A ja mam male pytanie - moja Aqua - 7,5 miesiaca - tez dostala niedawno cieczke :) ale moje pytanie dot. linienia, tj ona teraz (ok.10 dzien cieczki) zaczela strasznie liniec (podszerstek). Czy mozliwe, ze dopiero teraz zmienia futro na zimowe?? Czy ma to zwiazek z cieczka?? Normalnie sypie sie z niej :wink:

Bylabym wdzieczna za odpowiedz :)

Link to comment
Share on other sites

a prosze bardzo :)

Linienie raczej nie ma zwiazku z cieczka, choc czasem przebiega w tym samym czasie. Poza tym co roku psy linieja w innym terminie, w zaleznosci jaka pogoda ma być. Etna w zeszłym roku 2001 liniała na wiosne w maj, a w tym roku posypała sie juz w luty, tak samo w zimie w zeszłym roku pozniej w tym roku juz w sierpniu. Tak wiec terminy linienia sa rozne i do konca nigdy nie wiadomo kiedy to sie zacznie :) A Twoja sunia własnie zmienia futerko na zimowe :) i to jest całkiem normalne :) ze o tej porze.

Pozdrawiam

Jola

Link to comment
Share on other sites

Lakers a jak tam z babskimi sprawai u Sunki? Juz po wszystkim?Czy zmienila sie po tych doznaniach?

Amnezja czy co? Wydawało mi się że już odpowiadałem na ten POST, a może mi się śniło? :oops:

Co do cieczki, to wcale nie jest po wszystkim. Trochę mnie to wkurza ponieważ w niedzielę będzie już cztery tygonie jak się zaczeło :-?

Co do zmian w jej zachowaniu, to nic dziwnego nie zauważyłem, po za jednym dniem kiedy straciła apetyt i ogólnie była jakaś taka rozmarzona - zakochała się czy co? Do tego nie miała nawet ochoty na spacer nad morzem :o :o :o :o .

Na szczęście to jej przeszło.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Jak Etna miała cieczke tydzien temu na szczescie skonczyła sie, to miałam starcie z dwoma kundlami jeden duzy drugi mały - czy one zawsze dobieraja sie w tak komiczne pary ? hihi

Moja walka wygladała conajmniej smiasznie , Etna miedzy moimi nogami przykryta płaszczem ( jej tyłek) a one szalały jak z pieprzem - na szczescie przybiegli własciciele i je zabrali ufff. ale było ciezko :)

Piski, wycie i ja krecoaca sie dookola z Etna miedzy nogami :) A to wszystko w 16 dniu cieczki !!!!!

Pozdrawiam

Jola

Link to comment
Share on other sites

U Kiary jeszcze trwa - to już trzeci tydzień. W piatek ktoś je wypuścił z kojca - naprzeciwko mamy budowe i ktoś chyba chciał ją opedzlować i bał się, że psy dadzą znać... (chyba nie wiedział co to za rasa :D ). Byłem świadkiem, jak przypętał się jakiś wilczasty kundel i próbował amorów. Kiara była chetna ale Kazan pogonił go gdzie pieprz rośnie. To się nazywa pies ogrodnika :D :D :D Sam nie zje (kastrowany) ale innym nie da 8)

Z takim obrońcą Kiara jest bezpieczna.... :P

Link to comment
Share on other sites

  • 7 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...