Jump to content
Dogomania

Szydłowiec – suka i jej dzieci - szczeniaki w komórce. Właściciele odrzucają pomoc.


kama210

Recommended Posts

[CENTER][FONT=Verdana][SIZE=4][B]Kolejny dramat w Szydłowcu !!!!!!!!!!!!![/B][/SIZE][/FONT][/CENTER]

[FONT=Verdana][SIZE=4]- [SIZE=3]w mieście, o którym było kiedyś głośno - zdobyło tytuł „Stolicy Kulturalnej Mazowsza”, [/SIZE][/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=4]
[/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=4]a obecnie...[/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=4]... o Szydłowcu też jest głośno – nie jest to już jednak powód do dumy – wręcz przeciwnie:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=3]
[/SIZE][/FONT] [SIZE=4][COLOR=SandyBrown][B][SIZE=3][URL]http://www.dogomania.pl/threads/172267-Horror-w-szydlowcu-RATUJMY-KOLEJNE-6-mis-MIX-labradora-z-ulicy-SZUKA-DS-PILNE[/URL][/SIZE]
[/B][/COLOR][/SIZE] [FONT=Verdana][SIZE=4]
[/SIZE][/FONT]
[CENTER][FONT=Verdana][SIZE=3]KOLEJNY DRAMAT !!!![/SIZE][/FONT]

[/CENTER]
[CENTER][B][FONT=Verdana][SIZE=4]DRAMAT MATKI I JEJ DZIECI [SIZE=2]

[/SIZE][/SIZE][/FONT] [/B] [/CENTER]
[CENTER][B][FONT=Verdana][SIZE=4]CZY ZDĄŻYMY IM POMÓC ???????[/SIZE][/FONT]
[/B] [/CENTER]
[FONT=Verdana][SIZE=4]
[/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=3]wątek zakładam „na gorąco” - na chwilę obecną o suni wiemy tylko tyle:[/SIZE][/FONT]

[LIST]
[*][FONT=Verdana][SIZE=3]sunia widziana była dzisiaj w okolicach ul. Kolejowej - Aimez_moi, która ją zawołała i dała 2 puchy karmy kupione chwilę wcześniej dla jej psa - widziała ją w tych rejonach po raz pierwszy … jak sunia kończyła jeść Aimez pstryknęła jej fotki, sunia potem pobiegła w stronę innego osiedla... [/SIZE][/FONT]
[*][FONT=Verdana][SIZE=3]WYCHUDZENIE suni i to w jakim tempie „pochłonęła” dwie duże puszki karmy – wyklucza aby miała właściciela,[/SIZE][/FONT]
[*][FONT=Verdana][SIZE=3]wyciągnięte „cycochy” u suni - świadczą, że szczeniaki PRAWDOPODOBNIE jeszcze ŻYJĄ [/SIZE][/FONT]
[/LIST]

[FONT=Verdana][SIZE=4]niestety na chwilę obecną w Szydłowcu jest TYLKO kilka osób, które aktywnie i w miarę swoich możliwości starają się pomagać zwierzakom ...[/SIZE][/FONT]

[FONT=Verdana][SIZE=4]…[/SIZE][/FONT][B][FONT=Verdana][SIZE=4]będziemy poszukiwać suni i jej dzieciaków - będą zrobione plakaty z prośbą do mieszkańców miasta o pomoc w jej odnalezieniu, podanie miejsca jej pobytu …[/SIZE][/FONT][/B]

[FONT=Verdana][SIZE=4]… [/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=4][B]nie mamy jednak żadnego DT[/B], który mógłby przechować sunię i jej szczeniaki – JEŻELI W OGÓLE PRZEŻYJĄ...............[/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=4]
[/SIZE][/FONT][CENTER][B]
[FONT=Verdana][SIZE=4]Dogomaniacy LICZYMY na WASZĄ pomoc !!!!!!!!!!!!!!
w każdej postaci
[/SIZE][/FONT]

[FONT=Verdana][SIZE=4]BEZ NIEJ NIE JESTEŚMY W STANIE POMÓC !!!!!

[IMG]http://images8.fotosik.pl/184/dac35086dd2a04fa.jpg[/IMG]

[IMG]http://images8.fotosik.pl/184/09ab1c5756136506.jpg[/IMG]

[IMG]http://images8.fotosik.pl/184/ce01de78c829689d.jpg[/IMG]

....................................................................

Dzisiaj - 29.01 - dziewczynom udało się namierzyć sunię - MA WŁAŚCICIELA - jednak warunki, w których żyje razem ze szczeniakami TO KOSZMAR !!!1
nieocieplona komórka gospodarcza...

[/SIZE][/FONT][/B] [/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

heja ZAPISUJE SIE ....
KAMILA ...gratuluje wątku...
dziennikarski język...emocje są :)


[CENTER][SIZE=4][B][SIZE=5]:angryy:.............................B A N E R...........................:angryy:[/SIZE][/B][/SIZE][/CENTER]

[CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/threads/178838-SzydA-owiec-a-suka-i-jej-dzieci-a-CZY-ZDAE-A-YMY-IM-POMA-C-potrzebna-POMOC?p=13996327#post13996327"][IMG]http://images8.fotosik.pl/185/9905c7e7630f32a4.jpg[/IMG][/URL]

*PODLINKOWANY
[B]..........................................................................................................................................[/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

" [B]Nie przechodż obiojętny przechodniu[/B] ...

[B]na Twoich oczach rozgrywa się dramat Matki i jej potomstwa.[/B]
[B]Ona nie woła o pomoc...bezsilna i umierająca pojawiła się i zniknęła.[/B]
[B]Człowieku, usłysz Nasze wołanie o POMOC.[/B]
[B]Wystarczy jeden TWÓJ telefon, a jej los i los jej dzieci odmieni się na zawsze."[/B]


Prosimy o informację i pomoc w lokalizacji Psiej Matki lub miejsca, w którym sie ukrywa.
Absolutnie [U]NIE WOLNO[/U] jej wyłapywać na własną rękę. Ona musi wskazać miejsce gdzie przebywają szczeniaki.


[I]/tu fotki...ale mamy marne..nawet podrasowane SA MARNE...kontur widac...jest charakterystyczna przez tą chudosc i cycochy/[/I]

[B]opis suki:[/B]
- czarna, wychudzona, karmiąca o masywnym pyszczku
- wysokość, do kolan
- długi ogon
- znak szczególny: biały krawacik pod pyskiem schodzący do brzucha


[B]kontakt:[/B]
Kamila?
Agnieszka?
Anita
Kacper?
Nina?

Link to comment
Share on other sites

Kama masz tekst..wrzucaj do Worda ..wklej fotke i gotowe

podaj numery komorek..moja moze byc...tylko ja to wiesz...zdalnie pomoge..ale jestem pod telefonem /od dzis/ zawsze :P

PUDZIAN...w sobote mozesz do Aimez wpasc przed 12..i posiedziec a bit ???trzeba ja przypolowac..jak jej aga dzis dala TO ONA WRÓCI ...bo głupia nie jest...w smietniku musi byc zawsze karma :/

aimez..wiesz co "ząb mnie boli"...ale do 10 jestem OUT :(

Link to comment
Share on other sites

dajcie jedno ogłoszeni do STRAZY MIEJSKIEJ!!!!!!!!!!cholera....
Madalenna ma chody u Pana komendanta..moze zadzwoni ????

a moze do gazety dać to ogłoszeni..moze jakas wzmianke puszczą ??

jak bedziecie drukowac ogłosznia

KIOSKI RUCHU -pewno sie zgodza na przyklejenie
happy_mamas JEDNO ładne!!!
w aptece u Pani BASI na kolejowej
w sklepie u Ormana
moze u Brzyszcz /Aga załatwi ??/

musicie w okolicy porozwieszac..ona gdzie niedaleko jest!!!!Kolejowej!!!!
Przedszkole
Szkoła im.Sobieskiego
NA TARGOGICY /targ w sobote..na pewno sie tam bedzie krecic...rozdajcie ulotki tym co handluja miesem/ Pudzian zaatakujesz targowice ?

Link to comment
Share on other sites

to fakt..ale wiesz co..pros ludzi o nazwisko...
mow, ze jak informacja bedzie prawdziwa i skuteczna to NAGRODA

a nagrodą berdzie podziekowanie w gazecie...
imie i nazwisko osoby zgłaszajacej

w sumie juz wisi pare ogłoszeń po miescie z poszukiwanymi psami...wiec..

ale to co mowisz moze nastapic...wtedy jaja urwe osobiscie!

Link to comment
Share on other sites

nincia pomozcie aimez..ona dzis w takim stanie do mnie zadzwonila....ze myslałąm ze jej noge urwało..albo cos z cYWILEM!!!
a tu taka bieda!!!!!!!!!!!!!

z pudzianem sie dogadaj..on jutro poszweda sie...a w sobote ..kolo targu warto.. i kolejowaa.na bank sie pokaze..bo zgłodnieje :(

szczyle i ja gdzies sie potem ulokuje..niewazne..teraz nie myslim o tym :)
chociaz powoli myslim :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolina_g_k']szukajcie jej i maluchów a ja poszukam miejsca w jakims rozsadnym, niedrogim hoteliku...
pogadam ze znanymi mi fundacjami, stowarzyszeniami, moze ktos bedzie chcial wziasc je pod swoje skrzydla?
Obiecac nie moge nic ale bede próbowac[/QUOTE]


dzieki wielkie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...