Jump to content
Dogomania

Dog Lovers Gold


egeri

Recommended Posts

Dzisiaj przeszukując sklapy z karmami w poszukiwaniu promocji natknełąm się na tej stronce [url]http://www.market-kunia.e-shilen.com/products.php/karmy_dla_psa,88.html[/url] na bardzo interesujacą karmę Dog Lovers Gold.

Ktoś słyszał coś o tej karmie? Może ktoś nią karmi ? Wydaje sie bardzo dobra oto skład :

Mączka z jagnięciny, brązowy ryż, mączka z kurczaka, tłuszcz z kurczaka (naturalnie konserwowany mieszanką tokoferoli), mączka z łososia świeżego, jaja, nasiona lnu, olej z łososia, jabłka, marchew, groszek, suszone drożdże piwne, Peppermint, ekstrakt z juki Schidigera, Probiotyk Enterococcus faecium, prebiotyk Fructo-oligosacharydowy i Mannan-oligosacharydowy, naturalny przeciwutleniacz, witamina A uzupełnienia, witamina D3 uzupełnienia, witamina E uzupełnienia, Uzupełnienie Witaminy C, Kwas askorbinowy, witamina B12 Uzupełnienie, Uzupełnienie Ryboflawiny, Niacyna Uzupełnienie, pantotenian Kwasu foliowego , Biotyna, chlorowodorek pirydoksyny, Inozytol, tiamina, chlorek choliny, chlorek potasu, beta karoten, chelat aminokwasowy żelaza, siarczan żelazawy, chelat aminokwasowy miedzi, siarczan miedzi, chelat aminokwasowy cynku, siarczan cynku, manganu siarczan kobaltu Carbonate, Selen, L-karnityna

Dwie maczki zwierzęce z przodu i ryż jako jedyny hmm...wypełniacz. Do tego jeszcze maczka z łososia...
Dla mnie skład fenomenalny, aż się zdziwiłam, że na forum nie mogłam tematu o niej znależć...

A co wy o niej sadzicie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...