Jump to content
Dogomania

Taste of the wild


MissKobieta

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

annber, najlepiej karmę wypróbować na psie. Ile ekspertów, tyle opinii co pies powinien jeść, a czego nie. Moje psiaki ( a głównie westka) jadły karmę około miesiąca i nie widziałam żadnych reakcji alergicznych ani nic niepokojącego się nie działo. Później znalazłam karmę, którą jadła chętniej, więc zmieniłam. Więc niestety w kwestii żywienia taką a nie inną karmą nie ma mądrych, bo karma która dla jednego psa jest super, dla innego się nie sprawdza.

Link to comment
Share on other sites

ja wiem za dana karma bedzie lepiej podpadała pod jakis organizm...tylko nie przekonują mnie te pieczone i wedzone sprawy.....lepiej kupic wg mnie orijena ...tylko cena wyższa ... a do totw to fajnie bo ma duzo skadników miesnych i wogole bogaty skład , ja z moim psem jestesmy po bricie activity premium , orijenie , acanie sport&agility a teraz jemy profine .....kupowała bym orijena ale ta cena jest lekko za wysoka ....acana bdb ale chciałam spróbowac nowego.....moze pod koniec profine zamówimy totw i wybróbujemy
jaką wersje polecacie???

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Moja suczka jest na tej karmie od kilku miesięcy. Okazało się to strzałem w dziesiątke. Kupujemy totw z bizonem, rybnych i ptasich nie rusza. Każdy pies to indywidualność, jednemu pasuje To, a innemu co innego, więc nie ma co demonizować. Trzeba znaleźć karmę, sposób żywienia odpowiedni do danego organizmu. Niektóre psy żyją, i co ważniejsze, mają sie doskonale jedząc resztki ze stołu czy marny pedigree. Dla mojego lepszego samopoczucia daję mojej suczce totw, bo uważąm ją za dobrą karmę a ona ją je ze smakiem od długiego czasu. Nadmienię, że jest psem spalającym duże pokłady energii

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest papillonek

Też jestem ciekawa tej karmy.Niewiecie może czy są próbki 2 kg jak na pierwszy raz do spróbowania to znacznie za duzo,tym bardziej ,że jak nie bedzie jeść to nie ma z nim co zrobić...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest papillonek

[quote name='mam psa']bo to jest po prostu prawda :)[/QUOTE]
Tak ,bo jak ktoś zobaczy swojego psa na obrazku kamy ,to jest pewnien ,że to stworzone dla jego psa i znalazł to czego szukał.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='annber']witam .Mam pytanie dotyczące tej karmy a mianowicie ....czy ona jest napewno aby dobra ....bo z tego co wiadomo psom nie wolno pieczonego a tym bardziej wędzonego....a w tej karmie hmm pieczony bizonek, wedzona rybka....jak to z tym ?[/QUOTE]

my skarmiliśmy psa kilkoma workami kiedyś i tez się zastanawiałem nad tymi pieczystymi składnikami :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...