Jump to content
Dogomania

European Open Junior Agility 2010 - Gelsenkirchen, Niemcy 09-11. 07.2010


Felki Ghandi i Jazz

Recommended Posts

[QUOTE]Jeżeli jest to jak w dorosłym EO to zdaje się że każdy moze sie zgłaszac jak chce i jak sie załapie. A jak sie nie załapie to trudno. [/QUOTE]
:-) Tym razem się chyba mylisz -do tego turnieju dla mlodziezy są kwalifikacje a ich zasady sa na stronie ZKw P

pozdr Sławek

Link to comment
Share on other sites

Lista została z automatu przepisana z EO przez organizatorów i zostanie zaktualizowana 15 kwietnia, wtedy Polska stanie się jednym z krajów, gdzie zgłoszenia odbywają się przez 'National Organization'. Wyłączną możliwość zgłoszenia zawodników na te zawody będzie miała Podkomisja Agility.

Pragnąc oszacować liczbę zawodników, jaka jest zainteresowana wyjazdem na te zawody, a jednocześnie spełnia lub może spełniać kryteria w wymaganym terminie, bardzo proszę o informację od zawodników zainteresowanych na adres
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] . W informacji na razie bardzo bym prosiła tylko o imię i nazwisko, rok urodzenia, oraz czy spełnia zawodnik wymagania już na dzień dzisiejszy czy będzie walczyć o nie w trakcie zawodów najbliższych. Wysłanie tego maila nie jest równoznaczne z żadną deklaracją czy zobowiązaniem ze strony zawodnika, jak również nie jest oficjalnym zgłoszeniem, jednak bardzo ułatwi nam pracę i pozwoli najrozsądniej zaplanować wyjazd i podać jak najwięcej informacji zawodnikom przed terminem oficjalnych zgłoszeń, aby sami mogli podjąć decyzję mają jak najwięcej informacji.

Bardzo bym była wdzięczna za przekazanie tych bardzo bardzo bardzo wstępnych informacji do 16.03.2010 na podany adres.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ja nic nie czaje,czy trzeba to deklaracje wysłać na mail czy do Legnicy
bo pisze :

Dlatego bardzo proszę wszystkich nadal zainteresowanych wyjazdem o wysyłanie deklaracji z wymaganymi załącznikami na mój adres (z którego właśnie dostaliście maila)

wychodzi że tylko na maila ale czy na pewno?bo jak nie to tzreba się spieszyć

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewka i haker']ja nic nie czaje,czy trzeba to deklaracje wysłać na mail czy do Legnicy
bo pisze :

Dlatego bardzo proszę wszystkich nadal zainteresowanych wyjazdem o wysyłanie deklaracji z wymaganymi załącznikami na mój adres (z którego właśnie dostaliście maila)

wychodzi że tylko na maila ale czy na pewno?bo jak nie to tzreba się spieszyć[/QUOTE]

W porzypadku Zuzi wyslalismy e-mailem skan wniosku na ktorym byla tez zgoda opiekunow prawnych (moja i żony), wiec figuruja tam podpisy.
Rozmawiałem dzisiaj z Sajko i potwierdzila, ze e-mail wystarczy.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...