Jump to content
Dogomania

Kolejny szkieletor bullowaty liczy na cud-MA SWÓJ WŁASNY DOM!!!


andzia69

Recommended Posts

  • Replies 254
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nie wiedzialam gdzie to zamiescic,ale kolejne pieski potrzebuja pomocy,a generalnie domku ,chocby tymczasowego.Chodzi o sunie,ktora z drugim psem(prawdopodobnie wyrzucona z auta) przez kilka dni calymi dnia i nocami siedziala na polu na sniegu w mrozie(miedzy wsiami Komorniki i Swiete k.Srody slaskiej)bez jedzenia,wody i schronienia.Ktora jedynie zywila sie padlina dzika..:( bala sie podchodzic do ludzi,ale udalo nam sie ja zlapac.jest bardzo wystraszona i w ciezkiej depresji:( Kana,fotki wysle ci na meila.Sunia ok.2 letnia,odrazu po zlapaniu ja z pola,zostala zbadana przez weterynarza.Morfologie i biochemie miala w porzadku.Dostala zastrzyk przeciwzapalny oraz lezala pod kroplowka nawadniajaca z witaminami.Miala bardzo odmrozone lapki.JAKBY KTOS Z WAS WIEDZIAL O KIMS KTO MOGL SUNI ZAPEWNIC DOM TYMCZASOWY LUB KTOS Z WAS MOGLBY JEJ ZAPEWNIC DOM TYMCZASOWY PROSZE DAJCIE MI ZNAC TUTAJ NA FORUM LUB:[email protected]

Link to comment
Share on other sites

Fotki astusia ;)

[img]http://img710.imageshack.us/img710/1594/obraz039ty.jpg[/img]
[img]http://img211.imageshack.us/img211/4314/obraz044f.jpg[/img]
[img]http://img685.imageshack.us/img685/1363/obraz046p.jpg[/img]
[img]http://img198.imageshack.us/img198/4568/obraz047p.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka SdZ']nie wiedzialam gdzie to zamiescic,ale kolejne pieski potrzebuja pomocy,a generalnie domku ,chocby tymczasowego.Chodzi o sunie,ktora z drugim psem(prawdopodobnie wyrzucona z auta) przez kilka dni calymi dnia i nocami siedziala na polu na sniegu w mrozie(miedzy wsiami Komorniki i Swiete k.Srody slaskiej)bez jedzenia,wody i schronienia.Ktora jedynie zywila sie padlina dzika..:( bala sie podchodzic do ludzi,ale udalo nam sie ja zlapac.jest bardzo wystraszona i w ciezkiej depresji:( Kana,fotki wysle ci na meila.Sunia ok.2 letnia,odrazu po zlapaniu ja z pola,zostala zbadana przez weterynarza.Morfologie i biochemie miala w porzadku.Dostala zastrzyk przeciwzapalny oraz lezala pod kroplowka nawadniajaca z witaminami.Miala bardzo odmrozone lapki.JAKBY KTOS Z WAS WIEDZIAL O KIMS KTO MOGL SUNI ZAPEWNIC DOM TYMCZASOWY LUB KTOS Z WAS MOGLBY JEJ ZAPEWNIC DOM TYMCZASOWY PROSZE DAJCIE MI ZNAC TUTAJ NA FORUM LUB:[email protected][/QUOTE]
To juz nie wazne dzis sie dowiedzialam,ze sunia ma juz tutaj watek,sorki za zamieszanie;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

mam ogromna prosbe,jakby ktos mial do oddania szelki dla boryska to bylabym bardzo wdzieczna.Poniewaz borysek jest coraz silniejszy i jak ide z nim na spacer do parku,gdy jest zapiety na obrozy i zaczyna mnie ciagnac to on biegnie,a ja za nim frune po parku:D a wiem,ze w szelkach mialabym jakas wieksza kontrole.JAkby ktos z was mial nie potrzebne szelki(moga byc stare)byle utrzymaly gladiatora;) Prosze o kontakt tutaj lub na maila:[email protected]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka SdZ']mam ogromna prosbe,jakby ktos mial do oddania szelki dla boryska to bylabym bardzo wdzieczna.Poniewaz borysek jest coraz silniejszy i jak ide z nim na spacer do parku,gdy jest zapiety na obrozy i zaczyna mnie ciagnac to on biegnie,a ja za nim frune po parku:D a wiem,ze w szelkach mialabym jakas wieksza kontrole.JAkby ktos z was mial nie potrzebne szelki(moga byc stare)byle utrzymaly gladiatora;) Prosze o kontakt tutaj lub na maila:[email protected][/QUOTE]

I tu się mylisz! Pies w szelkach ciągnie 2 razy mocniej niż na obroży.
Na obroży ciągnie przez szyję a dokladnie gardlo. Ma większy dyskomfort przy ciągnięciu jak parowóz.
A na szelkach ma popis bo całym ciałem glównie klatką. Gdzie sila jest o wiele większa.

Kup mu kantar i po sprawie.

Link to comment
Share on other sites

Oj, nie zawsze pies w szelkach ciągnie bardziej niż na obroży, spotkałam się z już niejednym przypadkiem, że jest odwrotnie - moja Figa też w obroży ciągnie jak lokomotywa, w szelkach chodzi idealnie, a kontrola nad psem jest o wiele łatwiejsza.;)

[B]Agnieszka SdZ [/B]- proszę, podaj mi na PW swój adres, wyślę Ci super wytrzymałe szelki firmy PITMAN, po moim Fiodorku:-(.Użyłam może ze dwa razy, są jak nówki, będziesz bardzo zadowolona. W poniedziałek wyślę Ci przesyłkę, to na środę już powinnaś mieć :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kana']U mnie właśnie na kantarku rewelacja ;)
To wy dziwne macie jakieś te psy :P

A gdzie nowe zdjątka chlopaka?[/QUOTE]

Dziwne jesteśmy, to i dziwne psy mamy :evil_lol::diabloti:

Ale na kantarek to szczerze również namawiam, chociaż ma on i swoich zwolenników i przeciwników - jak wszystko z resztą (ale wymyśliłam :evil_lol:, późno już, idę spać :p)

Link to comment
Share on other sites

moj bullowata sunia na obrozy ciagnie,a na szeleczkach chodzi jak aniolek:) wiec pomyslalam,ze Borysek tez tak bedzie ladnie chodzil w szeleczkach.A pozatym nie moge go dluzej prowadzic na obrozy,bo przez ostatni tydzien strasznie kaszle i dusi sie,nie wiem czy nie ma czasami zapalenia krtani:( Nie tylko kaszle jak wychodze z nim na spacer.W domu co chwile sie dusi.w przeciagu kilka dni ide na kontrole do weta po leczeniu antybiotykami.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...