Jump to content
Dogomania

Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC


Cudak

Recommended Posts

  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tylko ciotki ja zapomniałam o jednym, ja mam szczeniaka w kennelu i jak on nie znajdzie domu to ja nie mam gdzie tych kotków trzymać, nie martwiłam się bo miał być transport najpierw na marzec a potem na luty wiec uznałam, że szczeniak dom znajdzie. A w takiej sytuacji to nie wiem co zrobić jeśli kotki by tu miały być na dniach.

Link to comment
Share on other sites

[B]Envy1[/B] fajnie, że jesteś, będą informacje z pierwszej ręki :)

Wstawiam złapane koty:

[IMG]http://www.anduk.pl/blog/wp-content/gallery/czarnulek-i-szarulek/DSCF3230.JPG[/IMG]

Szkoda, że rude nie dały się złapać :-( ale mam nadzieję, że te kociaki też długo na DS nie będą czekały. Trzeba je tylko dobrze poogłaszać ;)

Link to comment
Share on other sites

[B]Cudak[/B] - zarejestrowałam się w końcu, bo za każdym razem, gdy niezalogowana szukałam tego tematu, musiałam wpisywać jakieś kody :)
Zaręczam, że koty na żywo wyglądają ładniej niż na zamieszczonej fotce. Tu są przestraszone i przede wszystkim oślepione.

Link to comment
Share on other sites

Aha, no mojej tymczasowiczce się szykuje DS więc jeśli wypali to akurat się zgramy w terminach.
A koty są super, zwłaszcza burasek, mam do nich słabość.
Rude by na pewno były szybsze w adopcji ale te są słodkie, one mają teraz jakieś 5 mies tak?
Psów się pewnie boją? Już moja Gertruda je tak zaadoptuje, że szybko zmienią zdanie, chociaż ona woli młodsze ale jakoś jej wmówię, że to maluszki :)

A w tej klatce wyglądają na mocno wkurzone:diabloti::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Witajcie i tutaj :)
Ich siostra nie bała się psów - była u mnie w dt. Dobrze byłoby znaleźć transport wcześniej, bo te dwa tygodnie w tdt nie będą pewnie zbyt owocne, jeśli chodzi o oswajanie... Co gorsza, coraz bliżej "sezonu":-/

edit: doczytałam, że lepiej, żeby nie dojechały za wcześnie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='truskawa144']Aha, no mojej tymczasowiczce się szykuje DS więc jeśli wypali to akurat się zgramy w terminach.
A koty są super, zwłaszcza burasek, mam do nich słabość.
Rude by na pewno były szybsze w adopcji ale te są słodkie, one mają teraz jakieś 5 mies tak?
Psów się pewnie boją? Już moja Gertruda je tak zaadoptuje, że szybko zmienią zdanie, chociaż ona woli młodsze ale jakoś jej wmówię, że to maluszki :)

A w tej klatce wyglądają na mocno wkurzone:diabloti::loveu:[/QUOTE]
Ja też za buraskami przepadam. Jedną taką mam w domu :) Koty mają 5 miesięcy. Zdjęcie bardzo mylące, bo koty raczej spokojne, nieagresywne, może w tym momencie przestraszone sytuacją...

[B]Weihaiwej[/B], cieszę się, że i Ty tu jesteś :)

Link to comment
Share on other sites

Odwiedziłam dziś na spacerze portowe koty, akurat była u nich Pani Basia z jedzonkiem i przyszły wszystkie :)
Najmłodszy podrzutek nie żyje :( P. Basia mówi, że to pewnie dzieciaki, które przychodzą do GOKu (obok portu) go zabiły, ale mi bardziej wyglądał, jakby był potrącony... W każdym razie ktoś się pofatygował i przerzucił go przez bramę na teren portu :roll: Widziałam też tą nową kotkę (czarna z białym, śliczna, duża, gruba i bardzo oswojona). Przydałby się dla niej DT, bo naprawdę wygląda, jakby była domowym kotem. W każdym razie złapanie jej nie będzie problemem ;)

Link to comment
Share on other sites

No i jeszcze Wam podrzucają:roll:
Suczka która teraz korzysta u mnie z kennelu prawdopodobnie za 2 tyg pojedzie do swojego domu, czy te dwa szczęścia mają się gdzie podziać do tego czasu? Bo nie mam ich gdzie upchnąć wcześniej. Przepraszam, że tak wyszło ale byłam przekonana, że one tu wcześniej jak na koniec lutego nie dotrą a szczeniaczka z mojego schroniska pilnie potrzebowała badań i dt.
Koty biorę oba, chyba, że im coś w międzyczasie znajdziecie, tzn DS (może się ktoś skusi). Nie wiem też dokładnie jak by miało być z tym transportem ale nasza kochana Fizia która prowadzi profil naszego schroniska na FB i ma tam masę znajomych zrobi wydarzenie i poprosi o pomoc w opłaceniu transportu jeśli będzie taka konieczność.
Kotki sama utrzymam, jak będzie potrzeba to zrobię im jakieś bazarki czy cokolwiek.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo mi przykro z powodu tego kociaka :(

[B]Truskawa144 [/B]- dwa szczęścia mają się gdzie podziać. Są we Wrocławiu. Szara kotka, nazwana Kiwią, jest leczona antybiotykiem. Kocurek Koala pod obserwacją na wypadek zarażenia. Z tego, co wiem, kasa na transport nie będzie potrzebna, bo właśnie ktoś z grona rodziny/przyjaciół wrocławskiego TDT za dwa tygodnie wyrusza do Częstochowy i weźmie kociska przy okazji.
Bardzo Ci dziękuję za dobre serce :)

Link to comment
Share on other sites

Dostałam maila z Kociej Doliny:

"Dziś pojechała karma:

KITEKAT suchy KURCZAK+WARZYWA 2x12kg 2 SZT 269,63
KITEKAT suchy TUŃCZYK+WARZYWA 2x12kg 2 SZT 269,63
KITEKAT suchy WOŁOWINA+KURCZAK 2x12kg 3 SZT 404,45
PET konserwa dla kota WĄTRÓBKA 820g 10 SZT 47,95
PET konserwa dla kota RYBA 820g 8 SZT 38,36
PET konserwa dla kota KURA 820g 5 SZT 21,98

Razem: 1052,01"

Jutro powinna dojść [IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/ok.gif[/IMG]
Dziękujemy wszystkim, dzięki którym mogliśmy zamówić karmę :loveu:


Na koncie stepnickich kotów pozostało 0,45 gr.

Nadal prosimy o wpłaty:

[COLOR=#800080][B]Fundacja Kocia Dolina
Lukas Bank SA /O. Toruń
47 1940 1076 3018 9272 0000 0000
koniecznie z dopiskiem w tytule przelewu: "na koty z portu w Stepnicy" lub "na koty ze Stepnicy"[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Małgosia z Wrocławia na miau dzisiaj do mnie napisała - czy byłaby realna możliwość odebrać kociaki w Częstochowie w poniedziałek pod wieczór? Będą miały miejsce? Chodzi o to, że mogłyby wtedy pojechać pociągiem z panią Elą (która mieszka w centrum) bo za bardzo w najbliższym czasie żaden inny transport się nie zapowiada w tamtą stronę :( Czarnulek jest zdrowy a Szaraczek jest jeszcze na antybiotykach choć jak mówi Małgosia oboje są trochę dzikuskowate ;) Problem jest taki, że pani Ela jest osobą postronną i nie ma jak ich przetrzymać w Częstochowie, więc jeśli mogą być odebrane to pojadą a jak nie to będą musiały poczekać aż znajdzie się ktoś kto będzie z Wrocławia do Częstochowy jechał co może potrwać.

ps: dzień dobry, dzisiaj się zarejestrowałem a tu dużo znanych nicków i doborowe towarzystwo ;)

Link to comment
Share on other sites

Witam starego znajomego :D A towarzystwo zacne :) Sami fajni udzie w tym temacie :)

Jedzonko z ostatnio zamówionych puszek bardzo kociskom smakuje. Jarek z Gdańska znowu wpłacił parę groszy, które równają się sumie II i III nagrody w konkursie Ipets (150 + 150 zł).

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyna, która miała odebrać moją tymczasowiczkę na DS jest poza granicami kraju i do końca tyg ma dać znać więc możliwe, że by się udało ale nie wiem tego na 100%.
Nie mogę wziąć kotów bez wolnego kennelu bo muszą być wyleczone zanim spotkają się z moimi. Nie mogę ich też puścić luzem po pokoju w którym stoi kennel gdzie śpi moja tymczasowiczka bo to by był dla nich za duży stres bo to szczeniak który poluje trochę na koty i by się zaszczekała.
Sorry, że ja Was tak teraz trzymam ale na prawdę nie sądziłam, ze te kiciusie mogą tu być jeszcze w styczniu a Żabcia miała podejrzenia, że jest poważnie połamana i musiałam ją wziąć na DT żeby to sprawić i ją leczyć.

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/members/19487-truskawa144"]truskawa144[/URL] a kiedy byłoby wiadomo? ;) Przepraszam, że tak męczę ale właśnie się dowiedziałem, że kotki mogłyby 2-3 dni u Eli przeczekać. Tylko jak nie wiadomo kiedy to nastąpi to lepiej żeby zostały w Wrocławiu bo głupio byłoby tworzyć jakieś niefajne sytuacje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...