Jump to content
Dogomania

Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC


Cudak

Recommended Posts

Mam do oddania 1,5 kg karmy RC Hair & Skin - jest mi niepotrzebna, a bardzo godna polecenia. Chciałabym, żeby okazała się naprawdę przydatna dla jakiegoś panicza/panienki, która/y ma problemy z okrywą włosową - skarmiałam tym kocura z bardzo poważną robaczycą i problemami z sierścią - dziś jest pięknym, dorodnym i puszystym flirciarzem :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='NaamahsChild']Paczuszka nadana przed południem, karmy wyszło cosik więcej, koło 2 kg.. ale to chyba lepiej:)
Dołączyłam do tego nieco napoczętą pastę CaloPet, jest ważna co prawda do końca marca, ale dzwoniłam do weta rano i mówił, że spokojnie do końca kwietnia można zużyć:)[/QUOTE]
Super :)
Ta pasta to witaminy?
Dziękujemy :loveu:

[quote name='__Lara']No i bazarek się nawet nawet kręci ;)[/QUOTE]
Bazarek jutro się kończy...nie wiem, czy przedłużać go? Chyba już nikt nic nie kupi :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NaamahsChild']Mam nadzieje, że się przyda![/QUOTE]
Przyda się na pewno :) Dam je jednej osłabionej kocicy, bo dla wszystkich to by ton tego trzeba było...


[quote name='gazzy']Zapytam pani z zoologicznego czy by mi za darmo nie dawała karmy dla kociaków, której zbliża się koniec terminu ważności. Ja też nie mam kasy. NICZEGO NIE OBIECUJE !! NIE CHCĘ ROBIĆ NADZIEI NA COKOLWIEK!!![/QUOTE]

Dziękuję i trzymam kciuki, może się uda :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/members/75948-NaamahsChild"][B]NaamahsChild[/B][/URL] przed chwilą doszła paczuszka od Ciebie. Dziękujemy :loveu:

Wczoraj kurier przywiózł mi paczkę z karmą Pedigree dla psów, tylko na kartonie nie ma żadnej kartki i nie wiem od kogo... :roll: Czy to od kogoś z dogo, dla kotów?
Naprawdę nie mam pojęcia, kto mógł to wysłać...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...