Jump to content
Dogomania

Bokser mix Pedro- bez palca, bez brody, bez domku... Czeka znów na dom w Milanówku...


Iza i Avanti

Recommended Posts

Ok, będę odkurzać 3 razy dziennie.
Dzisiaj byliśmy u wetki, Pedro zaszczepiony, dostał kropelki do oczu bo ma zaczerwienione i tabletki jakieś na stawy żeby go nie bolały na mrozie (taka próba czy to stawy, bo kuleje po spacerach, gdy jest bardzo zimno), jeśli zadziałają to zastosuje jakąś tam kuracje, a póki co czekamy na wieści co dokładnie było z tymi nóżkami ( gdzieś po nowym roku będą..). Odrobaczenie, i później szczepienie bla bla bla i takie tam...
Fajnie było, bo gdy wetka oglądała jego brodę, to znaczy jej brak, Pedruś bardzo się bał; a wtedy Neli "delikatnie" zawarczała i dała do zrozumienia jej żeby sobie nie pozwala na zbyt wiele :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 718
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jej, dawno nie zaglądałam na dogo, a tu taka wspaniała informacja!!!
Dycha - jesteś wielka! :)

Ale mam rodochę na ostatni dzień roku...
A to zdjęcie mnie rozwaliło, mała jest przekochana :)

[IMG]http://lh5.ggpht.com/_SISLtOk5e7k/TRsA--V6EZI/AAAAAAAABO4/c8JuO5YyeD4/PC280023.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Ja również wam życzę jeszcze lepszego nowego roku.
U nas w porządalu, Pedro na spacerach troszkę bał się strzałów, ale w domu wszystko zagłuszył chrapaniem :).
Poczuł się już jak u siebie, rozrabia na całego. W sylwestra jak wyszliśmy na papierocha to udało mu się ukraść makowca. Generalnie zabiera wszystko z blatów.
Na spacerach szaleje, na razie jeszcze go nie spuszczam , bo wyrywa się do wszystkich psów i boję się że zwieje.
Między nim i Neli nie ma wielkiej miłości ale jest harmonia; ona zrozumiała że musi go zaakceptować i bronić.
Chłopak boi się bałwanów.
Jutro postaram się porobić jakieś nowe fotki, to wstawie.
Niedługo przyjdą nowe posłanka dla psiaków, Pedro ma już dosyć wycieraczki i bluzy mojego męża, bo próbuje się ładować do nas na łóżko gdy śpimy, bądź nie ma nas w pokoju;
a gdy tylko Neli zwolni swoją podusię to zaraz ją podsiada ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']Boshe - jakie wspaniałe wieści!:):)Pedruś ma domek:multi::multi::multi:

Dycha - a mastiffka też adoptowana? była u nas nie tak dawno taka błękitna sunia z łańcucha do adopcji...[/QUOTE]

też adoptowana, ale rok temu; może dobrze że nie wiedziałam, bo pewnie bym wzięła, i nie byłoby tego rozrabiaka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reetje']Dycha ucałuj go prosze... Dzis pierwszy raz w schronie bez mojego Pedryla, bez przytulenia i całusa. Czuję pustkę i radosć jednocześnie...[/QUOTE]

ucałowany; no to zapraszamy na herbatkę i całowanie ;). Tylko uprzedź wcześniej, bo muszę ogarnąć mieszkanko po tych dwóch brudasach...
Neli roznosi makaron w faflach, a temu też wypada żarełko bo nie ma czym przytrzymać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dycha']mój mężulek mniej entuzjastycznie na to zareagował :D
Dzisiaj chciał zwinąć salami, mimo że siedziałam obok..[/QUOTE]
oj bo mąż wie co dobre :)
a kto kradł salami pedro czy mąż ;)
ale znam to doskonale mój też zjada ze stołu jak mnie nie ma w zasięgu wzroku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kociabanda2']trochę mnie nie było, a tu takie wspaniałe wieści :loveu: Bardzo się cieszę!
A z podpowiedzi behawiorysty, którego proponuje Raataje radziłabym mimo wszystko skorzystać - czym mniej błędów wychowawczych popełnimy na początku tym lepiej :)[/QUOTE]

konsultowałam się tel, wszystko jest ok, właśnie śpią razem

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...