Jump to content
Dogomania

Lhasa apso (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Dzidtka_Gl

Recommended Posts

  • Replies 5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dzięki wszystkim za gratulacje:):):):) mysle ze my wszysce tak reagujemy na wszystkie szczeniaczki i to róznych przeciez ras .Psy maja własnie ta władze nad nami ze urzekają nas swoją delikatnościa i ufnoscia do ludzi:):):) kazdy w domu ma zdjęcia swoich pociech jak były małe i to w róznych sytuacjach proponuje byśmy wklejali swoje pociechy kazdy bedzie ogladał bo przeciez od tego mamy Forum z lasakami by wymieniać nasze zdjecia i zdania .Takze Bognik czekamy ty pierwsza rzuc nam jakąś fotke gdy twoja pociecha była mała:):):):)ja w kazdym razie juz czekam na zdjecie twoje bo mecz w telewizji denny lepiej lasa pooglądać
robert

Link to comment
Share on other sites

No to dobrze :lol: - wstawiam malusią Lharę:

[IMG]http://img154.imageshack.us/img154/3562/lharanatarasie0sx.jpg[/IMG]
[IMG]http://img251.imageshack.us/img251/3755/lharawniegu0ud.jpg[/IMG]
[IMG]http://img251.imageshack.us/img251/7738/lharazkrzaczkiem7jm.jpg[/IMG]
[IMG]http://img251.imageshack.us/img251/7924/obraz0718ch.jpg[/IMG]
Na zdjęciach ma 2 miesiące :cool3:

Teraz wygląda tak :loveu: :

[IMG]http://img334.imageshack.us/img334/6465/img002529jc.jpg[/IMG]

P.S. Jak będę miała czas to inne poskanuję z okresu, jak była szczeniaczkiem :)

Link to comment
Share on other sites

to zdjecie w sniegu super:):):) ale widze ze urosła na Piekne lasa no i czy szczeniaki lasakowe nie są zarabiste oczywisci innych ras tez zeby sie nie pogniewali nan nas:lol:;) czekamy na inne szczeniaczki :):):)lasakowe jak masz inne zdjecia tez pokaż:):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolayna']oryginalna nie będe :evil_lol:: przecudowne maluchy :loveu::loveu:[/quote]
na twojego malucha tez czekamy:):):) i na maltańczyka zobaczymy jak wygladaja jak sa szczeniaczkami i porównamy miedzy rasami czym sie róznią jak sa małe:):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Esmak']Witam serdecznie

To Pana pierwszy miot ? Maluszki są naprawde śliczne, super umaszczenie ;)
Prosze mi powiedzieć jacy rodzice w rodowodzie maluchów?
Pozdrawiam serdecznie, i moc życzeń dla maluszków i ich opiekunów.

NINA[/quote]

nie to trzeci miot maluszków lasakowych, w rodowodzie sa takie linie jak Orlanes",Von Toszibu ale takze linia która pochodzi od Kybeli Bohemia to jedna z njstarszych hodowli w Czechach [IMG]http://upload.miau.pl/1/70213.jpg[/IMG] a to ojciec szczeniaczków wiek 20 miescięcy na zdjeciu Anakin Magnum Sal

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bognik']
Teraz wygląda tak :loveu: :

[IMG]http://img334.imageshack.us/img334/6465/img002529jc.jpg[/IMG]

P.S. Jak będę miała czas to inne poskanuję z okresu, jak była szczeniaczkiem :)[/quote]

Pięknaaaa :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bognik']No to dobrze :lol: - wstawiam malusią Lharę:

[IMG]http://img154.imageshack.us/img154/3562/lharanatarasie0sx.jpg[/IMG]
[IMG]http://img251.imageshack.us/img251/3755/lharawniegu0ud.jpg[/IMG]
[IMG]http://img251.imageshack.us/img251/7738/lharazkrzaczkiem7jm.jpg[/IMG]
[IMG]http://img251.imageshack.us/img251/7924/obraz0718ch.jpg[/IMG]
Na zdjęciach ma 2 miesiące :cool3:

Teraz wygląda tak :loveu: :

[IMG]http://img334.imageshack.us/img334/6465/img002529jc.jpg[/IMG]

P.S. Jak będę miała czas to inne poskanuję z okresu, jak była szczeniaczkiem :)[/quote]


LHARA jest naprawdę piękna :)

Link to comment
Share on other sites

musze to tu napisać, żeby wszystko było jasne i nie było przekłamań

Robert dziękuję za umieszczenie zdjęcia DJa na swojej stronie, wprawdzie oczywiście umieściłeś jego najgorsze jakie się da ale widocznie skoro nie możesz pochwalić się championem swojego psa chwalisz się championatem DJa, który ukończył go najszybciej jak się da w klasie pośredniej.

[COLOR=red][B]ja już pisałam, że nie życzę sobie zdjęć moich psów na Twojej stronie[/B][/COLOR], rozumiem wstawiłeś złośliwie i co z tego masz ? :) są ludzi których się nie lubi i nie szanuje, są ludzie których sie nie lubi ale się szanuje... nie zaliczasz się do nich, ja bym nigdy nie poniżyła się żeby na swojej stronie dawać nieudane zdjęcia jakiegokolwiek psa czy pisać o czyiś poraszkach lub oczerniac ludzi w swoich "felietonach"... moja strona słuzy do pisania, chwalenia sie moimi psami i na szczęście tak robią wszyscy, oprócz Ciebie

jeśli zdjęcie dzisiaj do 20:00 nie zostanie usunięte napiszę najpierw list do Rzecznika Sądu Koleżeńskiego w oddziale krakowskim, nie mam siły sie już z Tobą szarpać, zaczne od zdjęć (szykanujących psa kryjącego) skończę na anonimach do mnie (na szczęście już dawno ustalonych) i możesz mi wierzyć, że juz w tej sprawie rozmawiałam. Pamiętaj, że jeśli jakaś sprawa będzie w sądzie koleżeńskim przeciw Tobie zostaną wstrzymane metryki Twoich szczeniąt (oczywiście możesz sobie to sprawdzić w regulaminie lub zadzwonić do oddziału)

to że Ci sie nie podoba, że na jakiegos psa coś powiem to Twoje zdanie, tak jakbys Ty nigdy nic nie mówił o mnie czy o moich psach (przecież robisz to non stop i to publicznie)

mówiłam nie raz nie chce mieć z Tobą nic wspólnego ani na siłę być miła ani się szarpać ale jak sam napisałeś trzeba się bronić, zmęczona juz jestem i chce to skończyć raz na zawsze

Link to comment
Share on other sites

Dorcia jak bedzie Baska robiła zdjecia maluchom to kazdemu z osobna i pochwal sie nam jak juz wygladają :):) a mysle bysmy nie reagowali na podobne zaczepki jak chocby post u góry:):):)popgoda i tak juz kiepska u nas leje strasznie:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzidtka']musze to tu napisać, żeby wszystko było jasne i nie było przekłamań

Robert dziękuję za umieszczenie zdjęcia DJa na swojej stronie, wprawdzie oczywiście umieściłeś jego najgorsze jakie się da ale widocznie skoro nie możesz pochwalić się championem swojego psa chwalisz się championatem DJa, który ukończył go najszybciej jak się da w klasie pośredniej.

[COLOR=red][B]ja już pisałam, że nie życzę sobie zdjęć moich psów na Twojej stronie[/B][/COLOR], rozumiem wstawiłeś złośliwie i co z tego masz ? :) są ludzi których się nie lubi i nie szanuje, są ludzie których sie nie lubi ale się szanuje... nie zaliczasz się do nich, ja bym nigdy nie poniżyła się żeby na swojej stronie dawać nieudane zdjęcia jakiegokolwiek psa czy pisać o czyiś poraszkach lub oczerniac ludzi w swoich "felietonach"... moja strona słuzy do pisania, chwalenia sie moimi psami i na szczęście tak robią wszyscy, oprócz Ciebie

jeśli zdjęcie dzisiaj do 20:00 nie zostanie usunięte napiszę najpierw list do Rzecznika Sądu Koleżeńskiego w oddziale krakowskim, nie mam siły sie już z Tobą szarpać, zaczne od zdjęć (szykanujących psa kryjącego) skończę na anonimach do mnie (na szczęście już dawno ustalonych) i możesz mi wierzyć, że juz w tej sprawie rozmawiałam. Pamiętaj, że jeśli jakaś sprawa będzie w sądzie koleżeńskim przeciw Tobie zostaną wstrzymane metryki Twoich szczeniąt (oczywiście możesz sobie to sprawdzić w regulaminie lub zadzwonić do oddziału)

to że Ci sie nie podoba, że na jakiegos psa coś powiem to Twoje zdanie, tak jakbys Ty nigdy nic nie mówił o mnie czy o moich psach (przecież robisz to non stop i to publicznie)

mówiłam nie raz nie chce mieć z Tobą nic wspólnego ani na siłę być miła ani się szarpać ale jak sam napisałeś trzeba się bronić, zmęczona juz jestem i chce to skończyć raz na zawsze[/quote]

tak po przeczytaniu tego wszystkiego czy ty moze sie dobrze czujesz zapraszam na strone jesli by ktos chciał poczytać [URL="http://www.Lhasaapso.lcts.com.pl"]www.Lhasaapso.lcts.com.pl[/URL] a nóz cos znajdzie ciekawego ale obrazajace inne psy nigdy zdjecia dostaje od ludzi które je robili i na kazde mam ich zgode to zdjecie jest od Baski i dostałem zgode na opublikowanie a feljetony jak ktos chce moze tez poczytac zreszta niedługo bede miał w jezyku angielskiem to jak ktos z zagranicy bedzie chetny moze tez poczytać ja dalej nie wiem o co hosi:):):)to musi byc ten deszcz tak mi sie zdaje

Link to comment
Share on other sites

uwierz, że ja kopiuje wszystko co dotyczy mnie i moich psów, mam wszystkie Twoje teksty np. o Ukrainie, pamiętasz ??? robie skany stron.
czuje się świetnie, równiez rozmawiałam już z prawnikiem na temat "praw do wizerunku" nie wiem czy Ci cos to mówi... zrób jak uważasz albo skończysz to wszystko raz na zawsze albo zaczniemy. Z sekretarzem zarządu oddziału krakowskiego też juz rozmawiałam p.Grzegorz Robak...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzidtka']uwierz, że ja kopiuje wszystko co dotyczy mnie i moich psów, mam wszystkie Twoje teksty np. o Ukrainie, pamiętasz ??? robie skany stron.
czuje się świetnie, równiez rozmawiałam już z prawnikiem na temat "praw do wizerunku" nie wiem czy Ci cos to mówi... zrób jak uważasz albo skończysz to wszystko raz na zawsze albo zaczniemy. Z sekretarzem zarządu oddziału krakowskiego też juz rozmawiałam p.Grzegorz Robak...[/quote]
znowu zaczyna sie jałowa wymiana tekstu na forum jeżeli pani posiada jakies dokumentu w których jasno pisze o pani psie z imienia i nazwiska prosze zrobic z tego uzytek poza tym mysle ze wiek mój nie pozwala na jakielkolwiek głupawa dyskusje z tak emocjonalnie młoda osoba gdym był msciwy juz dawno pozwał bym Pania do sadu o zniesławienia i arogancje mysle jednak ze problemy emocjonalne pani jak i życiowe choć w części usprawiedliwija pani zachowanie .powinismy zakończyc tą niepotrzebna dyskusje Forum to miejsce na takie tematy

Link to comment
Share on other sites

po pierwsze ja się na temat Twoich szczeniaków nie wypowiadałam, po drugie nikt Ci nie grozi i nie odebraniem a wstrzymaniem do orzeczenia oficjalnego przez rzecznika sądu koleżeńskiego.

dodatkowo dostałam jeszcze jedną wiadomość co do zgody autora zdjęcia (od prawnika) stosowny paragraf zostanie wklejony, zdjęcie jest podpisane itd
"Aniu - on musi mieć Twoją zgodę na zdjęcie DJ, sama zgoda autora zdjęcia jest niewystarczająca"

Link to comment
Share on other sites

a chodzi tylko o to byś dał nam święty spokój i nie czuł się bezkarny, nikt wojny nie chce no ale jeśli robisz cos przeciw komuś, bez jego zgody a dokładnie ze stanowczym sprzeciwem to musisz się liczyć z reakcją, to naturalne

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzidtka']po pierwsze ja się na temat Twoich szczeniaków nie wypowiadałam, po drugie nikt Ci nie grozi i nie odebraniem a wstrzymaniem do orzeczenia oficjalnego przez rzecznika sądu koleżeńskiego.

dodatkowo dostałam jeszcze jedną wiadomość co do zgody autora zdjęcia (od prawnika) stosowny paragraf zostanie wklejony, zdjęcie jest podpisane itd
"Aniu - on musi mieć Twoją zgodę na zdjęcie DJ, sama zgoda autora zdjęcia jest niewystarczająca"[/quote]
czy umieszczająć zdjęcia z wystaw innych psów masz zgode podpisana u notariusza ???to jakieś jaja:):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magnum sal']zdjecia dostaje od ludzi które je robili i na kazde mam ich zgode to zdjecie jest od Baski i dostałem zgode na opublikowanie [/quote]

to cytuje, żebyś nie wykasował, mam nadzieję że masz to na papierze, no i będzie mi miło jeśli Baśka ustosunkuje się do tego

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzidtka']musze to tu napisać, żeby wszystko było jasne i nie było przekłamań

Robert dziękuję za umieszczenie zdjęcia DJa na swojej stronie, wprawdzie oczywiście umieściłeś jego najgorsze jakie się da ale widocznie skoro nie możesz pochwalić się championem swojego psa chwalisz się championatem DJa, który ukończył go najszybciej jak się da w klasie pośredniej.

[COLOR=red][B]ja już pisałam, że nie życzę sobie zdjęć moich psów na Twojej stronie[/B][/COLOR], rozumiem wstawiłeś złośliwie i co z tego masz ? :) są ludzi których się nie lubi i nie szanuje, są ludzie których sie nie lubi ale się szanuje... nie zaliczasz się do nich, ja bym nigdy nie poniżyła się żeby na swojej stronie dawać nieudane zdjęcia jakiegokolwiek psa czy pisać o czyiś poraszkach lub oczerniac ludzi w swoich "felietonach"... moja strona słuzy do pisania, chwalenia sie moimi psami i na szczęście tak robią wszyscy, oprócz Ciebie

jeśli zdjęcie dzisiaj do 20:00 nie zostanie usunięte napiszę najpierw list do Rzecznika Sądu Koleżeńskiego w oddziale krakowskim, nie mam siły sie już z Tobą szarpać, zaczne od zdjęć (szykanujących psa kryjącego) skończę na anonimach do mnie (na szczęście już dawno ustalonych) i możesz mi wierzyć, że juz w tej sprawie rozmawiałam. Pamiętaj, że jeśli jakaś sprawa będzie w sądzie koleżeńskim przeciw Tobie zostaną wstrzymane metryki Twoich szczeniąt (oczywiście możesz sobie to sprawdzić w regulaminie lub zadzwonić do oddziału)

to że Ci sie nie podoba, że na jakiegos psa coś powiem to Twoje zdanie, tak jakbys Ty nigdy nic nie mówił o mnie czy o moich psach (przecież robisz to non stop i to publicznie)

mówiłam nie raz nie chce mieć z Tobą nic wspólnego ani na siłę być miła ani się szarpać ale jak sam napisałeś trzeba się bronić, zmęczona juz jestem i chce to skończyć raz na zawsze[/quote]

[B]Nie możecie swoich spraw załatwiać prywatnie?????...FORUM napewno nie służy do tego...
Pozdrawiam
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Powiem jedno, zniechęcacie innych ludzi do zaglądania do tego forum. Niedługo nikt tu już nie napisze bo będzie się obawiał, że zostanie zaatakowany ponieważ pisząc kogos uraził, zrobił błąd ortograficzny itp. Miałam dzisiaj wstawić zdjęcia mojego psiaka i niestety nie zrobię tego bo być może komuś się on nie spodoba i "dobitnie" (czyt. złośliwie) to skomentuje na forum lub zarzuci mi, ze to nie lhasa. Mnie to nie zaboli, bo mój psiak jest dla [B]mnie [/B]najpiękniejszy ale nie chce dać komus powodu do rozrywki i wyżycia się w ten sposób (często praktykowany na tym forum).
Forum powinno służyć wymianie doświadczeń, podzieleniu się z innymi swoimi sukcesami z psiakami a nie oskarżaniu się publicznemu i straszeniu sądem. Nie jesteście tutaj anonimowi. Nie znam relacji pomiędzy hodowcami ale nie chce mi się wierzyć, że żyjecie w takiej zawziętości. Czy uważacie że to sprzyja wizerunkowi Lhasa?
Z psychologicznego punktu widzenia takie zachowania ludzkie charakterystyczne są dla osób zakompleksionych, z niską samooceną. Ale to już moja bajka.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...