Jump to content
Dogomania

Lhasa apso (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Dzidtka_Gl

Recommended Posts

  • Replies 5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR="Red"][B]marketa,[/B]

Czy doprawdy tak trudno zrozumiec, ze nie mozna wstawiac zdjec powyzej 500 * 500 pixeli?
Doprawdy nie rozumiem, jaki masz w tym cel ze ciagle lamiesz Regulamin :angryy:

Od teraz takie zdjecia nie beda zamieniane na linki, tylko wycinane w calosci wraz z postem!

Mod[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Guest marketa2312

Chętnie sama będę wklejać tylko linki , bo może ktos nie ma ochote oglądać , ale niewiem jak. Przeciez tamto zdjecie jest mniejsze od tego co zostało na forum widoczne.:placz::placz::placz::placz::placz:
Jajca z wami...moderatorami :crazyeye::crazyeye:...JA to rozumię..:mad::mad::mad::mad:

No a jak daje małe...to znów nie da się powiększyć..:angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

Guest marketa2312

Ciekawa jestem czy to niebędzie za duże...
MODERATOR przygotuj się!!!
;);););););)
piesek FU Chao, który jest w hodowli lhasa apso w Holandii, i powoli przygotowuje się do sezonu wystawowego!!!:multi::multi::multi::multi:[IMG]http://img316.imageshack.us/img316/3775/48lr.jpg[/IMG]
Na zdjeciu ma 4,5 miesiąca.

Link to comment
Share on other sites

Guest marketa2312

Niedługo będziemy kryć naszą Megi,[IMG]http://www.lhasa.webd.pl/img/rod_megi_m.jpg[/IMG] która jest czarna z białym znaczeniem ale jej matka była biało- czarna, także jest zawsze jakaś nadzieja że suczka będzie też taka:crazyeye::crazyeye:, choć w tym miocie 05 były łaciate tylko pieski ( 2 biało czarne a jeden zbiało złoty):shake::shake::shake:.Też na taką poluje!!!!U pani Bożeny M. w hodowli Piaulau Gou ( ma pieska brata MEgi czarnego) urodziłi się 2 suczki takie łaciate..bardzo mi się też podobają!!!;);););)
[IMG]http://img229.imageshack.us/img229/2592/kiara36vh.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Witajcie serdecznie,
czarno-biała sunia Kiara jest moja, ma 7 miesięcy. Jak do tej pory rozwija się cudownie, ma piekny włos, dobry zgryz i cudooooowny charakter:lol: . Druga sunia Dafne (a właściwie pierwsza) o umaszczeniu party color - to od niej się zaczęła moja lhasamania. Jej fotek tu nie ma ale ja zdjęć (prawda Didka?) tu nie wstawię bo nie umiem i już:oops: . Savannah w sobote zrobiła im sesję zdjęciową więc tylko ona może pomóc:roll: . Marketa, życzę w kolejnym miocie łaciatych dziewczynek-kuzynek mojej Kiarci. Teraz zazdroszczę Tobie wszystkich maleństw podobnych do Axy:razz: . No ale w najbliższym czasie trzeci pies u mnie wdomu nie przejdzie choćby nie wiem co (już widzę jak się EwikB naśmiewa, bo ona uważa , że w lhasamanię wpadłam po uszy:evil_lol: ). Pozdrawiam wszystkich lhasamaniaków Agata

Link to comment
Share on other sites

Guest marketa2312

Tak trzymać!!!!!!!
w biuletynie czeskim jest superowsko opisane ZACHOROWANIE NA : NOWĄ CHOROBĘ:" manijactwo lhasakowskie"!!jesli sa zainteresowani moge przetłumaczyć.Uśmiałam sie przy tym przeokrutnie!!
jest ona podzielona na 3 okresy :
może szybciutko [B]pierwszy okres: tkzw. wczesny[/B]
a) Uważacie , że każda wystawa oddalona 500 km to tuż za rogiem!!

b)Już cieszy was wstawanie o 5 i wychodzenie z psami na dwór!!

c)Uwielbiacie nawet kilka godzin dziennie czesać swoje psy!!

d)Myślicie , że osszczędzacie , kiedy to wydajecie kilka tysięcy rocznie na wystawy!!!

e)Niemożecie sobie za nic na świecie przypomniec jak to było kiedy w domu

był tylko jeden pies!!!
no i już [B]drugi okres :tkzw.rozwojowy
czy kogos interesuje dalszy rozwój choroby????
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Guest marketa2312

Jeszczę niech Agata napisze w jakim ona jest wieku na zdjęciu i kto robił zdjecie!!!!:crazyeye::crazyeye::crazyeye:
NAPRAWDE SUPER!!!!!:lol::lol::lol::lol:
ja jestem pod wrażeniem uwielbiam takie lhasaczki!!:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgataM']Dzidtka, przepraszam z ta literówkę powyżej, myślę,że tego typu pomyłki każdemu mogą się przytrafić, Agata:oops: :shake:[/quote]

nic nie szkodzi, jeśli kogoś lubie to takiego błędu nie zauważam :) Adam tez raz się tak pomylił i tłumaczył :)

Link to comment
Share on other sites

Guest marketa2312

MAM NADZIEJE ŻE NIE ZADUŻA FOTKA.....ALE CO POWIECIE NA TAKI KOLOREK [IMG]http://www.lhasazucht.de/atreju15.jpg[/IMG]
MYŚLE , ŻE TEŻ SUPER!!!Oczywiście jak dla....:lol: mnie komus może się niepodobać!!!Ale łaciate mają swój urok !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest marketa2312

Co do koloru, to one się rodza jak czarne z brązowymi łatkami a w zalezności od intensywności czy ilości brązu są takie lub bardziej brązowe..ale pewnie w jakimś swietle to wychodzi ttez jak czerwony. SZczeniaka widziałam to był własnie taki czerwono czarny.
ale one się tak wybarwiają....:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:..sami wiecie.:-o:-o:-o:-o..że czasem aż trudno uwierzyc. Roki mial czarna maskę...tak się cieszyłam...dopuki my niezbladła :evil_lol::evil_lol::evil_lol:i wygląda jak dziadek!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...