Jump to content
Dogomania

Lhasa apso (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Dzidtka_Gl

Recommended Posts

[quote name='nefesza']No nie wiesz dlaczego??? Przeciez zeby byly coreczki, no to bez skarpetek trzeba wlasnie, a on nie chce konkurencji :lol:[/quote]

No właśnie sęk w tym, że Jowo chyba woli chłopców:lol: oczywiście w roli synków, bo dziewczynek to jakoś skąpi.Jedynie u Basi to obrodziło w płeć piękną , ale u niej to się nie liczy( bo zawsze ma prawie same panieniki - jakiś inny klimat czy cóś)?;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

U nas tyle śniegu dosypało, ale niestety już po swiętach i mniej więcej był 2 dni, szkoda. Teraz od przedwczoraj topnieje na potęgę, oczywiście góry błota, wody a wieczorkiem lodowisko.
Baha ale Ty nie tak daleko jesteś przecież i u was nie było sniegu? a już miałam nadzieję, że u mnie też podobny klimat :lol: ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn']A u nas dziś znów od samego rana sypie. Oby tylko nie rozmiękał[/quote]

A u nas pada ale śnieg z deszczem , wczoraj deszcz wrr. Na chodnikach błoto, na ulicy i poboczach breja pośniegowa , dosłownie koszmar , nie cierpię zimy ... do tego mam grypę :-(

Link to comment
Share on other sites

Guest marketa2312

NASZCZĘŚCIE TU NIE SYPIE, ale topnieje i ma zamarznąć..:crazyeye:ale mam naszczęście 2 tygodnie urlop i odpoczywam i zajmuje sie maluchami!!!
:eviltong:;)

[IMG]http://www.dziech.pnet.pl/dzidtka/nowDJdzieci2.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Guest marketa2312

No to witamy!!!!!!!:multi:Nowy rok napewno obrodzi w super nowe lhasaczki i będzie do wyboru do koloru.;):razz::lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Moje małe futerka w wieku 10 tygodni :-)
[IMG]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/179005.jpg[/IMG]
ISZTAR

[IMG]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/179006.jpg[/IMG]
RAZEM

[IMG]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/179007.jpg[/IMG]
IDRYS

Link to comment
Share on other sites

Guest marketa2312

Faktycznie ..Sylwia ma rację małe lhasaczki sa wszystkie superaśne i słodkie!!!
:lol::lol::lol::lol: ;);););)
Kiedy rozstawłam się z ostatnim szczeniaczkiem FU CHAO- piesek [IMG]http://www.fromthehimalayahills.999.nl/images/FuChau/23.jpg[/IMG] to bardzo było mi przykro i gdyby nie to że psa już mam w wieku 15 miesięcy został by Fu- Chao w domu.
Kiedy patrze na maluchy które obecnie mają 5 dni i pomyślę o tym samym:placz::placz::placz: ale taka kolei rzeczy.Mam jednak wielką nadzieję że MEgi postara się i urodzi mi podobną suczkę , która napewno zostanie w domu!!

Link to comment
Share on other sites

Guest marketa2312

Niewiem wszystko się okaże, wszystkie suczki będa szare, jedna jasna jak Axa a dwie ciemniejsze jak jej matka [IMG]http://www.lhasa-apso.cz/images/Herisamp.jpg[/IMG]HEriette Dar Tibetu( na zdjeciu), jeden piesek też w takim kolorze. Ale kolor ani włos nie jest najważneijszy..dlatego czekam na charakterki i inne cechy. Ale myślałam zostawic sobie z następnych miotów, a te mam i tak zamówione i osoby czekają dość długo..ale zawsze można coś wymysleć.Jeden piesek jest wolny( a psa raczej niezostawie). Tym bardziej ,że pod koniec lutego znów będzie "cosik" nowego, ale nie zapeszam.!!!a mąż już się zaczyna denerwować!!Ale damy radę....Kasjana z Aleksem mi pomagają przekonywać męża, a jeszczę jak przyjdzie Anka...to juz POWER na całego.( :eviltong:[url]http://www.lhasa-apso.cz/images/RatHeri02.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marketa2312'] wszystkie suczki będa szare, jedna jasna jak Axa a dwie ciemniejsze jak jej matka

Tym bardziej ,że pod koniec lutego znów będzie "cosik" nowego, ale nie zapeszam.![/quote]

To trzymam kciuki za dziewczyny
[SIZE=1]( może kiedyś i mnie sie poszczęści i będę miała więcej dziewczynek w miotach)[/SIZE]

A co do nowinek - to proponuje jeszcze jednego fajnego psa:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marketa2312'] Jeden piesek jest wolny( a psa raczej niezostawie). [/quote]

Ja z chęcią zostawiłabym sobie chłopaka ( na wystawy jest lepszy -bardziej reprezentacyjny, nie ma cieczek , cały czas w formie ) ale narazie nie mam możliwości. Mam nadzieję że jeszcze trochę ...;)
[SIZE=1]( A teraz idę zaaplikować sobie kolejną porcję leczących witaminek , bo padam )[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Ksztyna - witaj na forum :)

Maluszki UROCZE, sama bym chciała kolejnego lhasaczka, ale to narazie niemożliwe :(

Matka szczęniąt naprawdę UROCZA :)
Życzę wszystkim szczeniaczkom kochających właścicieli

P.S. Pani Ewo - zdrówka życzę :]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bognik']Ksztyna - witaj na forum :)

Maluszki UROCZE, sama bym chciała kolejnego lhasaczka, ale to narazie niemożliwe :(

Matka szczęniąt naprawdę UROCZA :)
Życzę wszystkim szczeniaczkom kochających właścicieli

P.S. Pani Ewo - zdrówka życzę :][/quote]Bognik, na dogo i na każdym forum nie ma Pań i Panow. Prywatnie może tak nie być, ale tu obowiązują takie a nie inne zyczaje, na system zachodni:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn']Bognik, na dogo i na każdym forum nie ma Pań i Panow. Prywatnie może tak nie być, ale tu obowiązują takie a nie inne zyczaje, na system zachodni:mad:[/quote]

No dobrze, dobrze - tak jak na naszym forum :lol:

Link to comment
Share on other sites

Znalazłam w internecie lasaczka, który na jakiejś wystawie dostał 2 lokatę. Jest fajny, ale proszę napiszcie mi jako podejrzewam hodowczynie i włascicielki lasa, czy on nie ma za krótkiego włosa?Bo widzę te Wasze pieski i one mają aż do ziemi.A ponieważ chcę takiego kupić chciałabym wiedzieć jaki lasa ma mieć włos czy o ziemii czy wystarczy taki?

Ha , chyba nie umiem wrzucić zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ksztyna']Znalazłam w internecie lasaczka, który na jakiejś wystawie dostał 2 lokatę. Jest fajny, ale proszę napiszcie mi jako podejrzewam hodowczynie i włascicielki lasa, czy on nie ma za krótkiego włosa?Bo widzę te Wasze pieski i one mają aż do ziemi.A ponieważ chcę takiego kupić chciałabym wiedzieć jaki lasa ma mieć włos czy o ziemii czy wystarczy taki?

Ha , chyba nie umiem wrzucić zdjęcia.[/quote]To daj link do tego zdjęcia, ale zaraz Ci wytłumaczę, jak go wstawić.Gdy znajdziesz już zdjęcie to kliknij na niego Naciśnij na prawą stronę myszki, wyskoczy Ci tabelka , na ktorej bedą rozne napisy, kliknij na wyślij obrazek, poczekaj chwilę, adres zdjęcia pojawi się na twoim e mailu . Wpisz w adresie zdjęcia na początki [img] a na konci[/img] nastepnie ustaw kursor na końcu i wciśnij jednocze snie trl i a i c , nastepnie wejdż tu na dogo, ustaw kursor na początku postu i wciśnij Ctrl i v jednocześnie. Fotka Ci sie tutaj pojawi

Link to comment
Share on other sites

Guest marketa2312

Oj nieprzesadzaj, ze poszczęści, nie ilość a jakośc chyba najważniejsza, Niewiem komu teraz w Czechach-niepamietam urodziło sie 5 suczek i 2 pieski a w Grecji...8 suczek a 4 pieski to był miot!!!Chyba największy bo 12 sztuk.A rodzice podobają mi się bardzo.
Z pieskiem zobaczymy, oczywiscie mam ochote zostawic cos swojego , ale na to zawsze mam czas.:lol:.a jak będe tak zostawiac to w końcu braknie mi miejsca.:crazyeye:..choć dom jest spory...ale plany są troszke inne.
Zobaczymy tez jak uda nam się nowy import.:razz:.a w tym roku przecież ( jesli się uda) będa dwa mioty u mnie na wiosne po Megi a na jesieni znów Axy. i z tych może cos zostawie.
Zaraz zrobimi nowie zdjecia maluchów...
;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...