Jump to content
Dogomania

Lhasa apso (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Dzidtka_Gl

Recommended Posts

  • Replies 5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nefesza
Liko Cudna. Nie ma wiecej zdjec?? Gratuluje debiutu i cos czuje, ze polknelas bakcyla. ;)

Mialam wielka ochote pojechac na te wystawe, ale jakis potrzebujacy czlowiek :evilbat: , swisnal nam lusterko od samochodu. :roll: :P

Myslalam o Tobie i Liko i trzymalam kciuki, takze ciesze sie, ze sie Wam podobalo i chcecie jeszcze! :)

Link to comment
Share on other sites

:oops: :oops: :oops: Bardzo mi milo, ze uslyszalam tyle cieplych slow. I jestem szczerze zdziwiona, ze nasz debiut spotkal sie z takim zainteresowaniem i zyczliwoscia :D Wszystkim za to bardzo dziekuje :D

[b]Ania-k[/b] brwi to on ma :wink: ja juz sie przyzwyczailam i zapomnialam, ze moga robic wrazenie :wink:

[b]anii[/b] czy ja gdzies wspomnialam, ze szykujemy sie na nastepna? :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nefesza']A pewnie, ze chce :wink: Najprawdopodobniej w lutym do Bydgoszczy 8)[/quote]

Do Bydgoszczy? A może do Rzeszowa byś się chciała wybrać, nie tak w sumie dużo dalej, miałabyś metę u mnie a następnego dnia razem byśmy pojechały :D Odemnie to przysłowiowy "rzut beretem" do Rzeszowa :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cockerek']Ja się z Nelką w Bydgoszczy też pojawię :P Ciekawe kto jeszcze ze swoją ozdóbka przybędzie :P[/quote]
Najprawdopodobniej ja, ale nie wiem czy wystawowo (zależy czy zdążę wyrobić rodowód :evil: ) czy jako widz (oczywiście z psem) :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gośka'][quote name='nefesza']A pewnie, ze chce :wink: Najprawdopodobniej w lutym do Bydgoszczy 8)[/quote]

Do Bydgoszczy? A może do Rzeszowa byś się chciała wybrać, nie tak w sumie dużo dalej, miałabyś metę u mnie a następnego dnia razem byśmy pojechały :D Odemnie to przysłowiowy "rzut beretem" do Rzeszowa :wink:[/quote]

Gosiu dzieki piekne za propozycje! Na pewno sie zastanowimy, tylko podejrzewam, ze do lutego jeszcze nie bedziemy zmotoryzowani :( A do Was z Wawy to czym by najlepiej??? Zastanowimy sie na pewno!

Tomek, przeczytwaszy "bysmy pojechaly" pyta, czy w takim razie on i Twoj Szanowny Malzonek zostaliby razem u Was :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Nefesza do mnie z W-wy jest bezpośrednie połączenie, Magda z Szelmą w lato przyjeżdżały się strzyc, więc nie jest tragicznie :wink: PKS jedzie w miarę szybko, chyba nawet szybciej niż samochodem czasami, są też pociągi.
Panowie oczywiście mają wybór, ale mogliby sobie piffo żłopać w domq, zamiast spać na klatkach na wystawie :lol: No chyba że koniecznie chcieliby kibicować, nie wiem jak Twój TZ, ale mój to chyba powoli ma dość wystaw. Dlatego 2 lata temu zmusił mnie szantażem do zrobienia prawka :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...