Jump to content
Dogomania

Lhasa apso (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Dzidtka_Gl

Recommended Posts

  • Replies 5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Śliczne zdjęcia!! Gratuluje wszystkim i mam nadzieje że spotkamy się na niejednej wystawie jeszcze :)

A ja mam wiesci z Danii, gdzie na wystawie w Odense zgłoszona została mocna stawka 30 lhasa. Ojciec mojego Sixtenka - [I][B]Chic Choix Southern Star[/B][/I] w pięknym stylu zakończył Int.Ch wygrywając [B]BOB [/B]oraz[B] res.BOG[/B]
:multi::loveu::loveu::multi:

[IMG]http://www.madisondogs.com/images/ashley08/IMG_0714-2.jpg[/IMG]

I jak tu nie być dumnym z takiej rodzinki? :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia & c.o.']
Ojciec mojego Sixtenka - [I][B]Chic Choix Southern Star[/B][/I] w pięknym stylu zakończył Int.Ch wygrywając [B]BOB [/B]oraz[B] res.BOG[/B]
:multi::loveu::loveu::multi:
I jak tu nie być dumnym z takiej rodzinki? :lol:[/quote]

Piękny pies:loveu:.
Nie można nie być dumnym.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia & c.o.']
A ja mam wiesci z Danii, gdzie na wystawie w Odense zgłoszona została mocna stawka 30 lhasa. Ojciec mojego Sixtenka - [I][B]Chic Choix Southern Star[/B][/I] w pięknym stylu zakończył Int.Ch wygrywając [B]BOB [/B]oraz[B] res.BOG[/B]
:multi::loveu::loveu::multi:

I jak tu nie być dumnym z takiej rodzinki? :lol:[/quote]

Prezentuje sie super.Wszystko na swoim miejscu.Fakt rodzinka prezentuje sie świetnie:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja również jestem zadowolona z wyników moich futerek z minionego wekendu.Dziewczyny zaczęły championaty.Hipi, mimo że maluszki mają dopiero kilka tygodni wygladała całkiem nieżle.Zdecydowanie "zesrebrzała" i ta tendencja trwa:evil_lol::evil_lol:

Natomiast wczoraj w Niemczech w klasie młodziezy debiutował Zeus, który pokonał swojego konkurenta ( również z polskiej hodowli ) i zdobył[B]V1, JCAC, JVDH,[SIZE=3] BOB Junior[/SIZE][/B]
[SIZE=4][B]" RHEINLANDJUGENDSIEGER 2008"[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Witam Was wszystkich :-)
i pozdrawiam wszystkich milosnikow lhasa apso ktorych mialam okazje spotkac na walentynkowej wystawie w Toruniu,
Niestety nerwy, stres, przejecie :nerwy: jakie dopadly mnie przed występem na ringu (byl to moj i mojej Sha-dee debiut wystawowy) pochlonęły mnie do reszty i z tego wszystkiego nie zdarzylam poznac sie i porozmawiac z Wami:bigcry:
Mam nadzieje ze nastepny raz bedzie dla mnie mniej stresujacy, bede bardziej kontaktowa i bedzie sposobnosc poznac sie i pogadac :lol:
Chcialam tu serdecznie pogratulowac konkurentce Shadee, Mahidice i oczywiscie jej wlascicelce, za piekne zaprezentowanie suczki i zdobycie tylu tytulow.
Wszystkie psiaki pokazaly sie wpsaniale, mi pozostaje teraz trening. Chcialabym tez kiedys dojsc do takiej wprawy przy wystawianiu ... :roll:

A Zeus rzeczywiscie pieknie sie prezentuje ! Brawo! Jest sliczny

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bognik']Piękny! :loveu::loveu::loveu:
Ogromne gratulacje Ewa! Tylko czekałam, kiedy 'mały' wyjdzie na ring :-)

Witaj [B]monix ;)[/B]

Pozdrawiam![/quote]

Ja też ;) Zeus to ulubieniec mojej mamy , praktycznie od urodzenia a moja mama ma nosa:razz:

Monix witam i zapewne do zobaczenia na wystawach

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monix']Witam Was wszystkich :-)
i pozdrawiam wszystkich milosnikow lhasa apso ktorych mialam okazje spotkac na walentynkowej wystawie w Toruniu,
Niestety nerwy, stres, przejecie :nerwy: jakie dopadly mnie przed występem na ringu (byl to moj i mojej Sha-dee debiut wystawowy) pochlonęły mnie do reszty i z tego wszystkiego nie zdarzylam poznac sie i porozmawiac z Wami:bigcry:
Mam nadzieje ze nastepny raz bedzie dla mnie mniej stresujacy, bede bardziej kontaktowa i bedzie sposobnosc poznac sie i pogadac :lol:
Chcialam tu serdecznie pogratulowac konkurentce Shadee, Mahidice i oczywiscie jej wlascicelce, za piekne zaprezentowanie suczki i zdobycie tylu tytulow.
Wszystkie psiaki pokazaly sie wpsaniale, mi pozostaje teraz trening. Chcialabym tez kiedys dojsc do takiej wprawy przy wystawianiu ... :roll:

A Zeus rzeczywiscie pieknie sie prezentuje ! Brawo! Jest sliczny[/quote]

Serdecznie dziękuję za gratulacje w moim imieniu, imieniu mamy i imieniu Mańki :p
Oczywiście dziękuję za gratulację wszystkim i oczywiście dziękuję tym, którzy w nas wierzyli i trzymali za nas kciuki :loveu:
A tym bardziej się cieszę, bo to dopiero druga wystawa Mańki, a tu taka niespodzianka :loveu::loveu: No i cieszę się, że to również moja zasługa zaprezentowania jej :loveu::loveu:

Pozdrawiam
Weronika & Grzywki

Link to comment
Share on other sites

Ha,
W banerku forum dziś u góry reklama encyklopedii psiej, która od dziś z dziennikiem.
Zlatałem chyba z 50 kiosków, ale dorwałem.
Zapowiada się ciekawie, choc cena kolejnych numerów trochę zniechęca. Jeśli utrzymają poziom, pewnie w pierwszą część (zdrowie) się zaopatrzę. Póki co, ten pierwszy, dzisiejszy tom polecam.

Weronika, Tobie też gratuluję. No i.... śliczna stronka. Sama ją robisz ?

Link to comment
Share on other sites

Ja tez kupilam i musze powiedziec, ze mile mnie to wydawnictwo zaskoczylo. Spodziewalam sie czegos bardziej "po lbach" a mniej wiedzy, ot takiego albumu z fotkami, a tu prosze. Oczywiscie za wyjatkiem zachwalania krzyzowek jak np. "cocerpoo" :(
No wlasnie, a ile maja kosztowac kolejne numery?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...