Jump to content
Dogomania

Lhasa apso (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Dzidtka_Gl

Recommended Posts

Nie wiem z czego wynikają tego typu zachowania.Dlaczego w ludziach jest tyle zła. Nawet już nie chce mi się nad tym zastanawiać. Zaczynam zgadzać się ze stwierdzeniem:
"Im lepiej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta"

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sylv masz rację.......... a juz najbardziej mnie wnerwia jak ktoś się wypowiada a miał aż 3 mioty w życiu w 2 róznych rasach.......... szczególnie jeszcze jak się wypowiada o rasie której nigdy nie hodował!!

Link to comment
Share on other sites

już zwątpiłam............... ona należy do Związku 20 lat i nic nie pomogło....... teraz dzieki niej mam zepsuty humor i tyle.......... i jeszcze te wpisy w księdze gości gdzie mnie od złodziejek wyzywa.......... sami możecie zobaczyć...... ale to co pożyczyła (kupa drogich książek i fotoaparat) to tego zwrócić mi nie chce........... zaczęła tylko dołki kopać..........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EwikB']
No i zdecydowanie przybywa ogłoszeń o lhasa na Alegro, Jest do wyboru do koloru, zarówno po amerykańskich importach , jak i po naszych polskich psach.Ioczywiście znów sie komuś spodobały fotki naszych lhasa, tym razem córeczki mojego Gizma - a to już mi sie nie podoba wrr :diabloti:[/quote]
Ewa, kradzione fotki zawsze mozna zglosic do admin allegro i zdejmuja aukcje.

Link to comment
Share on other sites

to całe zamieszanie ze szczeniakami wynika w rywalizacji a szczególnie gdy chodzi o sprzedaż szczeniat ,no cóz cała ludzka natura :lol: i tak sylwia nie napisała całej prawdy po co miało słuzyc usmiercenie biednej suni która sobie spokojnie zyje i ma sie dobrze:):):)no ale i dobrze olac głupote tak wiec Ursus głowa muru nie przebijasz a jezeli juz to z głowa zapamietaj ze czas na ta Babke tez przyjdzie , a po za tym wiosna idzie :):):):)

Link to comment
Share on other sites

to trochę inaczej się zaczęło......... podarowała ta osoba coś mojej mamie i potem kazała sobie prezent oddać......... więc i ja się upomniałam o swoje.....

Mam nauczkę . Kilka lat temu wyprosiła sukę którą mama sobie kupiła.... oczywiście DO DZIŚ NIE ZAPŁACIŁA za sukę........ myślałam, że może naprawdę niema forsy......... czekałam........ nic........ sprzedała miot, potem 2 innej rasy mioty........ i nadal nic..........

A swoją drogą kazać sobie oddać prezent to chyba coś z głową nie tak ma....... jak myślicie??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ursus']
A swoją drogą kazać sobie oddać prezent to chyba coś z głową nie tak ma....... jak myślicie??[/quote]
Trochę dziwne, można powiedzieć, że nie mieści się w ogólnie przyjętych kanonach postępowania:cool3: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ursus']
Mam nauczkę . Kilka lat temu wyprosiła sukę którą mama sobie kupiła.... oczywiście DO DZIŚ NIE ZAPŁACIŁA za sukę........ myślałam, że może naprawdę niema forsy......... czekałam........ nic........ sprzedała miot, potem 2 innej rasy mioty........ i nadal nic..........[/quote]

Ja tez miałam podobny przypadek. w 2003 roku miałam miot shih-tzu moja bardzo dobra koleżankachcoiała jedno szczenie dla swojej mamy ( mama jej zreszta mieszka u mnie w klatce). Koleżanka nie pracowała wiec zaproponowałam jej ze dam jej psa na prawach hodowlanych czyli zrobie z niego reproduktora i z krycia pierwszego wezmę sukę lub kase. Zrobiłam z niego reproduktora kupowałam dla niego papiloty szczotki kosmetyki . W tym roku pies kończy 4 lata i kasy nie mam do dnia dzisiejszego. Ostatnio jej mama mówiła ze myśli o jego kastracji bo boi się raka jąder. Szok poprostu szkoda słów. Tak to jest jak ma się dobre serce.

Link to comment
Share on other sites

[B]Witam i chcę poinformować,że moja Kiara Piaulau-Gou w dniu wczorajszym ukończyła [/B]
[B][SIZE=3]CHAMPIONAT POLSKI:sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: [/SIZE][/B]

[B]Więcej informacji na mojej stronce w aktualnościach... zapraszam;) [/B]
[B]Agata [/B]
[url]http://www.magiaorientu.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za gratulacje ;) Pozostałe lhasa
Lapis Azurowa Amhara - ocena doskonała CWC Najlepszy Pies w Rasie
Gwen Stefani Lhamco Laco - ocena doskonała CWC Najlepsza Suka w Rasie BOB
Wstawię fotkę mojej czempionki :ylsuper: :ylsuper: :ylsuper:

[URL]http://images22.fotosik.pl/81/49081405130a9ca7med.jpg[/URL]

[URL]http://images21.fotosik.pl/137/4c7614aecba7c288med.jpg[/URL]

Nie wiem dlaczego nie mogę wstawić zdjęć?

Link to comment
Share on other sites

Natomiast w ten wekend wybralismy sie na podwójną wystawę do Mińska.
Podróż jak to bywa z atrakcjami ,w ( jak zawsze ) super towarzystwie. Na naszym noclegu było 14 futrzaków z przeróznych zakatków.:evil_lol: :evil_lol:
Na tę wystawę zabrałam debiutującą w młodziezy Wind of Hope , która w obydwa dni wygrała JCAC, Best junior i BOB i jest pierwszym lhasa z tytułem [COLOR=blue]Mł.Champion Białorusi[/COLOR]:lol:
Natomiast jej starsza półsiostra - Unique Beauty do swoich tytułów dołozyła ten najważniejszy - tytuł [COLOR=red]INTERCHAMPIONA[/COLOR]:multi:
Natomiast mój młodziutki chrześniak Gawain ad Acte zdobył kolejny Cacib i uzyskał tytuł [COLOR=seagreen]Ch.Białorusi[/COLOR] ;)

[IMG]http://azurowa-amhara.strefa.pl/images/co_nowego/hipi-minsk.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...