Jump to content
Dogomania

Drzonków 6-7.03.10


J & A

Recommended Posts

[quote name='husky_strzegom']Mi też nie było łatwo... i nadal nie jest. Ja traktuje wystawy jako oderwanie się od codziennej gonitwy. Przez te kilka lat poznałem sporo osób i ich zachowania itp... Ale za każdym razem mnie zaskakują, jedni pozytywnie inni negatywnie. No cóż takie życie. Nikomu nie jest lekko. Zawsze można siedzieć w domu, to też jakieś rozwiązanie. Każdy uczy się na błędach!
Nie raz i nie dwa się przegra. Zawsze może być gorzej i trzeba o tym pamiętać.



Do zobaczenia niebawem :)[/QUOTE]
Ja przypomnę rok 2006 odległe czasy ale warte przypomnienia. Moja Arktogea Vixen dzielnie walczy o ukończenie Mł.Ch. tak nam się składało że ciągle na międzynarodówkach lądowałyśmy za suczką Ewy. Czas nieubłaganie upływał i dotarłyśmy do wystawy ostatniej szansy, a Ewa co robi… bierze sama moją Vixen na ring i razem wygrywają Zw.Mł. Mł.Zw. Klubu i NJwR. Nic dodać nic ująć, nie mam pojęcia Łukasz jakim językiem z Ewą rozmawiałeś….
Reasumując zawsze i z każdym idzie się dogadać ;-)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='SYLWIA:)']
Reasumując zawsze i z każdym idzie się dogadać ;-)[/QUOTE]
Sylwia trafnie to ujełaś;), w moim przypadku nie była to nawet kwestia dogadania , poprostu wystarczyło żeby Ewelina odezwała sie do mnie i spytała,lub zanim zaczeła wyciągać wnioski co do mojej osoby poczekała na stawke:roll: .
Czasem poczta pantoflowa się nie sprawdza , i potem wychodzi z tego galimatias tak jak i teraz:p.
LEONARDO DA VINCI-klasa championów no chyba ze ja oczymś nie wiem:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Wniosek: "Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia"...
Ja jednak jestem za tym, aby nie blokować klas, jeśli uzyska się już dany tytuł. Uważam, że nie fair jest uniemożliwiać często młodym, bardzo ładnym psom, których jest u nas coraz więcej zdobycia CWC.
Byłoby pięknie, gdyby hodowcy ze sobą współpracowali zamiast się kłócić.
A Ty Agnieszka zgłaszaj do championów- w zeszłym roku na jednej z wystaw widziałam dwa polskie "championy", które ledwo przebierały nóżkami. Twój pies przynajmniej ma na czym biegać... ;-)

Link to comment
Share on other sites

Doprawdy dziwnie się to czyta komuś, kto dopiero zaczął zabawę z wystawami... Zawsze wydawało mi się, że tytuł Championa do czegoś zobowiązuje i dostają go tylko najlepsze psiaki. Nie ma mowy o blokadach, układach, kombinowaniu.

Guina, powodzenia dla Twojego haszczaka. Widziałam zdjęcia... i ja tam w niego wierzę ;)

Link to comment
Share on other sites

He, he, też tak kiedyś myślałam.. ale świat wystaw to nie jest piękny świat :P Ale za to jest ciekawy :P

Do świata wystaw trzeba zdecydowanie podchodzić z dystansem. Wtedy jest radosc. Ja tam wierze w mojego psa i wiem ze jeszcze oczaruje niejednego sedziego, a na razie byla 4 razy numerem 2.

A jak komuś brakuje adrenaliny to polecam zdecydowanie zawody zaprzęgowe.
Emocje gwarantowane, a pretensje to można mieć jedynie do siebie o brak kondycji, a nie do konkurencji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SZAMAN']He, he, też tak kiedyś myślałam.. ale świat wystaw to nie jest piękny świat :P Ale za to jest ciekawy :P

Do świata wystaw trzeba zdecydowanie podchodzić z dystansem. Wtedy jest radosc. Ja tam wierze w mojego psa i wiem ze jeszcze oczaruje niejednego sedziego, a na razie byla 4 razy numerem 2.

A jak komuś brakuje adrenaliny to polecam zdecydowanie zawody zaprzęgowe.
Emocje gwarantowane, a pretensje to można mieć jedynie do siebie o brak kondycji, a nie do konkurencji.[/QUOTE]

Wierz mi, istnieje teraz tyle cudownych metabolików sportowych (a przecież psy nie mają kontroli antydopingowej!), że widząc w Kielcach i w Rzeszowie (moje dwie pierwsze wystawy) poprzycinane grzbiety, pudrowanie bez zahamowań i inne preparaciki, których do dzisiaj nie udało mi się jeszcze do końca rozpracować, nie mam żadnych, ale to żadnych wątpliwości co do nielegalnego "tuningowania" psiaków w zaprzęgach.

Regulamin Wystaw Psów Rasowych wyraźnie mówi:
" 11. Zabronione jest traktowanie szaty, skóry i nosa jakimikolwiek środkami, które zmieniają ich strukturę
lub kolor. Zabronione jest także przygotowywanie psów na terenie wystawy z zastosowaniem jakichkolwiek
środków. Dopuszczalne jest stosowanie grzebienia i szczotki. Nie wolno także pozostawiać psa
przywiązanego na stoliku trymerskim dłużej niż wymaga jego przygotowanie."

Mhm... Z dwojga złego wolę już powycinaną i wyspray`owaną konkurencję - mniej psiakom szkodzi.

Pozdrawiam ciepło ;)

Link to comment
Share on other sites

Kontrola antydopingowa jest, ale... za granica i nie na wszystkich zawodach. Co nie zmienia faktu, ze husky zostaly stworzone do biegania w zaprzegu, a nie na ringu, wiec szkoda psow, ktore cale cale zycie biegaja tylko na ringowkach i serce boli, gdy widzi sie utytulowane psy tak niziutkie i z krotkimi nozkami, ze nie nadawalyby sie do prawdziwej pracy.
Ale skaczemy po tematach ;-)

Link to comment
Share on other sites

Masz rację ;)

Musiałam jednak jakoś wyrazić mój ból egzystencjalny, hihi.

Mhm... a więc wracamy... do tematu ustawiania kto ma brać udział w wystawach, a kto nie i w jakiej klasie. Heh, jako człowiek świeżo zahaszczony patrzę na to dosyć dziwnie (nie wiem, może to kwestia obycia... Chociaż "ała" po zobaczenia pudrowania na wystawie chyba mi nigdy nie minie...) i zaczynam mocno się zastanawiać czym będę się kierować jeśli kiedykolwiek będę chciała dla swoich suni wybierać reproduktorów (planowałam poza wdziękiem patrzeć na tytuły psiaka, ale skoro tą sprawę można uzgodnić...)

Och, jakie to szczęście, że Norusia już wybrała, rewolucyjnie, sama za siebie ;) Kochana, mądra kobitka ;)

Powodzenia dla Wszystkich w Drzonkowie! Ja mam za daleko.

Link to comment
Share on other sites

NORINKA, nie jesteś doinformowana, kontrola antydopingowa dla psów jest robiona na zawodach także w Polsce, ale na tych wyższej rangi.

A w Lidze Zaprzęgowej, w której ludzie dopiero starają się o licencję i możliwość startowania w Pucharze Polski i nie ma tak ostrej rywalizacji o tytuły, a raczej chęć wybiegania psa nie wierzę że jest doping stosowany. Bo i po co?

Zresztą pojawisz się kilka razy na zawodach w charakterze zawodnika, to zobaczysz jak jest naprawdę.
Zachęcam i pozdrawiam! :)

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Psy:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]kl. baby[/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]611. DOUBLE SPEED The Future Is Ours[/FONT][/SIZE]


[FONT=Times New Roman][SIZE=3]kl. szczeniąt[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]612. SHEMAR de Ciukci[/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]613. VERY LUCKY Eskimoski Domek[/FONT][/SIZE]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]kl. młodzieży[/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]614. MUCH MORE INTERESTING Eskimoski Domek [/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]615. NORI'S SILVER LOVER Eskimoski Domek [/FONT][/SIZE]


[FONT=Times New Roman][SIZE=3]kl. pośrednia[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]616. JASPER de Ciukci:loveu:[/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]617. [/FONT][/SIZE][SIZE=3][FONT=Times New Roman]MUCH BETTER of Wolf Point[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]618. PATRIOTA Gidelskie Sanie[/FONT][/SIZE]


[FONT=Times New Roman][SIZE=3]kl.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]619. ARKADIUS Galladria Novitaris[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]kl.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]620. Ch. LEONARDO DA VINCI Północny Wiatr:loveu:[/SIZE][/FONT]


[FONT=Times New Roman][SIZE=3]kl.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]621. CEDAR de Ciukci[/SIZE][/FONT]


[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Suki[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]kl. baby[/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]622. ROXY D. B. Arctic:loveu:[/FONT][/SIZE]

[SIZE=3][FONT=Times New Roman]kl. szczeniąt[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]623. VERY HAPPY Eskimoski Domek[/FONT][/SIZE]


[SIZE=3][FONT=Times New Roman]kl. młodziezy[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]624. NORI'S SILVER FLOWER Eskimoski Domek[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]625. PEARL OF ICE Galladria Novitaris[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]626. SABRINA Gidelskie Sanie [/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]627. UNDER THE MOONLIGHT of Wolf Point[/FONT][/SIZE]


[SIZE=3][FONT=Times New Roman]kl. pośrednia[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]628. KISS ME of Silverlight[/FONT][/SIZE]


[SIZE=3][FONT=Times New Roman]kl. otwarta[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]629. Mł. Ch. Arktogea GRANADA:loveu:[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]630. JALEMBA de Ciukci[/FONT][/SIZE]

[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

kl. baby[/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]611. DOUBLE SPEED The Future Is Ours[/FONT][/SIZE]


[FONT=Times New Roman][SIZE=3]kl. szczeniąt[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]612. SHEMAR de Ciukci[/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]613. VERY LUCKY Eskimoski Domek[/FONT][/SIZE]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]kl. młodzieży[/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]614. MUCH MORE INTERESTING Eskimoski Domek [/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]615. NORI'S SILVER LOVER Eskimoski Domek [/FONT][/SIZE]


[FONT=Times New Roman][SIZE=3]kl. pośrednia[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]616. JASPER de Ciukci [B]1. CWC, NPwR, BOB[/B][/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]617. [/FONT][/SIZE][SIZE=3][FONT=Times New Roman]MUCH BETTER of Wolf Point[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]618. PATRIOTA Gidelskie Sanie[/FONT][/SIZE]


[FONT=Times New Roman][SIZE=3]kl.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]619. ARKADIUS Galladria Novitaris [B]1 CWC Nowy Champion :)[/B] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]kl.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]620. Ch. LEONARDO DA VINCI Północny Wiatr[/SIZE][/FONT]


[FONT=Times New Roman][SIZE=3]kl.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]621. CEDAR de Ciukci[/SIZE][/FONT]


[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Suki[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]kl. baby[/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]622. ROXY D. B. Arctic[/FONT][/SIZE]

[SIZE=3][FONT=Times New Roman]kl. szczeniąt[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]623. VERY HAPPY Eskimoski Domek[/FONT][/SIZE]


[SIZE=3][FONT=Times New Roman]kl. młodziezy[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]624. NORI'S SILVER FLOWER Eskimoski Domek[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]625. PEARL OF ICE Galladria Novitaris[B] 1. Zw. Ml. NJWR[/B] :loveu:[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]626. SABRINA Gidelskie Sanie [/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]627. UNDER THE MOONLIGHT of Wolf Point[/FONT][/SIZE]


[SIZE=3][FONT=Times New Roman]kl. pośrednia[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]628. KISS ME of Silverlight [B]1. CWC NSwR[/B][/FONT][/SIZE]


[SIZE=3][FONT=Times New Roman]kl. otwarta[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]629. Mł. Ch. Arktogea GRANADA[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]630. JALEMBA de Ciukci[/FONT][/SIZE]


Gratki dla wszystkich, w szczegolnosci dla Agaty i Wendy :loveu: Strasznie sie cieszymy i trzymamy kciuki za finaly.
Gratki dla Eweliny i Arkadiusa :)

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][SIZE=3][FONT=Times New Roman][COLOR=blue]PEARL OF ICE Galladria Novitaris[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[B][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=blue]Zw. Ml. NJwR [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=blue][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman][SIZE=5][SIZE=6][COLOR=blue]:sweetCyb::sweetCyb:res. BEST IN SHOW JUNIOR[/COLOR][/SIZE] :sweetCyb::sweetCyb:[/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman][SIZE=5][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman][SIZE=5][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Wielkie Gratki Agata i Wendy, strasznie sie cieszymy :loveu:[/SIZE][/FONT][/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za gratulacje.
Dziękuję Agacie za zabranie Arkadiusa i za piękne wystawienie z tak miłym wynikiem :)
My dojechać nie mogliśmy, Goldie też nie było (sprawy kobiece ;))
Gratulacje ogromne dla Agaty i Wendy !! Piękny wynik!
Gratulacje dla Ulki i Chelsee, wielkie brawa!
Gratuluję wszystkim pięknych wyników!
Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Nasze maluche miały dziś debiut wystawowy.
Po raz pierwszy z wiochy wyjechały do miasta.
Jak na wieśniaków bardzo dobrze sobie poradziły :-)

MUCH MORE INTERESING Eskimoski Domek ZW.MŁ
VERY LUCKY Eskimoski Domek lokata I
VERY HAPPY Eskimoski Domek lokata I, III BIS PUPPY
NORI'S SILVER FLOWER lokata II

ESKIMOSKI DOMEK II NAJLEPSZA GRUPA HODOWLANA

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][SIZE=4][COLOR=red][B]JASPER[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=darkorange][B]BOG i II BEST IN SHOW!!!![/B][/COLOR][/SIZE]
[B][SIZE=5][COLOR=#ff8c00][/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=mediumturquoise]:multi::multi: Wielkie gratulacje!!!! :multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitor-Nivalis'][CENTER][SIZE=3][FONT=Times New Roman][COLOR=blue]PEARL OF ICE Galladria Novitaris[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[B][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=blue]Zw. Ml. NJwR [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=blue][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman][SIZE=5][SIZE=6][COLOR=blue]:sweetCyb::sweetCyb:res. BEST IN SHOW JUNIOR[/COLOR][/SIZE] :sweetCyb::sweetCyb:[/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman][SIZE=5][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman][SIZE=5][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Wielkie Gratki Agata i Wendy, strasznie sie cieszymy :loveu:[/SIZE][/FONT][/B][/CENTER][/QUOTE]


Dziękuję wszystkim za gratki.My też się bardzo cieszymy, że WENDY się tak ładnie zaprezentowała.
Całusy dla ARKADIUSA -Nowego Champions Polski !!! Bardzo nas to cieszy:):):)
Gratki dla Uli za NSwR z KISS ME:)
..i calej Reszcie zwycięsców :):)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...