Jump to content
Dogomania

Przydomki FCI- już można sprawdzić


arima

Recommended Posts

  • Replies 541
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A mój przydomek został przez FCI zatwierdzony, ale na stronie widnieje z błędem, wprowadzili Zby[COLOR=red]s[/COLOR]kowisko :placz:
Nie wiem, czy pomyłka jest tylko u nich na stronie, czy także w papierach. Nie mam czasu przekopywać całego wątku, czy ktoś miał podobny przypadek? Jak to można sprostować, na tej stronie jest mail tylko ogólny, info@. Czy może mi ktoś dać jakieś wskazówki??

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

mam pytanie bo sie zagubiłam

ile kosztuje rejestracja przydomka
50 czy 54 zł ??

Bo cennik jest taki :

50 zł - rejestracja przydomka
a 4 zł - przygotowanie przydomka FCI

Czyli jesli chce miec swoj przydomke zarejestrowany w FCI a nie tylko w ZKwP to place 54 czy 50 ?

Teraz chyba kazdy przydomek jest juz rejestrowany w FCI za posrednictwem ZKwP wiec czy musze placic dodatkowe 4 zl ??

Juz sie pogubiłam prosze o pomoc.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalinaM']A jak juz będe miała ten przydomek to 1 miot będe mogła mieć kiedy chce tzn moja suka będzie miała uprawnienia hodowlane dopiero w drugiej połowie 2007 roku...[/quote]
[I][B]Przydomek hodowlany można załatwiać sobie znacznie wcześniej (nawet mając miluśkiego szczeniaczka), a pierwszy miot będzie dopiero po uzyskaniu przez sukę[/B][/I] [I][B]uprawnień hodowlanych i wpisu do rodowodu z pieczątką - "suka hodowlana".[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coco'][I][B]Przydomek hodowlany można załatwiać sobie znacznie wcześniej (nawet mając miluśkiego szczeniaczka), a pierwszy miot będzie dopiero po uzyskaniu przez sukę[/B][/I] [I][B]uprawnień hodowlanych i wpisu do rodowodu z pieczątką - "suka hodowlana".[/B][/I][/quote]

Mona nawet zanim ma się tego szczeniaczka ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jovanna']placilam 50 zl i mam przydomek FCI wiec nie wiem skad to dodatkowe 4zl...[/quote]


no to juz mowie jak jest :crazyeye:

w łodzkim oddziale skladalam wniosek o rejestracje przydomka i dokladnie zapłacilam 54 zł

wiec juz nie wiem - od czego zalezy ze ma byc 50 czy 54 zł bo juz zupelnie sie pogubiłam


teraz pozostały mi jakies 3 miesiace czekania .... (tak orientacyjnie poinformowali mnie w związku)

(jesli nie ma mojego przydomka na liscie tych przydomków na stronie [URL="http://www.fci.be"]www.fci.be[/URL] to raczej nie powinno byc problemów z rejestracją ??)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='filonek_bezogonek']to raczej nie powinno byc problemów z rejestracją ??)[/QUOTE]
W sumie nie, bo z tego co widzę, to lista jest w miarę na bieżąco uaktualniana, chyba, że ktoś Cię w międzyczasie ubeignie :mad: Moja kolezanka miala taka sytuacje, ze ktos zdazyl przed nia zarejestrowac te sama propozycje :mad:

Link to comment
Share on other sites

Poszukuję ładnej nazwy ALE NIE ZWIĄZANEJ Z ŻADNĄ RASĄ- mam na myśli określenia kojarzące się z przyjaźnią, wiernością, miłością , ogólnie związkiem pomiędzy człowiekiem a psem.
[B]Nazwa w języku angielskim lub po łacinie[/B] np tak jak stowarzyszenie AMICUS (przyjeciel- jest też taka hodowla).
Może byc też nazwa w jakimś wymarłym języku lub narzeczu.
Będę wdzięczna za propozycje.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]W sumie nie, bo z tego co widzę, to lista jest w miarę na bieżąco uaktualniana, chyba, że ktoś Cię w międzyczasie ubeignie [/QUOTE]
hmm mam nadzieje ze nie - bop moj przydomek to "nazwa własna" tzn zbitek liter przeze mnie wymyslonych wiec mam nadzieje ze nikt nie mial az tak wielkiej fantazji zeby wpasc na taka sama nazwe .

mam pytanie a czy ktos dostal kiedys odpowiedz ODMOWNA w ktrej jako uzasadnienie podano ze wybrany przydomek jest "zbyt podobny" do juz zarejestrowanego ???

czy raczej nie ma takich przypadków?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...