Jump to content
Dogomania

Przydomki FCI- już można sprawdzić


arima

Recommended Posts

[quote name='karenina']Chyba najlepeiej. I nie daj sie spławic w oddziale. :evil_lol:[/quote]

W gruncie rzeczy, ja gdybym nie poszła do oddziału osobiście zapytać co z moim przydomkiem to pewnie do dziś bym go nie miała..... Data przyjęcia była jakoś w marcu, ja byłam tam w maju chyba... i nic.... na drugi dzień przyszedł do mnie do domu w kopercie z datą z dnia wcześniejszego.. :roll: :roll:

pytać i ze tak nawet powiem MOLESTOWAC :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 541
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Aha, a na listę nie zwracać uwagi, chodzi mi o tą FCIowską.... mój przydomek znalazł się tam dopiero po kilku miesiącach (licząc że w marcu mi go zaakceptowali, teraz mamy sierpień, a on pojawił się jakieś 2 tyg temu dopiero na stronie).... przecież nie będą aktualizować listy dla 1 przydomka, pewnie robią to "hurtem"...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Aha, a na listę nie zwracać uwagi, chodzi mi o tą FCIowską.... ... przecież nie będą aktualizować listy dla 1 przydomka, pewnie robią to "hurtem"...[/quote]

A powinni! Przynajmniej raz w tygodniu.To nie jest jakiś nadludzki wysiłek. Ta lista jest właśnie dla nas po to,żeby zwracać na nią uwagę.
Przecież ona obsługuje wszystkich hodowców FCI i wciąż coś się zmienia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Aha, a na listę nie zwracać uwagi, chodzi mi o tą FCIowską.... mój przydomek znalazł się tam dopiero po kilku miesiącach (licząc że w marcu mi go zaakceptowali, teraz mamy sierpień, a on pojawił się jakieś 2 tyg temu dopiero na stronie).... przecież nie będą aktualizować listy dla 1 przydomka, pewnie robią to "hurtem"...[/QUOTE]

Moj przydomek znalazł się na niej niemalże od razu po przyjęciu. :)

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]A mnie odmówili rejestracji przydomka w FCI, bo podobno jest juz taki. Sprawdzałam na liście FCI. Jest podobny - SIRIOL, a ja mam SIRION. Czy może zacząć negocjacje z FCI ? Już to robiłam przy Interchampionatach, bo uporczywie zmieniali nazwisko właściciela, imię psa i takie tam inne dane. No i co dotąd zawsze z FCI przychodza papierki na nazwisko Przybylski :mad: Tam chyba maja podobny b..... jak u nas.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue][B]Jo-jo[/B] - łódzki oddział ostatnio jak dostaje z głównego jakieś papierki dotyczące Ciebie, dzwoni (o ile podałeś nr telefonu kontaktowego).[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sirion'][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue][B]Jo-jo[/B] - łódzki oddział ostatnio jak dostaje z głównego jakieś papierki dotyczące Ciebie, dzwoni (o ile podałeś nr telefonu kontaktowego).[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]

Tak też mi mówiła Pani jak któregoś pieknego dnia w czerwcu zadzowniłam dowiedzieć się czy coś ruszyło się.

Od razu jak znalazłam mój przydomek zadzwoniłam do Łodzi, a Pani mi mówiła że no zapomniała do mnie zadzwonić, i że papiery sa do odebrania, aże ja z Wawki to poprosiłamo wysłanie pocztą, tylko ni wiem czy już doszło do mnie bo siedze nad morzem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sirion'][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]A mnie odmówili rejestracji przydomka w FCI, bo podobno jest juz taki. Sprawdzałam na liście FCI. Jest podobny - SIRIOL, a ja mam SIRION. Czy może zacząć negocjacje z FCI ? Już to robiłam przy Interchampionatach, bo uporczywie zmieniali nazwisko właściciela, imię psa i takie tam inne dane. [/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]

Ja dostałam z FCI potwierdzenie CACIBa dla suki,która nie była zgłoszona i nie była na wystawie. Ale powiedzieli mi w Nitrze,ze to oni muszą skorygować i posłać znów do FCI....A komputery miały ułatwić ludziom zycie.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nice_girl']To wtedy tracisz pieniądze.

Ja nie czekałam jakoś bardzo długo- gdzieś z dwa miesiące.[/quote]Nie tracisz.Przynajmniej u mnie tak nie było,choć ja składałam jeszcze według starego systemu,czyli propozycje przydomka i adnotacja,że proszę o rejestrację w FCI.Pierwszych propozycji mi nie przyjęli,a za drugie już nie musiałam płacić.Co do czasu to dobrze jest napisać maila z zapytaniem,czy przyjęli do FCI bezpośrednio.Mnie przydomek nie przychodził dwa miesiące,napisalam do FCI,po dwóch chyba dniach dostałam odpowiedź,że przyjęli i już dawno odesłali.Wtedy zadzwoniłam do ZK i przydomek się znalazł:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Dobra, bo ja już pomału niczego nie rozumiem. Wniosek o przydomek składam w swoim oddziale ZK. FCI odrzuca lub przyznaje i co dalej? Mam się pytać w oddziale i tam odebrać papierek czy przysyłają do domu?
A jeśli dzwonicie w tej sprawie do FCI to gdzie i na jaki numer? :cool1: 4 miesiace temu złożyłam wniosek i juz dawno powinien być, chociaż w ZK pocieszyli mnie, że i pół roku może to trwać :angryy:
Wcześniej składaliśmy tylko do ZK i czekaliśmy 2 miesiące. Był większy porządek niż teraz z przydomkami. :angryy: A w tej sytuacji czas jest bezcenny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gigi']W miniony piątek złożyłam wniosek o przydomek .

Cena oczywiście 50 złotych.

Pani ze związku oznajmiła ,że czeka się pół roku .:-o

Mam sama dowiadywać się ,czy już został przyznany.[/quote]


Bo to zbyt skomplikowane żeby pobrać dodatkowe 2.50 zł i przysłać wiadomość poleconym....albo wykonac telefon...:cool1:

[B]sirion[/B] - a ja mam nieodparte wrażenie,ze my (tzn hodowcy i właściciele psów) jestesmy dla "aktywistów" ZK,niepożądanym elementem w sielskim bezruchu....:hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta Chmielewska']Byłam w ZK i mamy przydomek :multi: Wniosek złożyłam 1 marca, do ZK przyszedł pod koniec czerwca. Ale, musiałam go sobie sama odebrac, nikt by mi nie wysłał do domu. [/quote]

Różnie z tym przysyłaniem bywa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...