Jump to content
Dogomania

Przydomki FCI- już można sprawdzić


arima

Recommended Posts

  • Replies 541
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja wniosek na przydomek złożyłam 16 lutego 2007 roku. Po wielu telefonach, w czerwcu, dowiedziałam się w ZG, że mam przyznany przydomek, ale jak się okazało z błędem zrobionym przez mój oddział. Pani zajmująca się przydomkami w oddziale starała się mnie namówić na błędny przydomek, ale sie nie zgodziłam. Nazwa poszła do poprawki... Do tej pory nie mam przydomka...

Link to comment
Share on other sites

ja juz wiem od 2 msc ze mam zatwierdzony przydomek , napisałam maila do ZK Warszawa czy juz mam zatwierdzony i odpisali nastepnego dnia ze oczywiscie i ze mój oddział juz wie , do tej pory (przypominam 2 msc) oddział w Łodzi nie poinformował mnie ze mam juz przydomek, wyobrazacie sobie tyle czasu i zero powiadomienia ze mam przydomek , nie dziwie sie ze ludzie sie wnerwiaja czekajac :-( mnie sie do tej pory nie spieszyło no ale ile mozna czekac ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niki_ill']Hej

Napisz do FCI maila by potwierdzili czy to Twoj przydomek. Ja tak zrobilam i od razu dostalam od nich potwierdzenie mailem, ze to moj :evil_lol:

Pozdrawiam[/quote]

Nie umiem na tyle języka co by ładnie się zapytać.Narazie wysłałam do ZG zapytanie

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Ilka21']hm... to dziwne bo ja złożyłam 21 listopada i już w drugim tyg. stycznia pokazał się mój przydomek na liście FCI a 25.stycznia dostałam juz potwierdzenie do domu czyli ja czekałam 2mc.A mój przydomek to Innowacja[/quote]
moze łódzki oddzial potrzebuje wiecej czasu by sie ruszyc... :roll: w pon. zadzwonie i zapytam

Link to comment
Share on other sites

Zadzwoń do ZG i tam powiedz kiedy było składane i czy juz coś wiadomo,panie napewno ci odpowiedzą-ja nie miałam z tym żadnego problemu bo w oddziale jak się pytałam to nic nie wiedzieli i wpierali mi,ze to nie możliwe,że tak szybko i że za 3 mc bedę wiedziała a jak tak naprawdę po miesiącu wiedziałam.

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie, może ktoś będzi umiał mi odpowiedzieć. Miałam kiedyś suczkę, uzbierała dostateczne osiągnięcia, by zostać suką hodowlaną, niestety potrącił mi ją rok temu samochód i już tego nie zgłaszałam, żeby nadali mi przydomek. Od niedawna mam psa tej samej rasy. Czy na podstawie jej papierów mogę wyrobić przydomek hodowlany? To było rok temu, więc nie opłacałam za nią składki członkowskiej, tak jakby wszystko wygasło, ale mam opłaconą za tego psiaka, którego mam teraz. Problem w tym, że ona była w papierach na mojego tate, a psiak teraźniejszy jest na mnie.
--------------------
Pytanie numer dwa. Sunia miałaby championat, gdyby nie błąd sędziny, bo w klasie pośredniej dała nam Zw.Mł a nie CWC i zauwazyłam to dopiero po jakimś czasie, lecz nigdy tego niegdzie nie zgłosiłam, a nurtuje mnie to do dziś. Potem na kolejnej krajówce zdobyła CWC i później na międzynarodówce również, od pierwszej wystawy do drugiej minęło grubo ponad pół roku, więc terminowo OK. Mimo, że sunia nie żyje, można to jeszcze jakoś wyjaśnić i prosić o championat dla nieżyjącej już suni ku jej pamięci? ...
-----------
Obydwa pytania mnie nurują, zła jestem na siebie, że nie wyjaśniłam wszystkiego od razu... Może ktos umie mi odpowiedzieć. Może komuś się wydawac dziwne, że chcę teraz po czasie wyjaśnic cos takiego dla nieżyjącej od prawie roku suni, ale ona nadal zyje w moim sercu... Chce to wyjaśnić dla jej pamięci...

Link to comment
Share on other sites

Nie musisz mieć suki hodowlanej zrobionej żeby miec przydomek.Poprostu przydomek dostaniesz ale suke po zdobyciu uprawnień możesz dopiero rozmnożyć a jeżeli planujesz mieć tylko psa(samca) to przydomek ci nie potrzebny bo przecież szczeniat nie bedziesz miec.

Ogólnie takie rzeczy wyjaśnia się bezposrednio po wystawie ale jeżeli jest kl. otwarta to powinni uwzględnić

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...