Jump to content
Dogomania

Przydomki FCI- już można sprawdzić


arima

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 541
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='puli']Rejestrowałam hod.miesiąc temu i na druczku wpisałam z rozpędu 6 propozycji.Jedną kazali skreślić i spytałam czy mi to z FCI odeślą jak wszystkie będą zajęte.Podobno nie odsyłają tylko coś dopisują dla odróżnienia."Pl" toby jeszcze mogli.A jak sobie dopiszą co będą chcieli to my sobie możemy wymyślać a oni i tak zrobią swoje?[/quote]

A jak wyglada ten swist, ktory przychodzi z FCI i potwierdza rejestracje ????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puli']Miesiąc temu mi powiedzieli,że w ZG leży mój CACIB z Lwowa (19 08 2005).No i dalej leży.Zeby tylko moje psy zdążyły doczekać tych świstków....[/quote]

hehe
Pare dni przed Swietami przyszedl do mnie list. Dyplom rosyjskiego championatu mojego psa. [COLOR=red]Po czterech !!!!!!!!!!!latach.:angryy: [/COLOR]
[COLOR=black]Tez sie ucieszylam, ze dozylismy. Widac jakies pozadki w Rosji robili i im przeszkadzal wiec go do skrzynki wreszcie............. ach szkoda mowic[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Po 4 latach? :crazyeye: :crazyeye:
a to nie upominaliście się wczesniej?:razz: :razz:[/quote]

Pewnie, ze sie upominalam :roll:
Pare razy wysylalam im faxy,, dosylalam papierki :shake:
A po 2 latach przestalam
No i prosze. Nastepne 2 minely i mam :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']ja dostalam cos takiego ale to odmowa rejestracji

[IMG]http://img126.imageshack.us/img126/7837/fci3gr.jpg[/IMG][/quote]

No wiec ( wiem, ze tak sie nie zaczyna ) ja dostalam takie samo:-(
Z tego co znam francuski to DEJA CONCEDE znaczy ze juz wczesniej taki zarejestrowano.
Przy okienku sie zasmucilam, a Pani mi powiedziala, ze to jest OK i moj przydomek przyjeto i ze teraz juz jestem zarejestrowana w FCI.
Z tego sie wzielo moje pytanie. Kto sie myli???? Moja znajomosc francuskiego czy Pani w sekratariacie w Oddziale????:shake:

Link to comment
Share on other sites

Zeby nie bylo odmowy przy zarejestrowaniu w FCI nalezy wejsc na ich strone , nastepnie FCI Kennel names i sprawdzic czy dana hodowla jest juz u nich zarejestrowana .Jezeli nie to wtedy dopiero wysylac i nie bedzie odmowy i daremnego czekania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']A co jesli ZG zatwierdzi nazwe, a FCI tego nie zrobi?
Czy taka sytuacja w ogole moze miec miejsce?[/quote]

Problem jest ze "starymi" przydomkami
Moj nie jest bardzo stary ma 8 czy 10 lat. ZG go zatwierdzil a FCI wlasnie nie.
Nowe sa najpierw akceptowane przez FCI, a potem przez ZG.
Jesli masz pokryta suke i Ci sie spieszy, to poganiaj Bruksele. Normalnie przydomki wracaja po jakis 2 mies.
Bedzie na Ciebie "czekac" w sekretariacie oddzialu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PANGEA']Nowe sa najpierw akceptowane przez FCI, a potem przez ZG.
[/quote]
[B]No co Ty :-o A co jesli juz taki przydomek jest w Polsce zarejestrowany (ale jeszcze nie w FCI) ale nie nalezy do mnie?[/B]
[B]FCI mi uzna i beda dwa takie same przydomki? Bez sensu.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Noelani'][B]No co Ty :-o A co jesli juz taki przydomek jest w Polsce zarejestrowany (ale jeszcze nie w FCI) ale nie nalezy do mnie?[/B]
[B]FCI mi uzna i beda dwa takie same przydomki? Bez sensu.[/B][/quote]

No dobra
ZG sprawdza, wysyla do Belgii. FCI rejestruje, a potem ZG :)

Link to comment
Share on other sites

Moja suka jeszcze nawet nie ma hodowlanki, także mi się do tego nie spieszy, ale tak z ciekawości pytałam, bo znajoma miała do odbioru przydomek po 1,5 miesiąca,a ja juz ponad 2 czekam, ale moze to przez to, ze ona jeszcze wtedy nie miala wysylanego do FCI.
W kazdym razie - miejmy nadzeiej, ze ktoras z moich 5ciu propozycji zostanie przyjeta:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...