Jump to content
Dogomania

Przydomki FCI- już można sprawdzić


arima

Recommended Posts

  • Replies 541
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

o ilewiem przydomek zarejestrowany w FCI musi być wczesniej w ZG ale na odwrót nie ma...podejrzewamże potrzebne są jakieś zmiany jeżelisą inne dane w ZG a FCI a po za tym o ile się nie myle to wtedy są jakies wew "dyskusje" między ZG i FCI na temat tego przydomka 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Honey']Ale lista nie jest pełna. Ja nie widzę ani swojego zarejestrowanego w FCI przydomka, ani tego, który miałam wcześniej a FCI odmówiło rejestracji twierdząc, że taki już u nich jest zarejestrowany....[/quote]

A ja Twój nowy przydomek znalazłam :multi: oto on: BLEUCARDINALIS (LE)tylko oni je tak trochę dziwnie piszą. Swojego też trochę się naszukałam :mad: i też tak dziwnie wygląda KRAINYPRZODKOW (Z).

Link to comment
Share on other sites

Fajna ta lista!:) Nie widzę tam przydomka podobnego do tego, który rejestrowałam na początku tego roku, więc pewnie zostanie przyjęty. :multi:

Elitesse,
Może to wynika z jakiejś pomyłki? Napisz do nich maila z prośbą o wyjaśnienie, spróbuj ewentualnie jeszcze raz sobie zarejestrować przydomek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Witam,
niebawem będę rejestrować przydomek hodowlany, chciałabym tylko zapytać - gdy będę chciała rejestrować przydomek w FCI (jak to w ogóle zrobic????), to czy muszę mieć przydomek zarejestrowany w ZG?

Może mnie ktoś oświecić? ;-)[/QUOTE]
Idziesz do swojego oddziału, tam dostaniesz odpowiednie druki.;) To jest tak, ze teraz przydomek najpierw musi być zarejestrowany w ZG, potem idzie do FCI. Logiczne jest, że jeśli ZG przydomek odrzuci, to nie będzie on rejestrowany w FCI.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PSYLLA']A ja Twój nowy przydomek znalazłam :multi: oto on: BLEUCARDINALIS (LE)tylko oni je tak trochę dziwnie piszą. Swojego też trochę się naszukałam :mad: i też tak dziwnie wygląda KRAINYPRZODKOW (Z).[/quote]

To chyba ja taka gapa :oops: , bo za pierwszym razem nie znalazłam.
Ale wiesz, że jak szukałam, to chciałam sprawdzić na ile aktualna ta lista i szukałam akurat Twojego przydomka :) i (o dziwo) udało mi się !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Honey']To chyba ja taka gapa :oops: , bo za pierwszym razem nie znalazłam.
Ale wiesz, że jak szukałam, to chciałam sprawdzić na ile aktualna ta lista i szukałam akurat Twojego przydomka :) i (o dziwo) udało mi się ![/quote]

Ha, widzisz tak to czasami jest :) ważne że i Twój i mój jest na liście :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bardotka'][quote name='jo-jo']ja to Ci zazdroszcze :roll: ja mam ten problem bo do Łodzi mi nie podrodze więc będe musiała spróbować wszystko faxowo pocztowo załatwic :roll:[/quote]

Jojku, a po co do Łodzi???? W-wa ci nie wystarcza;)[/quote]

wiesz jest taki problem że my tam w związku jestesmy 8)

ale słyszałam że składki w tym roku w Wawce są po 100 zł a w Łodzi...50 8)

A tak wgóle to chyba dzisiaj wszystko tam wysyłamy izałatwiać zaczynamy...a wogóle portrzebuje się jutro do ZG wybrać 8)
jakbyś sie wybierała Dorotko to możemy się spotkać 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']wiesz jest taki problem że my tam w związku jestesmy 8)

ale słyszałam że składki w tym roku w Wawce są po 100 zł a w Łodzi...50 8)

A tak wgóle to chyba dzisiaj wszystko tam wysyłamy izałatwiać zaczynamy...a wogóle portrzebuje się jutro do ZG wybrać 8)
jakbyś sie wybierała Dorotko to możemy się spotkać 8)[/quote]

Jejku JoJku, a skąd Ty takie info bierzesz????? Składki normalnie po 44PLN są - no chyba, że od stycznia się coś zmieniło - ja w styczniu płaciłam.
Ja swoje podanie o rejestracje w FCI wysłałam już tydzień temu - chyba:)))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']wiesz jest taki problem że my tam w związku jestesmy 8)

ale słyszałam że składki w tym roku w Wawce są po 100 zł a w Łodzi...50 8)

A tak wgóle to chyba dzisiaj wszystko tam wysyłamy izałatwiać zaczynamy...a wogóle portrzebuje się jutro do ZG wybrać 8)
jakbyś sie wybierała Dorotko to możemy się spotkać 8)[/quote]

Ja niestety musze na sekcję pojechać, żeby Dudkowi hodowlankę wbić.
Oj jak mi nie jest po drodze tam jechać:(((

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bardotka']Jejku JoJku, a skąd Ty takie info bierzesz????? Składki normalnie po 44PLN są - no chyba, że od stycznia się coś zmieniło - ja w styczniu płaciłam.
Ja swoje podanie o rejestracje w FCI wysłałam już tydzień temu - chyba:)))[/quote]

nie no z tego co rozmawiałam wczoraj ze związkiem w Łodzi to u nich po 50 a w Wawce rozmawiałam z kimś...już nie pamiętam i mówił mi ten ktos że po 100

a jutro chce podjechać do Związku po Biultyn Dozi narazie mam zamówienie na 3 sztuki...Ja.Marcia i Monisia a papiery jak dobrze poszło to moze już wysłane ale niesadze bo ja musze wszystko wydrukować 8)

a wogóle to który teraz wniosek wypełniać do nich?? ten co jets na stronie ZG czy inny?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']nie no z tego co rozmawiałam wczoraj ze związkiem w Łodzi to u nich po 50 a w Wawce rozmawiałam z kimś...już nie pamiętam i mówił mi ten ktos że po 100

a jutro chce podjechać do Związku po Biultyn Dozi narazie mam zamówienie na 3 sztuki...Ja.Marcia i Monisia a papiery jak dobrze poszło to moze już wysłane ale niesadze bo ja musze wszystko wydrukować 8)

a wogóle to który teraz wniosek wypełniać do nich?? ten co jets na stronie ZG czy inny?[/quote]

Na stronie związku jak byk stoi napisane, że składka 44PLN!!!!!! Ktoś sobie żarty robił albo niedoinformowanyjest

Ja mam prenumerate założóną więcdo domku mi podsyłają biuletyny:)))

Jeśłi masz już przydomek, to musisz jego kopię i napisaną prośbę (podanie) o pomoc w zarejestrowaniu w FCI wysłać do swojego zk i już. Oni całą resztę załatwiają za ciebie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...