Jump to content
Dogomania

Przydomki FCI- już można sprawdzić


arima

Recommended Posts

  • Replies 541
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='arima']Dostałam dziś to na maila
[URL="http://www.fci.be/affixes.asp?lang=en&sel=8"]http://www.fci.be/affixes.asp?lang=en&sel=8[/URL]
Super, duże ułatwienie przy wymyślaniu:))
Mój już tam jest[/quote]

[B][I]A można nieco jaśniej :oops: ??? Z tłumaczeniem na polski :oops: ???[/I][/B]
[B][I]My English is very very bad :oops: .......[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[B][I]No i masz Ci los :angryy: !!! Niech to jasny szlag....... Mój przydomek zajęty, drugi pieczołowicie wymyślony i skrywany również :placz: :angryy: :placz: ....... [/I][/B]
[B][I]I co ja teraz, biedny robaczek, pocznę :oops: ???!!![/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiek']Niestety ja takowego nie posiadam a do zwiazku najwczesniej wybiore sie moze w przyszlym tygodniu[/quote]

ja to Ci zazdroszcze :roll: ja mam ten problem bo do Łodzi mi nie podrodze więc będe musiała spróbować wszystko faxowo pocztowo załatwic :roll:

[quote name='Kika']Nie macie gdzieś pod ręką takiego wniosku żeby przesłać faxem, bo ja ostatnio byłam w swoim oddziale ale nie miał kto go znaleźć :-(:-([/quote]

na stronie Związku Głównego masz w regulamiach i formularzach do wydruku ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coco'][B][I]No i masz Ci los :angryy: !!! Niech to jasny szlag....... Mój przydomek zajęty, drugi pieczołowicie wymyślony i skrywany również :placz: :angryy: :placz: ....... [/I][/B]
[B][I]I co ja teraz, biedny robaczek, pocznę :oops: ???!!![/I][/B][/QUOTE]
będziesz wymyślał od nowa:evil_lol: Fajnie, że jest ta lista, bo inaczej byś wysłał tą swoją propozycje i czekał. Potem by wróciła i miałbyś robote od nowa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']ja to Ci zazdroszcze :roll: ja mam ten problem bo do Łodzi mi nie podrodze więc będe musiała spróbować wszystko faxowo pocztowo załatwic :roll:



na stronie Związku Głównego masz w regulamiach i formularzach do wydruku ;-)[/quote]

DZięęęęęęęęęęęki dobra duszo!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kika']To co mi jo-jo przypomina jest dla starych wniosków w ZKwP - tak mi się coś o uszy obiło,że to inna forma.[/quote]

nie wiem ja wiem że taki mozna wysyłać do Związku podobno! nie jestem pewna...

[quote name='karenina']Niektore sie dubluja to fakt..[/quote]

a przypadkiem nie dublują się te które sa z rżnych krajów ??

Link to comment
Share on other sites

ja mam pytanko bo złozyłam dwa tygodnie temu o wydanie przydomka i tak szukałam w tym spissie i niestey dwa sie znalazły szkoda bo podobały mi sie...:razz: o ale napisałm piec przydomków wiec ktorys z listy razcej zostanie przyjety....chociaz tak szukałam znajomych przydomka i nie znalałam czy to sa stare aktualizacje? czy jak...
dzieki za odpowiedz

Link to comment
Share on other sites

[quote name='melinda:-)']ja mam pytanko bo złozyłam dwa tygodnie temu o wydanie przydomka i tak szukałam w tym spissie i niestey dwa sie znalazły szkoda bo podobały mi sie...:razz: o ale napisałm piec przydomków wiec ktorys z listy razcej zostanie przyjety....chociaz tak szukałam znajomych przydomka i nie znalałam czy to sa stare aktualizacje? czy jak...
dzieki za odpowiedz[/quote]


o ile dorze zrozumiałam to pierwszy twoj wybrany jest już ale pozostałych nie ma ? jezeli tak to wybiorą oś z tych pozostałych 8)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...