Jump to content
Dogomania

Przydomki FCI- już można sprawdzić


arima

Recommended Posts

  • Replies 541
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mój przydomek został wysłany do zatwierdzenia z Warszawy z Zarządu Głównego 3.09.2007. Sprawdzam na stronie FCI czy już jest, ale niestety jeszcze nie ma i zastanawiam się jak to długo będzie trwać.

Niufka napisał:
[quote][COLOR=#000080]My czekaliśmy cztery miesiące.[/COLOR][/quote]

Kto ostatnio załatwiał zatwierdzenie swojego przydomka i ile już czeka na jego zatwierdzenie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tongue']

Kto ostatnio załatwiał zatwierdzenie swojego przydomka i ile już czeka na jego zatwierdzenie?[/quote]

Ja czekałam 3 miesiące...ale składałam latem.....:))))) Może teraz wiecej wystaw się skończyło i większa ilość suk hodowlanych...:)))) i hodowli:)))
Pozrawiam

Link to comment
Share on other sites

może ktoś wie?

mam zatwierdzony przydomek pisany po nazwie psa
jest szansa żeby to zmienić na pisany przed nazwą psa?
nie ma jeszcze miotu z moim przydomkiem, pierwszy będzie najwcześniej za rok, półtora roku?

zadzwonię oczywiście do ZK ale może ktoś taką opcję przerabiał już z powodzeniem?
albo wie, że szans nie ma najmniejszych?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

[COLOR=navy]No a nie ma zapisu, że trzeba mieć najmniej jedną sukę hodowlaną?[/COLOR]
[COLOR=#000080]Wydaje mi się, że coś kiedyś było, ale być może nowy regulamin to zmienił.[/COLOR]
[COLOR=#000080]W sumie to we wniosku wpisuje się tylko potencjalne nazwy hodowli.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Axusia']
Jedyny warunek - trzeba miec 18 lat i być członkiem ZKwP. No i zapłacic za przydomek :eviltong:[/QUOTE]

Mówią, że żeby stać się członkiem ZKwP trzeba skończyć 16. Musiałabym czekać do października, a zapisałam się już w sierpniu. O datę urodzenia nikt nie pytał.

Swoja drogą z tym wiekiem to chyba też różnie.

[URL="http://dogomania.pl/forum/showpost.php?p=8420661&postcount=35"]Moje pytanie[/URL]
[URL="http://dogomania.pl/forum/showpost.php?p=8426631&postcount=36"]i odpowiedź na nie ;)[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Witam

Ja juz moge sie pochwalic. Moj przydomek zarejestrowalo w FCI. Najpierw zobaczylam go w ich spisie jednak wolalam potwierdzic. Potwierdzili mailem w 2 dni :), nasz Zwiazek sie oczywiscie gramoli:shake:
Propozycje (jedna) wyslalam 3 Listopada, takze nie jest zle :)

Pozdrawiam

Aga

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...