Jump to content
Dogomania

Przydomki FCI- już można sprawdzić


arima

Recommended Posts

Marysiu czy ja ci nie wiszę piwo za dobermana?
hm...
chyba tak!

El chupacabre to legendarny stwór z Meksyku, który na żywca wysysa z kóz krew! porusza się błyskawicznie, kazdy o nim słyszał i nikt go nie widział, to mutant, może nawet z dna z kosmosu - wypisz wymaluj mój Paco.

a "m" się wkradło chyba po drodze komuś
albo juz mi się pierniczy, bo wydaje mi się, że pisałam "chupacabra"
ale niech będzie to "M" jak miłość na szczęście

no ciekawa sama jestem czy to na pewno ten
ale widzę już że to możliwe nawet szybciej niż 2 mce

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 541
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='miumiu']Marysiu czy ja ci nie wiszę piwo za dobermana?
hm...
chyba tak![/quote]

Wisisz :evil_lol: [SIZE=1][COLOR=silver]Ale ja nie pijam piwa[/COLOR][/SIZE] :evil_lol:

[quote name='miumiu']El chupacabre to legendarny stwór z Meksyku, który na żywca wysysa z kóz krew! porusza się błyskawicznie, kazdy o nim słyszał i nikt go nie widział, to mutant, może nawet z dna z kosmosu - wypisz wymaluj mój Paco.[/quote]

WOW :lol:

[quote name='miumiu']a "m" się wkradło chyba po drodze komuś
albo juz mi się pierniczy, bo wydaje mi się, że pisałam "chupacabra"
ale niech będzie to "M" jak miłość na szczęście[/quote]

W razie czego, jeśli na Twojej kartce nie ma tego "m", to możesz próbować odkręcać. Ale póki co - musisz czekać. Wiem, to "wspaniałe" uczucie :evil_lol:

Pozdrawiam
Marysia i Una
z Wiatrem w Zawody FCI

Link to comment
Share on other sites

[quote name='miumiu']
El chupacabre to legendarny stwór z Meksyku, który na żywca wysysa z kóz krew! porusza się błyskawicznie, kazdy o nim słyszał i nikt go nie widział, to mutant, może nawet z dna z kosmosu - wypisz wymaluj mój Paco.
[/quote]
o Chupacabrze było we (wczirajszym?) fakcie, ze znaleziono 3 czy iles tam takich martwych stworów, jakby ktoś chciał to obfoce artykuł i przesle fote na PW ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frytela']o Chupacabrze było we (wczirajszym?) fakcie, ze znaleziono 3 czy iles tam takich martwych stworów, jakby ktoś chciał to obfoce artykuł i przesle fote na PW ;)[/quote]

A kocham wszystko co związane z chupacabrami!!! Daj na pw Frytka! błagam *_* \Foty foty! Mam pytanie, czy jesli w spisie nie ma nawet podobnego przydomka a dajesz ten ktory chcesz na 1 pozycje to oni ZAWSZE rejestrują ten 1?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toller-Fox']A nie- naszego nie było w spisie, a przyznali na ten drugi :angryy:[/quote]
widocznie w pierwszym nie spodobała sie kompozycja słów. Ja też tak miałam, pierwszy pominęli chociaż nie było go w spisie a przyznali drugi, choć był już podobnie brzmiący :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Frytela']o Chupacabrze było we (wczirajszym?) fakcie, ze znaleziono 3 czy iles tam takich martwych stworów, jakby ktoś chciał to obfoce artykuł i przesle fote na PW ;)[/quote]

Ja też mogę prosić foty, uwielbiam kryptozoologię.
No i muszę wymyślić przydomek, a co wymyślę i sprawdzę to już albo jest albo bardzo podobne. Ech mam pecha.
A wogóle znacie może jakieś japońskie słowa, najlepiej przymiotniki bo , że inu to pies to wiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Morris']Coś tam mogę pomóc, bo uczę się japońskiego. Tylko konkretnie co?[/quote]

No może na początek coś takiego:
jasny/świetlisty/lśniący - wiatr/wicher/burza ,
daleki/odległy - brzeg/wyspa
białogrzywy/czarnogrzywy , koń/wierzchowiec/rumak
złoty/srebrny/stalowy

i czy możesz mi przypomnieć jak to jest z "no" . Wyraz "no" wyraz to , który wyraz w tym układzie jest przymiotnikiem a który rzeczownikiem. Miałam to gdzieś zapisane ale mi wsiąkło.

Link to comment
Share on other sites

no i to był mój
Chupacambra FCI sie kłania
nie wywalam "m", fajnie jest

czyli się uwinął mój ukochany oby istniał wiecznie oddział w Warszawie
17 lipca poszło do ZG, a ja wczoraj dostałam czyli w zasadzie 2 mce od złożeni mam przydomek :)

podoba się czy strasznie kaszaniasty?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='miumiu']no i to był mój
Chupacambra FCI sie kłania
nie wywalam "m", fajnie jest

czyli się uwinął mój ukochany oby istniał wiecznie oddział w Warszawie
17 lipca poszło do ZG, a ja wczoraj dostałam czyli w zasadzie 2 mce od złożeni mam przydomek :)

podoba się czy strasznie kaszaniasty?[/quote]
Całkiem fajnie brzmi:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

wiza wiesć gminna niesie a praktyka potwierdza że ...drugi ;)
mój pierwszy zajęty nie był, przynajmniej nie było go w rejestrze i nie ma, a zatwierdzili drugi
czupakambry będą chihuahua

Han Sharn to gratulujemy i czekamy, kryzys podecyzyjny cię nie dopadł?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='miumiu']wiza wiesć gminna niesie a praktyka potwierdza że ...drugi ;)
mój pierwszy zajęty nie był, przynajmniej nie było go w rejestrze i nie ma, a zatwierdzili drugi
czupakambry będą chihuahua

Han Sharn to gratulujemy i czekamy, kryzys podecyzyjny cię nie dopadł?[/quote]

Dopadł , dopadł już wymyśliłam kolejny i teraz żałuję, że już poszło bo ładniejszy:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pokoik1']Jak długo czekaliście na rejestrację? Albo na pojawienie się na stronce FCI? Jeśli mogę jeszcze zapytać, czy Oddział Was informował, że uznano przydomek, czy samemu trzeba był się dopytywać? :roll:[/quote]
W Katowicach trzeba pytać. Mój przydomek był już po 1,5 miesiąca, a jak dzwoniłam to mówili, że nie było :roll: Dopiero po 3 miesiącach jak się już zaczełam denerwować, to jednak stwierdzili, że tak jednak jest, przeoczyliśmy. Więc tam lepiej pytaj. Mniej więcej trwa to od 1,5 do 3 miesięcy..
Jak ja składałam podanie o przydomek, to nie wiedziałam jeszcze chyba o stronie [URL="http://www.fci.be"]www.fci.be[/URL] :D ale może nie mylę, nie pamiętam, to było taaak dawno ;)

Link to comment
Share on other sites

Witajcie :) i ja dołączam do grona świeżo upieczonych hodowców (już z 9-dniowymi szczeniętami) i dopiero dziś dostałam potwierdzenie od ZK o przydomku, z informacją, że został zarejestrowany 24 lipca ! :) Czyli gdybym się nie dopytała, to mogłabym czekać i czekać.... Wspaniałym pomysłem jest belgijska strona FCI, bo tam znalazłam mój przydomek i wtedy zapytałam ZK, czy już mogą potwierdzić rejestrację.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...