Jump to content
Dogomania

Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)


panienkabubu

Recommended Posts

[quote name='Asiaczek']Noooooo, chapeaux bas!
Czy to było rozpoczęcie sezonu?

Pzdr.[/QUOTE]

Tak Asiu :-) Dziękujemy !


A to my :)
[img]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1359.snc4/163108_1608784094300_1077125471_31425326_3936460_n.jpg[/img]


I moja Franciszka
[img]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/hs018.snc6/166856_1815172742109_1323802158_3811939_943215_n.jpg[/img]

I Frania z Nufką
[img]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs058.ash2/36255_1815173262122_1323802158_3811941_7734686_n.jpg[/img]
[img]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']To co z kondycja? Gdzieś przepadła?

Pzdr.[/QUOTE]

Przepadła, przepadła, została w Nowym Dworze Mazowieckim, gdzie strzeliło mi kolano i nie może się pozbierać do dziś, co utrudnia mi klękanie i wystawianie bostonów, o biegu nie wspomnę. :D

No i.. Od Świąt choruję :(

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

My to już jak wpadamy, to z wielkim impetem ;-)

W każdym razie.... Jesteśmy po weekendzie w Brnie i przyjeżdżamy z wynikami (wystawiałam tylko moją Nufkę i jako handler bernardyna długowlosego)

Nufka:
Sobota: V1, CAC, CACIB, Cruft's Qualification, BOB, BOG V (zgłoszonych 20 bostonów) - rozpoczęła Grand Ch. Czech
Niedziela: V1, CAC, CACIB

Wystawiany przeze mnie Bernardyn - DRAB Suchogórski Raj
Sobota: V1/2, CAC, CACIB, Cruft's Qualification - zakończył INTERCHAMPIONAT (!!!!!!) To już trzeci pies w moich rękach który otrzymuje ten tytuł :) Drab zaczął też Ch. Czech.
Niedziela: V1/2, CAC, CACIB


A to my z Nuficzkiem :)
[img]http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/hs062.snc6/167249_1859943261344_1323802158_3894725_2246683_n.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

[quote name='marymek']Hej Kasiu :multi:
U mnie też z bernardynami była miłość od pierwszego wejrzenia. Tyle że ja od razu zakochałam się w olbrzymach a nie sceniokach. :p Pierwsze jakie zobaczyłam to były psy duuużo większe ode mnie, w hodowli Lenartówka w Czechowicach Dz., miałam wtedy bodajże 6 lat :cool3: Pamiętam jak dziś. Najbardziej to mnie zauroczyły swoją delikatnością :loveu: Teraz już ich nie ma :(
Ale teraz to ja mam rolfka :loveu:

Noo, daj jeszcze Bena :multi:[/QUOTE]
Witam. Dopiero co przypadkiem tu trafiłam:p Orientujecie sie czy ta hodowla jeszcze istnieje? Dawno temu mielismy Basiorka stamtąd. Nie umiem znaleźć na necie, stąd pytam:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MagdaH']Witam. Dopiero co przypadkiem tu trafiłam:p Orientujecie sie czy ta hodowla jeszcze istnieje? Dawno temu mielismy Basiorka stamtąd. Nie umiem znaleźć na necie, stąd pytam:p[/QUOTE]

Ale to na pewno nie jest mowa o mojej Hodowli :)




Jestem ! Ale przelotem, bo na DGM zaglądam już tylko na części, w których moderuję. Brak czasu, ale też i chęci, chyba.

U nas wszystko w porządku.
Benio w listopadzie obchodził swoje 8-me urodziny. Dopiero kilka tygodni temu zauważyłam u niego siwego włosa na kufie, także jemu starość nie w głowie. Kilka dni temu miał poważne problemy z wstawaniem. Podczas wstawania wył z bólu, sikał jak panienka, bo lewa tylna noga strasznie go bolała. Bogu dzięki, że istnieją środki, które pomagają psom przy takich przypadłościach i obecnie po 5-ciu dawkach końskich Benio z powrotem biega niczym młodzieniaszek.
Pozostałe bąble ze stada mają się bardzo dobrze. A 1 lutego przybyło nas o jednego chłopaczka Bostonka o imieniu EPI :-)

To chyba tyle o nas .. w takim telegraficznym skrócie.

[B]Asiaczek[/B] ma rację, moją aktywność można oglądać na Facebook'u i tam też wszystkich zapraszam :)

Pozdrowienia !
Kasia & ferajna

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Ale to na pewno nie jest mowa o mojej Hodowli :)




Jestem ! Ale przelotem, bo na DGM zaglądam już tylko na części, w których moderuję. Brak czasu, ale też i chęci, chyba.

U nas wszystko w porządku.
Benio w listopadzie obchodził swoje 8-me urodziny. Dopiero kilka tygodni temu zauważyłam u niego siwego włosa na kufie, także jemu starość nie w głowie. Kilka dni temu miał poważne problemy z wstawaniem. Podczas wstawania wył z bólu, sikał jak panienka, bo lewa tylna noga strasznie go bolała. Bogu dzięki, że istnieją środki, które pomagają psom przy takich przypadłościach i obecnie po 5-ciu dawkach końskich Benio z powrotem biega niczym młodzieniaszek.
Pozostałe bąble ze stada mają się bardzo dobrze. A 1 lutego przybyło nas o jednego chłopaczka Bostonka o imieniu EPI :-)

To chyba tyle o nas .. w takim telegraficznym skrócie.

[B]Asiaczek[/B] ma rację, moją aktywność można oglądać na Facebook'u i tam też wszystkich zapraszam :)

Pozdrowienia !
Kasia & ferajna[/QUOTE]
Też myślę, że to nie Twoja...Tamta hodowla była z Czechowic-Dziedzic,naszego benka kupiliśmy w roku 1994. Puchata klucha wsadzająca wszędobylski pysior gdzie tylko mozna, potem "dorósł" do 75kg i pysk nie wszędzie się mieścił ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...