Jump to content
Dogomania

Problem Z Sierścią!!!!!!!


MartynaP

Recommended Posts

Mam dla wszystkich zwolenników rumianku złą wiadomość: tj. inne rośliny z rodziny Compositae (złozone) moze wywolywac alergię. Nie wiadomo, co psu jest i uważam, że dopoki Martynka nie uda się do lekarza w celu postawienia diagnozy, to powinnismy sobie dac spokoj z radzeniem jej czegokolwiek.

[B]martavantos[/B] - chodzi mi o to, ze znasz sie na lekach jak kura na pieprzu

Link to comment
Share on other sites

[INDENT][B]martavantos,czy twoim celem jest wszczęcie następnej awantury i spowodowanie zamknięcia następnego topiku?Już dwie osoby upominały cię,żebyś nie pisała po kilka postów,jeden pod drugim!Jeśli się nie uspokoisz to własnoręcznie podkabluję cię do moda![/B]
[B]Ochłoń trochę dziewczyno i zastanów się co chcesz osiągnąć przez swoje mało(?!) konstruktywne posty.[/B]
[B]Wyobrażnia jest pomocna np przy pisaniu wypracowania z polskiego,ale twoja na Dogo to zwykła mitomania.[/B]
[B]Weż sobie parę dni wolnego od forum i pomyśl,czy opłaca się wszystkich do siebie zrazić?[/B]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

To wróćmy do tematu:
Po pierwsze nie owijaj w bawełnę (powiedź wetowi jaką masz sytuację finansową)!!! Jeśli znajdziesz ludźkiego weta to napewno coś wymyśli i bez kasy!!! (zawsze można się dogadać), a rad udzielanych przez ludzi którzy mówią że się na czymś znają, bo mają babcie, dziadka związanych z medycyną radzę nie słuchać. Napewno kochasz swojego psa więc nie eperymentuj na nim.................znam jeden przykład, takiego ludźkigo weta, jeśli pójdziesz i powiesz otwarcie że nie masz pieniędzy to jeśli wet wykonuje swoją pracę z miłością do zwierząt to 1zł od Ciebie nie weźmie.........
Pozdrawiam Palma:buzi: :calus: :bigok: :bigok:

Link to comment
Share on other sites

MARTYNKA146 mam nadzieję że wyczytasz coś z mojej rady i znajdziesz odpowiedniego weta:cool1: :cool1: :cool1: :loveu: :loveu: :loveu: Ja też bym zwiała z tego topiku widząc martę, zwiała bym tam gdzie pieprz rośnie, idę się pakować:lol: :lol: ;) ;) :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

;) [COLOR="Red"]/cenzura/[/COLOR] palmo czy ty jestes az tak drastycznie slepa!
Czy ty widzisz co ta dziewczyna napisała?
A moze pisze ze szkolnego komputera i moze raz w tygodniu tylko czytac posty . Predzej sie toba zraziła niz mna ,bo ja jej cos doradziłam. Choc nie wszyscy uwazaja ze to jest dobre to nie znaczy ze trzebe ta osobe wytykac paluchami. Zachowuj sie bo to publiczne forum i wszyscy czytaja twoje posty. Napisz w koncu cos mądrego.Wszyscy radzaj jej weta ale jej ona nie ma kasy wez to prosze na drugi eraz pod uwage.;) :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

A ty czytasz chyba po łebkach:shake: :shake: :shake: i chcesz doprowadzić następny topick do zamknięcia. Martynko mam nadzieję że ty umiesz czytać, i coś wywnioskujesz, że nie masz pieniędzy to nie jest żaden WSTYD!!! Znajdź odpowiedniego weta i powiedź jaka jest twoja sytuacja finansowa, napewno coś poradzi i [SIZE=3][COLOR=red]nie weźmie od Ciebie nawet złotówki!!![SIZE=1][COLOR=#000000]Tobie Marta polecam czytać posty [SIZE=6][COLOR=red]dokładniej;) ;) ;) [SIZE=1][COLOR=black]a dopiero potem dyskutować;) ;) ;) Bo napiszesz stek bzdur, a później ,,gdyby ni[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=red][SIZE=1][COLOR=#000000][SIZE=6][COLOR=red][SIZE=1][COLOR=black]e palma":p:p:p Jak narazie moje frumowe zachowanie przeszkadza tylko tobie;) ;) ;) [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Ewelina moje zachowanie jest normalne polecam dziewczynie, ale twoja kuzynka czytać nie potrafi i pisze że jestem głupia ---> to nie jest skandaliczne:-o :crazyeye: :-o To był nawiasem, a teraz pytanie do Martynki:
gdzie mieszkasz, czy to jest duże miasto czy wieś coś jak Goleniów:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...